Page 3 of 33

Re: Váš portret

Posted: 21:10 13. Mar 2009
by Skipp
jachyra wrote:Mno keď je tu už toľko portrétov, tak sa pridám i ja ;) tak tu je moja maličkosť(to s dlhými vlasmi a bez meča) s mojím vyvoleným na svadobnom fotení - len dodávam že svadobné šaty nie sú imitácia ani nič podobné - ušila som ich sama, meč je železný a používaný ;) len mi tam chýba gitara


Nice,very nice...to fakt si si sama ušila takéto šaty? Fuuu! Klobúk dole.A na akej gitare hráš...stredovekú hudbu?Máš aj takú gitaru...stredovekú?Ja hrám klasiku.

Re: Váš portret

Posted: 21:14 13. Mar 2009
by fuxxo
hele skippe ty flirtujes... :mrgreen: :twisted: :mrgreen: :twisted: :mrgreen:

Re: Váš portret

Posted: 21:34 13. Mar 2009
by Skipp
fuxxo wrote:hele skippe ty flirtujes... :mrgreen: :twisted: :mrgreen: :twisted: :mrgreen:
Si sa zbaznil??? :lol: Čo som ja nejaký spamer?

pšššššt! :mrgreen:


Jechyra, hráva nwn aj tvoj vyvolený?

Re: Váš portret

Posted: 19:45 14. Mar 2009
by DieHardMan
Tu je ten správňák Die. :twisted:

Re: Váš portret

Posted: 20:15 14. Mar 2009
by Krata
Co to máš na tý polčce za postavu? to je vyděšenej Carman? .. jinak pěkný foto :)

Re: Váš portret

Posted: 20:21 14. Mar 2009
by DieHardMan
Áno vydesený Cartman :)

Re: Váš portret

Posted: 16:05 15. Mar 2009
by Skipp
DieHardMan wrote:Áno vydesený Cartman :)
Tak to by som chcel...da sa to objednat z internetu? nie ze by som bol na plysaky, urcite sa stym nechystam do postele,ale vydeseny cartman sa mi rata :)

Re: Váš portret

Posted: 18:22 15. Mar 2009
by DieHardMan
Ten bol kúpený v second-hande s dekoráciami. Tam stál na poličke osamelý vydesený... tak som ho kúpil za 15 korún :)

Re: Váš portret

Posted: 18:26 15. Mar 2009
by Neithan1
chces povedat za 30 centov. *zamraci sa na posilnujucu cesku korunu*

Re: Váš portret

Posted: 19:27 15. Mar 2009
by DieHardMan
15 korun je 50 centov mily nejtan :wink:

//sry omylom som ti to zeditoval a zbytok uz si nepamatujem (Nejtkorp)

Re: Váš portret

Posted: 21:40 15. Mar 2009
by Skipp
Ale nie...tak aby som ukazal že vyzerám aj normálne tak tu je moj portet

http://img217.imageshack.us/img217/4060/dsgsg.jpg

Re: Váš portret

Posted: 17:18 26. Mar 2009
by Bahnak
HA! Plácajíc Nomise na zadek při songu "na políčku v jetelíčku" z příběhů včelích medvídků...
Já ten co se směje, Nomis ten co špulí dupu....:-)

Re: Váš portret

Posted: 21:30 01. Apr 2009
by Gorrgorroth
tak když už tu ten topic je a já dnes na forku pišu jak o život tak přispěju i sem....komentáře jenom kladné....nebo me je to jedno! :twisted:
Snapshot_20090401_15.jpg
Snapshot_20090401_16.jpg
POZNÁMKA AUTORA A FOTOGRAFOVANÉHO ZÁROVEŇ: v druhé fotce se snažím vyhýbat bublinám!

Re: Váš portret

Posted: 21:37 01. Apr 2009
by Arsen
Plus-mínus 10 let :mrgreen:

Re: Váš portret

Posted: 21:40 01. Apr 2009
by Gorrgorroth
a teď už si velký kobold? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: