Page 3 of 3
Re: Subrasy
Posted: 15:49 05. Apr 2009
by Prometheus
Daanri wrote:Jop to je vseobecne ponatie avarielov, na Thalii moze byt pripadne ine. Staci to len nak rozumne napisat do podoby ako su spisane ostatne rasy v realiach na fore alebo na webe.

To som si na seba tusim uplietol paradny bic.
OK tak ja sa pokusim dat nejak dokopy a nejak to prisposobit Thalii a jej realiam...
Re: Subrasy
Posted: 15:57 05. Apr 2009
by Daanri
No vidis ako sme sa pekne dohodli.
Keby si mal nake otazky tak sa s kludom pytaj.

Re: Subrasy
Posted: 17:57 05. Apr 2009
by Krata
Lesní a měsíční, to je podle kterého fantasy světa

.. v jendom jsou elfové základní ty týpci ve stromech starajíc se o přírodu, v dalšim světě jsou základní elfové co si stavěj velká vznešená města a tam žijou, další svět nemá ani elfy spřízněné s přírodou

Re: Subrasy
Posted: 18:27 05. Apr 2009
by Pajule
Prometheus wrote:Uf... neviem ci by som si na to trufol.Netusim o co by som sa mal opret a ci vobec sa da od niecoho odrazit alebo by sa muselo vsetko vymyslet krasne od podlahy.
jeslti chceš pomůžu

stačí napsat PMku
