Page 3 of 4
Re: sekyrka
Posted: 18:07 09. Apr 2009
by DenGrasse
Bylo by dobrý, kdyby ses napřed obeznámil s tím, jak to funguje, než začneš vznášet návrhy

, který jsou úplně k ničemu. Bardský zbraně v NWN neexistujou, tudíž je nelze přehlídnout (znáš snad feat bard weapons?). zato rogue weapons, wizzard weapons a monk weapons existujou a právě tyhle povolání nemůžou používat simple weapons...
Re: sekyrka
Posted: 23:04 26. Apr 2009
by innfra
Tak bych zase jednou rád připomněl tu sekyru na dřevo...

Re: sekyrka
Posted: 00:11 10. May 2009
by innfra
Tak zase bych rád připomenul tu sekyrku, když už chodím tím prahvozdem, děkuji

Re: sekyrka
Posted: 16:28 22. May 2009
by innfra
mno ta sekyrka mi chybí, mohl bych si jí nějak udělat v toolu ? že bych tý normální přidal použití i pro mě, jestli to jde ?

Ale možná by se dal najít i nějakej podobnej skript na netu a upravit ho, teda pokud bych věděl co hledat...

Re: sekyrka
Posted: 18:32 22. May 2009
by kucik
Musej se upravit haky a nechci d2lat verzi haků kvůli jediný změně.
Re: sekyrka
Posted: 20:31 22. May 2009
by innfra
ok, vzdávám to...

Re: sekyrka
Posted: 11:06 25. May 2009
by kucik
Já to fakt do příštího updatu přidám. Napíšu si to.
Re: sekyrka
Posted: 00:29 10. Nov 2009
by innfra
Kucíku, naseru tě, protože to opravený do dnes neni, nebo jsem nepotkal "upravenou" sekyru na dřevo :

Re: sekyrka
Posted: 00:48 10. Nov 2009
by Necrooo
Jojo s tema sekerama je problem.
Ale tak co, rychlejsi uz je si sehnat nekoho kdo ti to naseka a zaroven zpracuje.

Re: sekyrka
Posted: 07:21 10. Nov 2009
by -RoF-
Si vem feat smrtící zbraně a je to ne?
Já si taky neuvědomil, že bard nemá smrtící zbraně a jelikož chcu mět někdy polodračici kovářku, tak sem musel obětovat jeden feat (a tím si roztentovat postavu ohledně buildu

- no co už).
Re: sekyrka
Posted: 08:27 10. Nov 2009
by cmon
Přesně tak... nevím proč by se mělo furt něco upravovat kvůli nějakej hráčům co chcou dělat craft a nemají na to postavu...pokud ta postava neumí zacházet s náčiním(všichni učení z nebe nespadli), ať se to naučí, tudíž si pořídí potřebné featy ne?
p.s.: taky sem si tím musel rozrušit build-no co už

Re: sekyrka
Posted: 08:42 10. Nov 2009
by cmon
Rejty wrote:Jsem proti pracovnim rukavicim. At tu sekeru muze pouzivat kazdej a je to. Nebojim se invaze magu ohanejicimi se dvema sekerkami!
Osobně se bojím až uvidím nějakýho mága v dole kopat rudu, s jednou sekerou kácet strom nebo kuchat nějakýho yetiho...
Re: sekyrka
Posted: 10:23 10. Nov 2009
by DenGrasse
No Tým je v představách napřed, tam se řešili rovnou
dvousekeroví mágové kosící skřety...

Re: sekyrka
Posted: 11:09 10. Nov 2009
by Necrooo
DenGrasse wrote:No Tým je v představách napřed, tam se řešili rovnou
dvousekeroví mágové kosící skřety...

*podiva se na dve sekerky a pak na knihu plnou škály kouzel ... .. po chvíli knihu zahodí a navleče brnění* K čemu kouzla, jsem přece mág ne, dvě sekerky jsou lepší. *de do boje*
K tematu:
Moznosti jak to vyresit tu je více:
1. Obětovat feat - je to jen jeden feat. (ja obetoval dva, kvuli helma, abych mel dobrej vzhled

)
2. Někoho si najmout, dělat obchody s dřevorubci - vůbec není problém při počtu crafterů
3. Nědělat si mága ani nic podobného, když to nemůže držet sekerku.
..a proto, milý Týme, klidně to nech tak jak to je a nemuč hlavu nad prkotinou.

Re: sekyrka
Posted: 11:16 10. Nov 2009
by Theogil I
Již od února - května tohoto roku je slíbeno, že to bude upraveno. Slíbili to lidé, kterých si vážím a věřím jim. Takže to je jen otázka času, že ano. A vzhledem k tomu, že Kucik to v květnu přislíbil upravit, počítám, že to bude již velmi brzy.
