Re: Nejobtížnější dungeon Thalie
Posted: 07:55 17. Mar 2009
hlavně k tématu že kratoKrata wrote:s n00bama Ž4dN3 sL1t0V4ni!!! Kr4t4 pWnEd N31th4n roFl olololololololol.... omg
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
hlavně k tématu že kratoKrata wrote:s n00bama Ž4dN3 sL1t0V4ni!!! Kr4t4 pWnEd N31th4n roFl olololololololol.... omg