photter wrote:
možnost pracovat ve dvou na jednom výrobku a tím zkrátit dobu výroby za cenu rozdělení expů (musí se ale vyřešit poměr rozdělení expů, aby mistři neexpili učně)
budes se divit, ale odted me to nenapadlo, ze bych tomu mel branit, tedy jde to i ted, jen tech vyrobku bylo tolik, ze to nikdo neprovozoval. proste to jen nekomu das na dodelani, a kdo na tom zrovna pracuje, ten ziskava xpy, protoze se davaji prubezne. Asic by toho slo i zneuzit, ze bych udelal 70%, a tomu druhemu by se to zk***vilo na dejme tomu na 1% a ten prvni to zas vythal nahoru.. ale to by museli byt alespon na podobnym lvlu, at se mu to uplne nerozpadne. A to uz by zase byla spoluprace a spise by pribyvalo obema.. ale prehazovat si to jako horky brmobor s tim, ez ve vetsine dilen je jen 1 kovdlina.. no kdyz by chteli.. dohromady by ale dostali tak 50% nez kdyby kazdy delal ve sve dilne.
To uz lepsi 2 lidi, jeden loglej, pri odlogovani praci prebira druhej.. a to nejni spatna vec, kdyz se domluvi. je to na nich.
photter wrote:
další možný směry vývoje:
žádná restrikce, co můžu nebo nemůžu dělat (pokud ale začnu dělat něco pro mě neúměrně složitýho, výroba bude neúměrně dlouhá)
muzes delat vsechny crafty

jeslti si myslel, ze i na 1lvlu muzes delat mec +5, ale bude ti trvat pul roku, tak to bych moc nebral....
by se jich naslo, tech, kdo si na tom daj zalezet a pak by meli 3lvl (za casove) a behali s +5. bych nezacinal s nicim mensim... a nedelal pro nikoho jineho jen si vyrobil jednou nejlepsi zbran a konec s craftem.
photter wrote:
žádný zkažený výrobky a zničený suroviny (proč, že ?)
eh, no to by taky jaksi slo, ale nevidim v tom nejake pozitivum. to uz radsi prodat zpatky rozdelany kus, treba i s 1% za naklady, ale pri nepovedene vyrobe, ze by si dostal zpet suroviny?? to by si pak radsic furt dokola zkousel vyrobek s 1% sance udelani, a kdyz by ti to v jednom z 1000 hodu padlo, dostal by si 10.000 xpu a byl by si vysmatej

a jel to zase dal... to se mi moc nezamlouva. to uz radsic delat veci s temi cca 70% na vyrobu a vyse..