Page 3 of 9
Posted: 16:25 25. May 2007
by Krata
Není to zbytečný? pak zas budou zbytečný umrtí až někoho přepadne únava v boji v plátovce.. a že se běhá když na postavu nikdo nevidí tak to ani nemá komu vadit ne?.. a i kdyby se povolilo zpomalování v plátovce tak budou všichni běhat v robě nebo v hadrech a zbroje budou brát jenom na boje
Posted: 16:28 25. May 2007
by Daanri
Ale oni nebehaju ked ich nikto nevidi...o to tu vobec nejde...tu ide o to aby nebehali v okoli miest a priamo v mestach v plnej platovej s mecom a stitom v ruke...nabehnut rychlo do obchodu predat co som vylootil a zas bezat zabijat dal...a ani si nevsimnut okolie...a par takych tu je co ani nereaguju na okolite prostredie (teraz nemam na mysli pozdravenie alebo nieco take)

Posted: 16:36 25. May 2007
by kucik
Zrovna ty co tu nejvic oponujou jsem nevidel v jinym pohybu nez v behu.
@Lord_Berserk: Vazne? Me se teda nejak nestava, ze bych na ulici normalne vidal jak nekdo vyrazi z obchodu, sprintuje do dalsiho, dobehne na namesti, zprudka se otoci a bezi jinam, zastavi se, zase se rozbehne naplno jinym smerem ...atd. To mate v ty Plzni asi veselo.
Kolik ubehnes sprintem v kuse? Jestli nekolik mil tak smekam a jestli v plny platovce tak mas muj hlubokej obdiv.
@monstera: A prosimte jak dlouho takovej byk takhle bezi? To takhle sprintuje celej den?
Necekane jsem se neco nabehal s vystroji a se zbrani v ruce. A to byla prosim lehka moderni vybava a mela tak 10-15 kilo kdyz nemluvim o strepinovce. Takze vim, jak clovek asi vypada kdyz v tomhle neco ubehne a nebehate preci jen po rovince.
Posted: 16:39 25. May 2007
by Krata
Jo tak, no ale o tom mluvim.. kdyz nikdo není ve hře nebo na blízku proč by nemoch běhat, přece se nebude vláčet z Ivory do močálů hezky pešky když cestou nepotká jedinýho hráče, a když už jde tu cestu poněkolikrátý tak se asi moc přířodou kochat taky nemusí.. ale když proběhne postava se štítem a mečem v ruce po městě tak to se mi taky moc nelíbí
Posted: 16:40 25. May 2007
by Sylmael
Hmm niektory tu pisali ze staci ak si prehodi plnu platovu do batohu (!) a oblecie si saty.. ze to zrazu sposobi ze sa mu beha lepsie. No hahahaha...
Posted: 16:42 25. May 2007
by Rejty
No, to mi taky prijde blbost. To uz snad neni skoro rozdil, jesli bezim v platovce na sobe a nebo ji mam v igelitce

Posted: 16:43 25. May 2007
by Sorrow
No estli je ta igelitka magicka, tak proc ne

Posted: 16:44 25. May 2007
by Zyga
Přidal bych se hlavně k tomu pobíhání po městě v plný zbroji. Docela bych se divil kdyby takový krajně podezřelí neznámí individuum (hrdinu) v zakrvácenejch hadrech a zasviněnym mečem v ruce stráže pustili do města, kor když k nim naběhne plnym sprintem

chodit po městě s mečem mi trochu připadá jako kdyby někdo dneska chodil s velkou pistolí v ruce.... V tom, že na sobě někdo normálně nosí brnění bych problém neviděl, pro wara je to tak nějak znak jeho profese.
Posted: 16:45 25. May 2007
by Jonny
Tak ten, kdo ma nutkani behat, at si koupi kone a nikdo do nej kydat nebude

Posted: 16:49 25. May 2007
by Anurin
*spadne smíchy pod stůl a začne se strašně smát, chvíli se válí a pak uklidní, přečte znova celý topic a spadne tam znova, znova ve stejném deliriu smíchu*
// nemusím snad vysvětlovat, že ne?

Posted: 16:59 25. May 2007
by Sylmael
Jop.. do toho magickeho batohu (100% redukcia vahy veci) sa da vsetko napchat nie? To je ultimativne riesenie na vsetky problemy sveta. Cela armada skretov by sa tam vosla a k nim este jeden ork. Jo a tiez tu chodia postavy co maju v inventari aj 6+ takych batohov... zamyslite sa trosku.
Posted: 17:01 25. May 2007
by Daanri
Zbytocne vraviet niekomu aby sa zamyslel....su ludia ktory nedodrzia nieco co nemaju pevne stanovene systemom a prasia kolko sa len da ci ich uz niekto vidi alebo nevidi....ale co s takymi?

Posted: 17:02 25. May 2007
by Sorrow
Jo a jeste k tomu zdraveni, ono asi nejde ani tak o znovupozdraveni ci jak to nazvat ale taky o reakci.Myslim si ze kazdy, ac chtic pozdravit ci ne reaguje(v realu) treba uz jenom tim ze se otoci, uslysi ci jinak zareaguje.Tak proc treba nenapsat neco v tom smeru jako :*otoci se, pokyne, nevnima, atd*Je tolika veci co dana postava muze citit...
Osobne si take myslim ze je dulezite misto a doba setkani.Na vsich ci osadach si lide odpovidaji na pozdravy i dnes.Kdyz nekoho nekdo potka v noci nebo na miste kde by nikoho necekal, tak proc by ho nemohl pozdravit ci odpovedet.
Sorrow
Posted: 17:02 25. May 2007
by Rejty
Jen aby s batohama nebyl amen...

Posted: 17:04 25. May 2007
by Anurin
Bohužel, s takovýma se budem asi muset smířit, jen mě mrzí že se tu moc slovíčkařilo a celá debata o běhání byla zbytečné a na bázi 13-14-ti letých děcek. Schválně si to celé přečtěte ještě jednou, některé ty příspěvky vážně pobaví.
