Page 3 of 6
Re: Nefunkční přechod
Posted: 11:13 12. Jul 2009
by LDamian
Murgond - Kruorova věž.
Nešikovně postavený strážný na přístupové cestě.
Samotný přechod je nefunkční.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 20:42 12. Jul 2009
by Daanri
Nie som si isty, ale asi neexistuje interier, preto je prechod nefunkcny.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 10:44 03. Mar 2010
by Aliik
Nevím jestli to tu je a nebo ne ale já to nenašel
Poušt Abghad be Dali- Západní stezka- u propasti
když se jde z lokace Poušt Abghad be Dali- Západní stezka a pokračuje se dále po cestě přes "mustek přes propast" . je tam cesta která dále pokračuje ale není na ní přechod, tudíž slepá ulička či co, ale vypadá to že by měla pokračovat.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 11:13 03. Mar 2010
by Daanri
Znova som si neni uplne isty, ale stezka dalej nepokracuje z dovodu, ze tam nie su ziadne lokace, bol zamer ich dorobit, ale zatial nie su. (aspon teda podla mojej WB mapy) Cize s nefunkcnostou prechodu to nema nic spolocne.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 11:16 03. Mar 2010
by Aliik
dobré... ja si nebyl jistej tak sem to raději napsal.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 14:40 13. Apr 2010
by Radim
Daf Jamovy tunely
tipuju,že to spíš dál nepokračuje protože nejsou lokace,ale jen pro jistotu to sem dávám.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 17:38 30. Sep 2010
by slencak
Od ohnivých mravenců na sever do vřesovišť není přechod, ale z druhé strany ano. Mohu poslat screen.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 09:39 01. Oct 2010
by nomis_b
prosim. napis PRESNY nazev lokace ze ktere kam prechod chybi. Podle oznaceni *u ohnivych mravencu* se to neda najit..
Re: Nefunkční přechod
Posted: 09:46 01. Oct 2010
by Daanri
Ja asi vim co je to za lokace, ale je dobre sa naucit pisat cele nazvy lokacii odkial a kam, pretoze v inych pripadoch sa to potom naozaj tazko hlada.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 13:23 01. Oct 2010
by slencak
Dorenský hvozd severovýchodní cíp (lokace s ohnivými mravenci,na sever od vody).....do Severních vřesovišť
Re: Nefunkční přechod
Posted: 17:33 01. Oct 2010
by gimlicek
slencak: ten přechod tam je, jen není vidět, takže na něj nejde kliknout myší. Ale když se chodí přes šipky, tak ten přechod normálně funguje.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 20:50 09. Oct 2010
by Derken-
Krynské hory - tábor skřetů. Výlez z velitelova stanu. Prosím o posunutí přechodu o trochu dopřeději. Postava je vhozena do placebu stanu a nemůže ven.
EDIT: Už jsem venku
Re: Nefunkční přechod
Posted: 21:16 09. Oct 2010
by zachy
RADA PRO PŘÍŠTĚ:
Jestli to ještě nebude opravené, nech si kousek u stanu koně nebo psa nebo mulu. Dáš na něj pak následovat pomocí předmětu bytosti, počkáš tak 10-15 sekund a ono tě to teleportně k němu. Nevím jestli se to dá popsat jako BUG(protože mě nenapadá jak to jinak využít), ale pomůže to.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 22:06 09. Oct 2010
by -darkvision-
Z každého místa se dá nějak dostat, stačí zkoušet chodit, měnit pozice a relogovat. Tady u Alyffyn to taky pomohlo na konec.
Hold ne vždy jsou ve hře Dm a někdy to čekání, je opravdu věčné, i když to je jen třeba hodina, ale hráčovi se to zdá jako věčnost.
Tím nenarážím nijak na Dm, každé má své povinnost/záliby a tak není ve hře vždy, to je jasný. Takže to neberte jako útok na sebe.
Hezký zbytek večera.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 11:54 26. Dec 2010
by Awadar
Dorenský hvozd-západní les-trosky zaniklé osady Margold-sever
je zde kostel a u něj je na zemi přechod, ale nefunguje