Page 3 of 8
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 11:18 09. Feb 2009
by Loki_cz
Od brzkého rána nejde.
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 11:40 09. Feb 2009
by Dilvish
Konkrétně asi od tří hodin. Padlo to tak hodinu po restartu.
Na webu to stále vypisuje jako hrající naši útlou noční sestavu, která byla zrovna ve hře.
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 11:55 09. Feb 2009
by Rejty
Zřejmě toto...
Vypadek vlakna k Hofimu
Nefunguje opticke vlakno Z Krasovske k Hofimu, tudiz bez site jsou ted uzivatele v casti Zluticke a v casti Rabstejnske ulice (swrj, swrz). Na odstraneni problemu se pracuje. Dekuji za pochopeni.
Inkriminovana cast site byla prepojena na starou optickou sit, takze problem je prozatim vyresen. V pristich dnech bude probihat testovani noveho spoje (bez vypadku), po odstraneni problemu bude tato trasa opet prepojena na novou optiku.
06.02.2009 - 10.02.2009
Výpadky v celé síti
Dnes kolem poledne dorazil od dodavatele elektrického proudu (ČEZ) opět nějaký podivný impuls, který ani záložní zdroje nedokázaly odfiltrovat. Díky němu došlo k vypnutí počítače „server“, na kterém běží Informační systém, DNS server a podobné síťové aplikace. Z tohoto důvodu nefungoval v některých částech sítě přístup k internetu. Dále došlo k částečnému nebo úplnému výpadku spousty síťových prvků (switchů, domácích AP, apod.), které postupně restartujeme. Pokud jste v části sítě, kde připojení stále není funkční, ujistěte se, že není chyba u Vás doma (restartujte Vaše domácí síťové prvky). Než budete telefonovat svému správci, vyčkejte ještě nějakou chvíli, je možné, že se připojení k síti rozeběhne samo. Děkuji za pochopení.
08.02.2009 - 11.02.2009
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 13:14 09. Feb 2009
by igor
Asi spíš to od ČEZu...
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 17:10 12. Feb 2009
by Tretas
před chvilou to padlo, ale už to načítá, takže to bude v poho snad
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 17:12 12. Feb 2009
by kucik
Hmm, to nebyl pád. Server se regulerně vypnul. Fakt netušim proč.
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 17:13 12. Feb 2009
by Tretas
tak pokud mi to nestrhne XP tak jsem v pohodě

Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 17:15 12. Feb 2009
by Homer
Asi konkurenční boj další svět....Thalie_09

Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 17:15 12. Feb 2009
by nomis_b
hm, no j ase zrovna modlil a kdyz me to melo "doplnit kouzla" tak an sekundu presne to spadlo...
zrovna sem mel prvni meditaci od noveho lvlu, toz tak nevim.. jeslit to nebyl problem, ze by to s tim exterrnim ukladanim postavy zablblo..
Homer wrote:Asi konkurenční boj další svět....Thalie_09

to je zkusebni server, kde si muzem zkouset cokoliv (jako WB, scripteri atd) jak to slape s HAKama a podobnyma vecma.. treba lode se blbe zkouseji offline.
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 17:22 12. Feb 2009
by Tretas
už jede, tak pod nomisi do hry
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 20:25 14. Feb 2009
by Gorrgorroth
Promiňte všichni , moc se omlouvám, shodil sem server, řikejte o co ste přišli
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 09:30 09. Mar 2009
by Gorrgorroth
Čuste, jen píšu že to absolutně zdechlo ani to nenabíhá.
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 10:47 10. Mar 2009
by igor
Furt to nejede?
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 16:04 12. Mar 2009
by Bahnak
Jen me tak napada, když to pořad pada, čím to setsakra je...? Slabe a stare PC (server)? Špatny signal a nebo nějake pochybne připojení? Kabel umístěný v chovné kleci potkanů? Nezkusíme vybrat nějaké penízky na zakoupení něčeho co nám bude běhat lépe? Pokud by se rozeběhla nějaká sbírka na výbavu, která by pomohla vyřešit ty nechutné pády servru, popř. lagy tak jdu do toho....
(vždyť když se připojí víc než 30 lidí tak je to naprosto nehratelné....)
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 17:34 12. Mar 2009
by kucik
Navrhoval jsem to před časem a bylo mi řečeno, že je to zbytečné. Pokud se vám zdá, že server laguje, tak to napište, jinak se o tom nikdo nedozví. Momentálně se chystám vyslat jaarovi na výměnu jinej komp, jestli ty pády ustanou, ale jednak je podstatně slabší než stávající (nic jinýho jsem nevyhrabal) a druhak ho tam nehodlám nechat na dobro
Předběžně jsem ohledával, co by bylo možné pořídit a za cca 12000 a byla by to už docela našlapaá sestava (Intel 3.16GHz Dual core, 1333Mhz fsb), přičemž polovina částky už by měla být na účtu.
Tak jako tak vidim do podzimu upgrate jako nevyhnutelnej.