Page 3 of 13
Re: pad serveru
Posted: 15:40 10. May 2009
by melvik
no asi to nebude nahoda nejak to u stolku pada

nebo zhazovac zhazuje ve stejny okamzik

Re: pad serveru
Posted: 15:41 10. May 2009
by innfra
tak je to jasný, tak doufám že už tu lokaci necháš na pokoji...

Re: pad serveru
Posted: 15:42 10. May 2009
by Hassan
Ja to ted netestoval to byl Raznar

Re: pad serveru
Posted: 15:45 10. May 2009
by ravangorn
Možná by se hodil přesnej popis toho co ste udělali pro pád serveru, aby se to už neopakovalo.
Re: pad serveru
Posted: 15:46 10. May 2009
by melvik
ja to du ted testnout na samostatnej modul tak si s tim chvilku nehrajte

Re: pad serveru
Posted: 15:47 10. May 2009
by Hassan
Melvik to resi bohuzel se to bude muset znovu otestovat

Prozatm nikdo nic neprodavejte pres stolky!!
Re: pad serveru
Posted: 15:48 10. May 2009
by kaz
Jeanes wrote:Tak si blahopřeju, potřetí sem schodil servr. Udělal to stolek na vykupování zbraní v černým trhu. Když jsem prodával očarovaný zbraně u výkupčího zbraní. Včera se mi to stalo poprvé a dnešní dva restarty to samé.
Konkrétně jsem vzal očarované zbraně a dal je na stolek. Pak jsem se zeptal prodavače za kolik je koupí. Odpověděl mi. Vzal jsem zbraň ze stolu s tím, že se kouknu na výkupní cenu jiné zbraně a padlo. Při této činosti dohromady 3x. Přičemž teď se můj charakter pořád smál, takže vím že to padlo v rozmezí 5ti vteřin od okamžiku co jsem si vzal zbraň zpátky do invu. Charakter se přestal smát a servr byl dole.
takze to asi fakt bude ono, Jeanes to tu uz popisoval, delali jste presne to same?
Re: pad serveru
Posted: 15:51 10. May 2009
by Hassan
Jo muzu potvrdit prubeh stejnej ale v pri prvnim padu jsem si s tim hral o chvilku dyl a dokonce jsem i dva mece prodal a dalsi ocenoval kdyz jsem delal asi 5 mec pomoci ocenovani pres stolek padlo to...Raznar to taky zkousel slo mu to a pak to spadlo
Re: pad serveru
Posted: 15:53 10. May 2009
by Arsen
Kolikrát si to ještě hodláte ověřit ? Jeanes píše, že mu to spadlo přitom 3x, vy jste to schodily už asi 5x...

Re: pad serveru
Posted: 15:55 10. May 2009
by Dilvish
Ne, že bych chtěl vypadat jako prudič

Ale proč testujete shazování serveru v neděli odpoledne? Každou noc je server poloprázdný, mezi druhou a čtvrtou hodinou tu bývají standartně tak dva hráči...
Re: pad serveru
Posted: 15:56 10. May 2009
by Hassan
Proste je to nutny zlo zavyslim hracum se omlovame ale pokud to pomuze budete si moci svoji davku doprat uz snad bez padu ja myslim ze 2 hodikny to vadrzite a kvoji otazce ...Kolikrat jeste bude treba ja osobne doufam ze melvik ten skrip odstrani otestuje se to na ostro a bude to okej

Re: pad serveru
Posted: 15:47 11. May 2009
by innfra
o co, že zase někdo použil dole stolek...
15.48 craft adamantinového prastenu
Re: pad serveru
Posted: 16:18 11. May 2009
by kucik
Blbý je, že je zas nějak vydrbaný NCX a já se tam prostě nedostanu, abych to restartoval.
Re: pad serveru
Posted: 16:49 11. May 2009
by Jeanes
to bylo vtipny teďka jak raznar napsal.... "vypadá to že to je už všechno v pořádku" nebo něco podobnýho. A ono hup a bylo to dole. Dneska jsem byl 2x v černém trhu u vchodu do dílen 2x to padlo, ale to bude náhoda
Re: pad serveru
Posted: 17:02 11. May 2009
by kucik
To druhý bylo když se testovala oprava stolku
