Page 3 of 9

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 18:09 13. Feb 2009
by Neithan1
Dron wrote:
Rejty wrote:Zbabělci! Přijede i delegace ze Slovenska!
České Slezsko je dál no.
tak bud si na zemepise nedaval pozor ty alebo ja :mrgreen:

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 19:52 13. Feb 2009
by Marvin
Noo mensia organizacna zmena. M+N dorazia vlakom rovno do Plzne.

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 20:09 13. Feb 2009
by Pajule
Marvin wrote:Noo mensia organizacna zmena. M+N dorazia vlakom rovno do Plzne.
tíím bych si enbyla jistá :mrgreen: :mrgreen: když zrovna vlakem :twisted:

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 06:07 14. Feb 2009
by Marvin
Pajule wrote:
Marvin wrote:Noo mensia organizacna zmena. M+N dorazia vlakom rovno do Plzne.
tíím bych si enbyla jistá :mrgreen: :mrgreen: když zrovna vlakem :twisted:

Nejaky problem slecinko? :lol:

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 12:38 14. Feb 2009
by Krata
mylim že tobě to může bejt jedno, cestu stejně prospíš :lol:

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 13:44 14. Feb 2009
by Žorž
No né, no. Škoda. Tak alespoň Thegilovi na cestu přeji, aby protentokrát ve svém voze dokázal lokalizovat a vymontovat kurvítko. ;)

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 13:58 15. Feb 2009
by Phantorris
Snad se mi podaří taky dorazit...

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 21:43 16. Feb 2009
by nomis_b
JO jo , Pojedem nakonec VELKYM TRPASLICIM AUTEM.
Uz nam bude chybte jen nejaka zastava a rohaty helmy :mrgreen:


Jedem totiz z Brna v sestave:
Boendal + Boindil + Okor + Roko.

Takze 2 +2 trpaslici brasi z jednoho klanu :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 00:51 17. Feb 2009
by igor
nomis_b wrote:Takze 2 +2 trpaslici brasi z jednoho klanu :twisted: :twisted: :twisted:
Aby to auto šlo ještě vyvětrat :D

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 08:33 17. Feb 2009
by Theogil I
igor wrote:
nomis_b wrote:Takze 2 +2 trpaslici brasi z jednoho klanu :twisted: :twisted: :twisted:
Aby to auto šlo ještě vyvětrat :D
Větrat, to jsi se zbláznil ... na co myslíš, že to jezdí? :mrgreen:

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 15:55 18. Feb 2009
by malina
Taky nemůžu, blbej termín. Užijte si to.

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 12:13 20. Feb 2009
by Bahnak
Tak ja se taky hlasim, sice jsem momentalne nemocny, ale mel bych byt do te doby zdravy....
takže další klanový trpaslík do kupy...Koro

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 12:23 20. Feb 2009
by loadr
aby tam prisli jak tam bude tolik trpasliku :mrgreen:

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 13:29 20. Feb 2009
by nomis_b
Hm, skoda ze Orok je takovej nemluvnej :wink:

To bychom tam mohli byt vsici 4 brachove (resp 5, Bahnacku, ty si nam to ale zavaril s tim Orkem :mrgreen: )


By mna zajimalo, jestli si nas spletou i v realu, kdyz se nas nekod bude ptat na jmeno :wink:

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 16:50 20. Feb 2009
by CizaD
Přijdu