Page 3 of 6
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 15:05 10. Feb 2009
by kucik
Měly by na to fungovat snad i voicesetové příkazy (klávesa v), které platí pro všechny v partě.
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 15:16 10. Feb 2009
by Krata
a myslim že přítelíčci maj rozkaz "neutočit" ne?
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 15:18 10. Feb 2009
by Jeanes
tyo? neútočit? to jsem si nikdy nevšiml :/ no já si to radši prvně doma pořádně prozkoumám...

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 15:18 10. Feb 2009
by Miky
Klikneš pravým tlačítkem na avatara, pak vydej příkaz a nakonec hlídej na místě (následuj), platí pro všechny summony. Co si pamatuju, tak ti summoni měli stejně často problém s poslušností, pak nezbylo, než si ten příkaz dát do lišty a klikat jak šílenec...
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 15:21 10. Feb 2009
by Tretas
Krata wrote:a myslim že přítelíčci maj rozkaz "neutočit" ne?
ne

maji jenom stat na miste nebo nasleduj
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 15:22 10. Feb 2009
by Anderson I
Theogil I wrote:Krata wrote:Drowové maj třeba odpor pořád, je to tvoje věc

.. a pokud zabil pastí dítě tam mi rovnou pošli do PM jeho jméno

Muhehe Kráťovi mlýny melou pomalu ale přece ..... já už slyším jejich hlas.

Rozlícený dav se už těší na spravedlivý soud ... kdepak je odsouzený?

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 15:27 10. Feb 2009
by Miky
Tretas wrote:Krata wrote:a myslim že přítelíčci maj rozkaz "neutočit" ne?
ne

maji jenom stat na miste nebo nasleduj
V singlu to umí přes dialog, na Thalii ta možnost není.
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 15:28 10. Feb 2009
by kucik
Anderson I wrote:
Rozlícený dav se už těší na spravedlivý soud ... kdepak je odsouzený?

Pssst, ještě chvilku jen obviněný.
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 00:06 11. Feb 2009
by Kiri
smrt smrt smrt *tichym sycivym hlasem skanduje neustale dokola a mizi vdal*
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 00:22 11. Feb 2009
by -speck-
Dron wrote:Tak dobrý, já jen že se na mě nějaký hráč přes tell obořil, že si jentak nahazuju odpor na jeho postavu (po tom, co se vedle mě objevil, okradl mě a jeho past zabila na náměstí v Karatě dítě - alespoň jak to viděla moje postava).
Pokad myslíš postavičku Anadriel Er´lof tak bych jen dodal že Tě neokradla, nemá ani žádné body v okrádání, ano past co zabila dítě. Tam blbě zrovna vlezlo.
Jinak abych se k tomu vyjádřil - tys mi dal odpor, v pohode, paks vytahl zbran a zacal ke mne pristupovat, bez jakehokoliv slova ci tak. Tak jsem pak zacal zdrhat a lehce mne zarazilo jen to, zes vytahl zbran a zacal jit na mne. Pri toms nemohl vedet ze tu past tam dala ma postava
-> A jedna vec co jsem se tu nikde nedocetl, jak to je s pokladanim pasti na zem? Ve meste zakazano nebo jen pokad jsou v nedohlednu straze? A mimo mesto, vesnici, ci osadu dovoleno vsude? A jedna pripominka, nekolikrat se mi stalo, ze jsem polozil past na zem, chvilku ji sleduji a pak najednou zmizi.
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 00:29 11. Feb 2009
by Krata
*zastaví se u výstavby šibenice* tak náhodička jo?! se ještě uvidí... *dodá tajemně a vrátí se k výstavbě*
Na ty pastě dávej bacha, pokud vim tak při pokládání pastí se postavička ukáže a to znamená, že NPC okolo by tě uviděli a něco s tebou provedli

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 00:44 11. Feb 2009
by -speck-
Krata wrote:*zastaví se u výstavby šibenice* tak náhodička jo?! se ještě uvidí... *dodá tajemně a vrátí se k výstavbě*
Na ty pastě dávej bacha, pokud vim tak při pokládání pastí se postavička ukáže a to znamená, že NPC okolo by tě uviděli a něco s tebou provedli

-> Jo začnu dávat, když vidím jak to tu vře

No, já mu to položil za zády že jo. Tak by mne neměl on vidět, ale ostatní NPC jsem nebral moc v potaz a pak se tam přimotalo dítě.
Odted tedy budu brát zřetel na všechny okolní NPC, hlavně stráže.
"z dálky se podívá na šibenici a vystřelí na ni přesný zapálený šíp. poté se ukryje do stínu a vše pozoruje z dálky"
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 02:20 11. Feb 2009
by Kiri
........ja tu traverzu vopravdu nehodil tchyni na hlavu schvalne........sem nevinej

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 02:57 11. Feb 2009
by Rejty
Si byl někde na tahu?

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 03:31 11. Feb 2009
by Kiri
Rejty wrote:Si byl někde na tahu?

ne u souseda prekopavat system a sem rad, ze sem doma
