Page 3 of 5
Posted: 18:38 27. May 2007
by kucik
monstera wrote:Rejty wrote:Morn wrote:Spis tu je problem prodat veci z craftu jak uz jsem tu jednou psal nikdo skorem nic nekupuje a delasi radci veci sam

Neboj, jeste radi je koupi

Už tři dny mi visí na dvou nástěnkách inzeráty, co koupím, nikdo se neozývá

koupit != prodat
Pokud se tohle udela citlive a s rozmyslem, tak by to podle me byl prinos. Uz treba tim, ze postava by si sehnala jeste nejakyho nosice, pokud by mermomoci chtela nabrat neco ve velkym.
Posted: 18:51 27. May 2007
by Daanri
Jo permanentna mula ale jedine za 50,000zl ako truhlica...inac by to bola hlupost pretoze by ju kazdy pouzival len ako truhlicu. A preniest veci pri crafte sa da aj v tych 3 poliach...holt nebude kazdy vlacit veci na vsetko ale bude delat kazdy len nieco a veci co nato bude potrebovat si od nekoho koupi. A stale tie veci na craft ako napr rastlinky su hodne stackovatelne takze sa ti ich zmesti obrovske mnozsto do jedneho batohu, jedine omezenie bude ze naraz nevyrobis tolko vela vyrobkov ale budes vyrabat postupne.
Posted: 21:32 27. May 2007
by monstera
[quote="Daanri"]Jo permanentna mula ale jedine za 50,000zl ako truhlica..
Jo, i za těch 50 000 bych ji bral raději než truhlu ! snad bych na ni našetřil
To by mohl být nákladní slon !

)
Posted: 21:55 27. May 2007
by Krata
To já bych radši asi tu truhlu, vejdeš do špatný lokace, mulu ti sejmou a 50 000 v čudu

, spíš jestli by nějak nešlo udělat že by muly zůstávali přes res
Posted: 21:57 27. May 2007
by Daanri
Keby zostavali cez res tak by boli perzistentne nie?

Posted: 21:59 27. May 2007
by Kiri
Taky sem kdysi chtel nejakou mulu, vsici mli kone, ale ja potreboval mulu na drivi. Jenze 50 je fakt ranec, to je i s dozivotnim ustajenim a krmenim, ne? Jaj to sem neco plac.
Posted: 22:41 27. May 2007
by Sylmael
Nevidim dovod preco by mula mala stat 50k buky ked je to len zviera. A co ze by mala persistenciu ha? Zdochnut moze. A aj DM by mohol obcas take zdochnutie nasimulovat. Ci prepad zlodejmi. Dohovoril som
Posted: 22:43 27. May 2007
by Daanri
To vies...DM nasimuluje zdochnutie muly, prepadom alebo nak inac a uz ma na krku hraca, ktory mu bude nadavat ze mu zabil mulicu so surovinami na craft.
Posted: 22:54 27. May 2007
by Rejty
Me by nevadila perzistentni mula, kdyby to nezatezovalo server a byla pouzivana jen na craft.
Posted: 23:03 27. May 2007
by monstera
Rejty wrote:Me by nevadila perzistentni mula, kdyby to nezatezovalo server a byla pouzivana jen na craft.
Tak persistentí slon, s takovým OC, že by nebylo možno ho zabít, a mohl by být ještě jezdecký - místo koně

Posted: 23:12 27. May 2007
by Kiri
Hm a este za zlatku

to uz je opravdu prehnany monstero

:D:D
Posted: 23:14 27. May 2007
by monstera
Kiri wrote:Hm a este za zlatku

to uz je opravdu prehnany monstero

:D:D
takovej slon by mohl stát klidně i 100 000, pořád by se vyplatil

to by byl jako domeček, ale pohyblivej

Posted: 23:15 27. May 2007
by Rejty
A nechcete rovnou draka?

Posted: 23:18 27. May 2007
by monstera
Posted: 23:18 27. May 2007
by Daanri
Hmm takovy slon ze muze zblaznit a uslapat svyho majitele
