Page 3 of 6

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Posted: 15:05 10. Feb 2009
by kucik
Měly by na to fungovat snad i voicesetové příkazy (klávesa v), které platí pro všechny v partě.

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Posted: 15:16 10. Feb 2009
by Krata
a myslim že přítelíčci maj rozkaz "neutočit" ne?

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Posted: 15:18 10. Feb 2009
by Jeanes
tyo? neútočit? to jsem si nikdy nevšiml :/ no já si to radši prvně doma pořádně prozkoumám... :)

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Posted: 15:18 10. Feb 2009
by Miky
Klikneš pravým tlačítkem na avatara, pak vydej příkaz a nakonec hlídej na místě (následuj), platí pro všechny summony. Co si pamatuju, tak ti summoni měli stejně často problém s poslušností, pak nezbylo, než si ten příkaz dát do lišty a klikat jak šílenec...

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Posted: 15:21 10. Feb 2009
by Tretas
Krata wrote:a myslim že přítelíčci maj rozkaz "neutočit" ne?
ne :-D maji jenom stat na miste nebo nasleduj

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Posted: 15:22 10. Feb 2009
by Anderson I
Theogil I wrote:
Krata wrote:Drowové maj třeba odpor pořád, je to tvoje věc :) .. a pokud zabil pastí dítě tam mi rovnou pošli do PM jeho jméno :wink:
Muhehe Kráťovi mlýny melou pomalu ale přece ..... já už slyším jejich hlas. :D
Rozlícený dav se už těší na spravedlivý soud ... kdepak je odsouzený? :twisted:

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Posted: 15:27 10. Feb 2009
by Miky
Tretas wrote:
Krata wrote:a myslim že přítelíčci maj rozkaz "neutočit" ne?
ne :-D maji jenom stat na miste nebo nasleduj
V singlu to umí přes dialog, na Thalii ta možnost není.

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Posted: 15:28 10. Feb 2009
by kucik
Anderson I wrote: Rozlícený dav se už těší na spravedlivý soud ... kdepak je odsouzený? :twisted:
Pssst, ještě chvilku jen obviněný.

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Posted: 00:06 11. Feb 2009
by Kiri
smrt smrt smrt *tichym sycivym hlasem skanduje neustale dokola a mizi vdal*

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Posted: 00:22 11. Feb 2009
by -speck-
Dron wrote:Tak dobrý, já jen že se na mě nějaký hráč přes tell obořil, že si jentak nahazuju odpor na jeho postavu (po tom, co se vedle mě objevil, okradl mě a jeho past zabila na náměstí v Karatě dítě - alespoň jak to viděla moje postava).
Pokad myslíš postavičku Anadriel Er´lof tak bych jen dodal že Tě neokradla, nemá ani žádné body v okrádání, ano past co zabila dítě. Tam blbě zrovna vlezlo.
Jinak abych se k tomu vyjádřil - tys mi dal odpor, v pohode, paks vytahl zbran a zacal ke mne pristupovat, bez jakehokoliv slova ci tak. Tak jsem pak zacal zdrhat a lehce mne zarazilo jen to, zes vytahl zbran a zacal jit na mne. Pri toms nemohl vedet ze tu past tam dala ma postava :)

-> A jedna vec co jsem se tu nikde nedocetl, jak to je s pokladanim pasti na zem? Ve meste zakazano nebo jen pokad jsou v nedohlednu straze? A mimo mesto, vesnici, ci osadu dovoleno vsude? A jedna pripominka, nekolikrat se mi stalo, ze jsem polozil past na zem, chvilku ji sleduji a pak najednou zmizi.

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Posted: 00:29 11. Feb 2009
by Krata
*zastaví se u výstavby šibenice* tak náhodička jo?! se ještě uvidí... *dodá tajemně a vrátí se k výstavbě*

Na ty pastě dávej bacha, pokud vim tak při pokládání pastí se postavička ukáže a to znamená, že NPC okolo by tě uviděli a něco s tebou provedli :wink:

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Posted: 00:44 11. Feb 2009
by -speck-
Krata wrote:*zastaví se u výstavby šibenice* tak náhodička jo?! se ještě uvidí... *dodá tajemně a vrátí se k výstavbě*

Na ty pastě dávej bacha, pokud vim tak při pokládání pastí se postavička ukáže a to znamená, že NPC okolo by tě uviděli a něco s tebou provedli :wink:
-> Jo začnu dávat, když vidím jak to tu vře :)
No, já mu to položil za zády že jo. Tak by mne neměl on vidět, ale ostatní NPC jsem nebral moc v potaz a pak se tam přimotalo dítě.
Odted tedy budu brát zřetel na všechny okolní NPC, hlavně stráže.
"z dálky se podívá na šibenici a vystřelí na ni přesný zapálený šíp. poté se ukryje do stínu a vše pozoruje z dálky"

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Posted: 02:20 11. Feb 2009
by Kiri
........ja tu traverzu vopravdu nehodil tchyni na hlavu schvalne........sem nevinej :lol:

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Posted: 02:57 11. Feb 2009
by Rejty
Si byl někde na tahu? :mrgreen:

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Posted: 03:31 11. Feb 2009
by Kiri
Rejty wrote:Si byl někde na tahu? :mrgreen:
ne u souseda prekopavat system a sem rad, ze sem doma :D