Page 3 of 3

Posted: 23:48 02. Jul 2007
by 566344
Definitivne potvrzeno: Hostinsky Krkovicka odmita od jiste doby vykupovat snad cokoli, ceho se dotkla ruka Liua. Zkousel jsem 3 druhy sladu (jecmenny, zitny, psenicny), jeden chleba, 2 druhy kolacu. Jeste cca pred tydnem vykup fungoval.

Je jedno zda se prodava pres dialog nebo pres stolecek. Nebere ani jedno. Asi si na mou postavu zased. :O

edit: Diky jaarovi za test. Prokazalo se, ze 5 minut zpet odmitany typ sladu naraz Krkovicka vykoupi. Ale zbytek opet ne, i pres DM vyhrozovani soudni exekuci hospody i pani Krkovickove. :P

Posted: 10:00 03. Jul 2007
by Fidorka
Měla jsem podobný problém s rybami...vykoupli první úlovky a večerní již ne. Myslela jsem že má nastavené "výkupní meze" , po restartu to totiž opět vykoupil. Není tedy souvislost s množstvým zlata v obchůdku/hospodě a s množstvým surovin které vykoupí ?

Posted: 11:07 03. Jul 2007
by Rejty
Nemela by bejt :roll:

Posted: 11:54 03. Jul 2007
by 566344
Fidorka wrote:Měla jsem podobný problém s rybami...vykoupli první úlovky a večerní již ne. Myslela jsem že má nastavené "výkupní meze" , po restartu to totiž opět vykoupil. Není tedy souvislost s množstvým zlata v obchůdku/hospodě a s množstvým surovin které vykoupí ?
Urcite neni. Protoze se po 5 minutach Krkovicka rozhodne, ze ten pred 5 minutami odmitany slad koupi. Pritom se nezmenilo naprosto nic. Nekde jsou broucci na kontaktech, ja to rikal. ;)

Posted: 11:55 03. Jul 2007
by photter
mně se stalo, (byl sem na serveru asi hodinu), že vetešník na ostrově ode mě vykoupil česnek a to cca. 170 zlatejch za hlavičku - tenkrát sem se tomu nedivil, nevěděl sem která bije
pak sem to rozkecal a kdekdo to zkoušel ale nikomu, ani mě už se to nepovedlo
pravda je, že v tý době server ukrutně lagoval, takže nějaký nestandartní chování se dá očekávat

Posted: 18:24 03. Jul 2007
by 566344
photter wrote:... vetešník na ostrově ode mě vykoupil česnek a to cca. 170 zlatejch za hlavičku ...
Ty jo, a pak jak dosli nekteri zivlove k majetku... ;)

Jo, pri lagoavni se deji ruzne veci. Ale kdyz jsem Krkovicku zkousel s Jaarou, tak bylo cca 5 hracu na serveru - v to pocitam i Jaaru jako DMko. Takze ty lagy asi ne - ne pokud si high lvl mag nehral na ostrelokalizovane kataklizma retezeovych blesku. :P

Posted: 19:26 03. Jul 2007
by Sylmael
Zazil som aj stav kedy vetesnik predaval kovarove veci a kovar predaval to co ma kozesnik. A to bolo myslim sposobene tym ze poniektore individua loguju hned po restarte na server. A ked ich to vykopne skusaju to znova! Pretoze im nepali a nedojde ze server sa nacitava. Tak to potom aj vyzera.

Posted: 00:29 09. Jul 2007
by melvik
snad opraven plast zachrany, kukuricny chleba snad take, potrebuju vedet co se vam pise za ingredience kdyz ten recept se snazite vyrobit a jestli vas to pusti k vyrobe a jen nedostanete predmet