Page 3 of 4
Re: Lagy!!
Posted: 14:26 29. Jan 2009
by paja13
zas to padlo :o(
Re: Lagy!!
Posted: 14:27 29. Jan 2009
by Tretas
další pád 13:24 (ale přijde mi divné že nejsem na webu ve vypisu hráču) nespadlo to nahodou jen mě a teď se mi nejde připojit?
Re: Lagy!!
Posted: 14:28 29. Jan 2009
by pepa48
já to výjimečně nebyl...
Re: Lagy!!
Posted: 14:28 29. Jan 2009
by igor
Padlo to chviličku po mym lognutí, ale podle výpisu se lognul ještě Victor Gall.
Re: Lagy!!
Posted: 14:29 29. Jan 2009
by Tretas
*kouká po ostatních DMkách*

Re: Lagy!!
Posted: 14:29 29. Jan 2009
by PiAn0
Jj ja jsem se zrovna logoval, ale ani se mi to nenaloglo a rovnou mě to vykoplo

Re: Lagy!!
Posted: 14:30 29. Jan 2009
by paja13
Tretas wrote:další pád 13:24 (ale přijde mi divné že nejsem na webu ve vypisu hráču) nespadlo to nahodou jen mě a teď se mi nejde připojit?
nespadlo posledni hlasky pred padem byly ze se pripojil hrac igor a terka zacla zas smrdet straznym pod nos varenim :o)
Re: Lagy!!
Posted: 14:31 29. Jan 2009
by Tretas
tak teď to nemá na svědomí DM

Re: Lagy!!
Posted: 14:33 29. Jan 2009
by paja13
igor wrote:Padlo to chviličku po mym lognutí, ale podle výpisu se lognul ještě Victor Gall.
to nesedi s mym vypisem
[Thu Jan 29 13:24:29] igor has joined as a player..
[Thu Jan 29 13:24:45] Terk Jaluisen: [Party] *terka zas smrdi straznym pod nosy*
[Thu Jan 29 13:24:47] Erthag Křivý now dislikes you!
[Thu Jan 29 13:24:53] This object is locked.
[Thu Jan 29 13:24:57] Lektvar je trivialni.
[Thu Jan 29 13:24:57] Ziskano 25 craftovych xp
[Thu Jan 29 13:24:57] V alchymii si na Xurovni.
[Thu Jan 29 13:24:57] Celkem jsi ziskal XXXXX XP
[Thu Jan 29 13:24:59] Acquired Item: Lektvar XXX
[Thu Jan 29 13:25:01] Lost Item: Katalyzátor XX%
[Thu Jan 29 13:25:02] Lost Item: XXX
[Thu Jan 29 13:25:03] Lost Item: XXX
[Thu Jan 29 13:25:08] Acquired Item: Katalyzátor XX%
[Thu Jan 29 13:25:08] Lost XXXGP
[Thu Jan 29 13:25:08] Transaction Successful!
pad
Re: Lagy!!
Posted: 14:35 29. Jan 2009
by PiAn0
Mne se to akorád zrovna logovalo do hry ale nestihl jsem to, do hry jsem se nedostal, ale je možný že se někomu už ukázalo že tam jsem

Re: Lagy!!
Posted: 14:37 29. Jan 2009
by Tretas
když člověk klikne na postavu a dá hrát tak už to napíše že se pčipojil a do vypisu to dá jméno jeho postavyale tomu dotyčnému se to zatím načítá
Re: Lagy!!
Posted: 14:41 29. Jan 2009
by Tretas
jo a když jsme u toho nešel by zrušit restart ve 14:00? bude to zbytečné 5 minutek po jednom restartu

Re: Lagy!!
Posted: 14:43 29. Jan 2009
by igor
Tretas wrote:jo a když jsme u toho nešel by zrušit restart ve 14:00? bude to zbytečné 5 minutek po jednom restartu

nejde
Re: Lagy!!
Posted: 14:44 29. Jan 2009
by Tretas
smula no

Re: Lagy!!
Posted: 16:28 30. Jan 2009
by igor
Padlo to nebo je problém u mě?