Page 3 of 3

Re: Vánoční sbírka

Posted: 02:45 18. Dec 2008
by Krata
taky sem něco takovýho slyšel :D

Re: Vánoční sbírka

Posted: 07:45 18. Dec 2008
by Tretas
:D :D chtělo by to otevřít uši :-D

Re: Vánoční sbírka

Posted: 17:27 18. Dec 2008
by Neithan1
or shut the fuck up