Page 3 of 19

Re: Vaše plocha

Posted: 21:52 20. Apr 2009
by Neithan1
ja to mam tak isto z toho dovodu ze nemam cas (nechce sa mi) mazat tie rary. Neberies to trochu vazne ?

Re: Vaše plocha

Posted: 21:55 20. Apr 2009
by innfra
Na levo programy co nepotřebuju na pravo hry a bordel u prostřed :mrgreen: :mrgreen:
Btw co je to koš ? Shift+delete RULEZ :twisted:

Re: Vaše plocha

Posted: 10:52 21. Apr 2009
by kucik
innfra wrote:co je to koš ? Shift+delete RULEZ :twisted:
Taková majkrosoftí ptákovina pro lidi, který něco vymažou a pak si to rozmyslej :mrgreen:

Re: Vaše plocha

Posted: 11:24 21. Apr 2009
by Neithan1
kuciku ako urobim aby som mal ten titul nad avatarom "prasa" ?

Re: Vaše plocha

Posted: 11:26 21. Apr 2009
by Rejty
Neurobíš. Přiděluje se to podle příspěvků a nebo jestli jsi DM, WB, atd.

Re: Vaše plocha

Posted: 11:27 21. Apr 2009
by Neithan1
Som DM a mam tam mistr.. niejeze by som nebol mistr. A kucik tam ma BUH !!

Re: Vaše plocha

Posted: 11:32 21. Apr 2009
by nomis_b
Neithan1 wrote: A kucik tam ma BUH !!
jo to maji jen ti nejvetsi spameri.. vsak se podivej, kolik uz ma prispevku.. tvoje creepeni na foru je proti tomu nic.

Re: Vaše plocha

Posted: 11:32 21. Apr 2009
by Neithan1
ja necreepim, to je moje RP.

Re: Vaše plocha

Posted: 13:13 21. Apr 2009
by kucik
Neboj. Ještě pár příspěvků a jsem výš jak bůh 8)

Re: Vaše plocha

Posted: 13:31 21. Apr 2009
by Krata
Já tam mám pomocník :(

Re: Vaše plocha

Posted: 19:27 21. Apr 2009
by Pajule
noo však chudákovi Rejtymu padl lvl Boha... :? :(

Re: Vaše plocha

Posted: 20:47 21. Apr 2009
by nomis_b
hm, tak ja uz tam ted mam misto urozeny: WB thalie :evil:

na to, ze sem udelal cca 3lokace, tak je to celkem zabavne. Ale proc ne..

Re: Vaše plocha

Posted: 23:33 01. May 2009
by Czech_Luthor
A stejně mám nej

Re: Vaše plocha

Posted: 13:10 02. May 2009
by Krata
to auto je opravdu hezké

Re: Vaše plocha

Posted: 13:11 02. May 2009
by Kiri
depa ten stir, bo co to je za havet!!!