Page 3 of 19
Re: Vaše plocha
Posted: 21:52 20. Apr 2009
by Neithan1
ja to mam tak isto z toho dovodu ze nemam cas (nechce sa mi) mazat tie rary. Neberies to trochu vazne ?
Re: Vaše plocha
Posted: 21:55 20. Apr 2009
by innfra
Na levo programy co nepotřebuju na pravo hry a bordel u prostřed
Btw co je to koš ? Shift+delete RULEZ

Re: Vaše plocha
Posted: 10:52 21. Apr 2009
by kucik
innfra wrote:co je to koš ? Shift+delete RULEZ

Taková majkrosoftí ptákovina pro lidi, který něco vymažou a pak si to rozmyslej

Re: Vaše plocha
Posted: 11:24 21. Apr 2009
by Neithan1
kuciku ako urobim aby som mal ten titul nad avatarom "prasa" ?
Re: Vaše plocha
Posted: 11:26 21. Apr 2009
by Rejty
Neurobíš. Přiděluje se to podle příspěvků a nebo jestli jsi DM, WB, atd.
Re: Vaše plocha
Posted: 11:27 21. Apr 2009
by Neithan1
Som DM a mam tam mistr.. niejeze by som nebol mistr. A kucik tam ma BUH !!
Re: Vaše plocha
Posted: 11:32 21. Apr 2009
by nomis_b
Neithan1 wrote: A kucik tam ma BUH !!
jo to maji jen ti nejvetsi spameri.. vsak se podivej, kolik uz ma prispevku.. tvoje creepeni na foru je proti tomu nic.
Re: Vaše plocha
Posted: 11:32 21. Apr 2009
by Neithan1
ja necreepim, to je moje RP.
Re: Vaše plocha
Posted: 13:13 21. Apr 2009
by kucik
Neboj. Ještě pár příspěvků a jsem výš jak bůh

Re: Vaše plocha
Posted: 13:31 21. Apr 2009
by Krata
Já tam mám pomocník

Re: Vaše plocha
Posted: 19:27 21. Apr 2009
by Pajule
noo však chudákovi Rejtymu padl lvl Boha...

Re: Vaše plocha
Posted: 20:47 21. Apr 2009
by nomis_b
hm, tak ja uz tam ted mam misto urozeny: WB thalie
na to, ze sem udelal cca 3lokace, tak je to celkem zabavne. Ale proc ne..
Re: Vaše plocha
Posted: 23:33 01. May 2009
by Czech_Luthor
A stejně mám nej
Re: Vaše plocha
Posted: 13:10 02. May 2009
by Krata
to auto je opravdu hezké
Re: Vaše plocha
Posted: 13:11 02. May 2009
by Kiri
depa ten stir, bo co to je za havet!!!