Page 3 of 3

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie

Posted: 07:55 17. Mar 2009
by Tretas
Krata wrote:s n00bama Ž4dN3 sL1t0V4ni!!! Kr4t4 pWnEd N31th4n roFl olololololololol.... omg
hlavně k tématu že krato :-D

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie

Posted: 00:11 18. Mar 2009
by Erkwinn
Já hlasoval pro cokoliv v prahvozdu. Zvlášt pak teda ty rakshy.

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie

Posted: 10:06 18. Mar 2009
by melvik
Ja hlasoval pro jiny. Treba z lesa prastarych legendarnich veverek se este nikdo zivy nevratil tak se o nem vubec nevi. Ostatni dungy da kazdy treti obyvatel podtemna (duergar).