Page 3 of 9
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 18:09 13. Feb 2009
by Neithan1
Dron wrote:Rejty wrote:Zbabělci! Přijede i delegace ze Slovenska!
České Slezsko je dál no.
tak bud si na zemepise nedaval pozor ty alebo ja

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 19:52 13. Feb 2009
by Marvin
Noo mensia organizacna zmena. M+N dorazia vlakom rovno do Plzne.
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 20:09 13. Feb 2009
by Pajule
Marvin wrote:Noo mensia organizacna zmena. M+N dorazia vlakom rovno do Plzne.
tíím bych si enbyla jistá

když zrovna vlakem

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 06:07 14. Feb 2009
by Marvin
Pajule wrote:Marvin wrote:Noo mensia organizacna zmena. M+N dorazia vlakom rovno do Plzne.
tíím bych si enbyla jistá

když zrovna vlakem

Nejaky problem slecinko?

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 12:38 14. Feb 2009
by Krata
mylim že tobě to může bejt jedno, cestu stejně prospíš

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 13:44 14. Feb 2009
by Žorž
No né, no. Škoda. Tak alespoň Thegilovi na cestu přeji, aby protentokrát ve svém voze dokázal lokalizovat a vymontovat kurvítko.

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 13:58 15. Feb 2009
by Phantorris
Snad se mi podaří taky dorazit...
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 21:43 16. Feb 2009
by nomis_b
JO jo , Pojedem nakonec VELKYM TRPASLICIM AUTEM.
Uz nam bude chybte jen nejaka zastava a rohaty helmy
Jedem totiz z Brna v sestave:
Boendal + Boindil + Okor + Roko.
Takze 2 +2 trpaslici brasi z jednoho klanu

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 00:51 17. Feb 2009
by igor
Aby to auto šlo ještě vyvětrat

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 08:33 17. Feb 2009
by Theogil I
igor wrote:
Aby to auto šlo ještě vyvětrat

Větrat, to jsi se zbláznil ... na co myslíš, že to jezdí?

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 15:55 18. Feb 2009
by malina
Taky nemůžu, blbej termín. Užijte si to.
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 12:13 20. Feb 2009
by Bahnak
Tak ja se taky hlasim, sice jsem momentalne nemocny, ale mel bych byt do te doby zdravy....
takže další klanový trpaslík do kupy...Koro
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 12:23 20. Feb 2009
by loadr
aby tam prisli jak tam bude tolik trpasliku

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 13:29 20. Feb 2009
by nomis_b
Hm, skoda ze Orok je takovej nemluvnej
To bychom tam mohli byt vsici 4 brachove (resp 5, Bahnacku, ty si nam to ale zavaril s tim Orkem

)
By mna zajimalo, jestli si nas spletou i v realu, kdyz se nas nekod bude ptat na jmeno

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 16:50 20. Feb 2009
by CizaD
Přijdu