Page 3 of 4
Posted: 23:31 26. May 2007
by Rejty
Kdyz to hrac nebude mit nainstalovany, tak se nepripoji

Posted: 23:38 26. May 2007
by Sylmael
Presne tak. Dal som tam poistku ktoru viem osetrit len ja. A ver ze ked som si dal tolko prace tak to bude aj osetrene voci podvodom.
Posted: 23:42 26. May 2007
by WKing
Ah. Eh. Programovani. Systemy. Dobre dobre. Uz mlcim.
*opre se zpet do kresla a dal s usmevem sleduje ty krasne flamy*
Posted: 23:43 26. May 2007
by jaara
Ja jsem proti.
Ale žádné právo veta nevyužívám, takže jsem nejspíš přehlasován..

Posted: 23:51 26. May 2007
by Rejty
A proc proti?
Ja v tom vidim jen same klady. Prida to hre napeti, uz nikdo nebude vedet, co je kdo zac a bude si to muset zjistit ve hre. Takze zadne a hele, to je zlodej, dam si pozor, aby mi neokradl. Nebo: to je cernej strazce, ten je zlej, radsi s nim nepujdu nikam sam, nebo mi neco udela... Takze se hraci nebudou ridit podle levelu postavy a napr. machrovat na slabsi a nebo utikat pred silnejsima, i kdyz to vlastne jejich postavy nevi. Bude napr. moznost, aby slabsi postava blafovala na mnohem silnejsi a ta klidne utekla. Take uz zadne relogy, jestli je ve hre DM...
Nebo ne?

Posted: 23:52 26. May 2007
by jaara
Protoze ti co hrají například na více serverech to budou mít zakryté i tam. Což se jim líbit nebude.
Posted: 23:58 26. May 2007
by Rejty
Na jinejch serverech to nebudou muset mit povinne, tak at si to klidne daji pryc... Hlavni je, jak je to u nas, ne jinde

Posted: 00:03 27. May 2007
by Kiri
Souhlasim s Rejtym, a i kdyby tak je mi fuk jestli to neuviim i na jinym serveru, spis se mi t ozdajako vyborna zalezitost. Hrac si sam bude muset pri hrani otukavat ostatni postavy, coz se mi libi. Moc se mi to libi. Navic kdo chce hrat tady, tak to muze prekousnout i na ostatnich serverech, ne?
Posted: 00:40 27. May 2007
by Sylmael
Posted: 14:29 27. May 2007
by Michal
Já sem byl dycky pro. Zatím jsem nenašel žádnej zápor.
Ale co když Sylmaelis umře, třeba? Tu pojistku si odnese do hrobu. Nechce třeba rozřešení zapečetění napsat do závěti a uložit u notáře?

Posted: 14:37 27. May 2007
by monstera
Rejty wrote:Na jinejch serverech to nebudou muset mit povinne, tak at si to klidne daji pryc... Hlavni je, jak je to u nas, ne jinde

jo, to je závažná věc - nastavení a zase zrušení by mělo být uděláno odtud z fora , aby při přechodu na jiný server se to dalo odstranit a při návratu zase vrátit !
Posted: 14:40 27. May 2007
by photter
co sem viděl, sou to dva soubory kterejma se přepíšou originální, není problém si původní zazálohovat a při hře na jiným serveru je vrátit
Posted: 15:15 27. May 2007
by Michal
Kdo je nezálohoval? Povídejte

Posted: 15:27 27. May 2007
by Rejty
Staci sem dat na stahnuti i ty puvodni.
Posted: 15:29 27. May 2007
by Michal
No jo
