Page 3 of 4

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?

Posted: 22:45 31. Mar 2009
by Hacanus
no nechapte ma zle mne to ani najmenej nevadi a nstazujem sa :D :twisted: jasne ze to ten chudak neprezil :D a zrovnavat Thaliu s realnym svetom by asi bolo trochu nezmyselne :roll:

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?

Posted: 22:54 31. Mar 2009
by Miky
Hacanus wrote:Vazne je celkom zaujimave ze sa krokodyl velky jak lokomotiva dokaze skryt a nahle sa objavit, este vo vode by som to chapal ale na susi?? :D :D v kazdom pripade suhlasim s fuxom - ked su lagy nelez do dungu :twisted: :twisted: :twisted:
Proč by nemohl? Lokomotiva rachotí, houká a taky v jednom kuse někoho srazí...Ber to tak, že tvůj avatar si ho nevšimne, může se třeba pohybovat tiše, ze zadu, může být maskovaný a vypadat jak kámen, častečne se umět zahrabat..atd. stačí zapojit fantazii. Postava nemá zorné pole 360 jako ty na monitoru, soustředí se na boj s jedním, druhého si nemusí všimnout...

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?

Posted: 23:07 31. Mar 2009
by Krata
taktak.. taky mě napadlo, ten kdo si zakouzlí kamenku v horách je automaticky neviditelnej :mrgreen:

NejtCorp (TM)

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?

Posted: 23:23 31. Mar 2009
by Neithan1
Krata wrote:taktak.. taky mě napadlo, ten kdo si zakoutlí kamenku v horách je automatycky neviditelnej :mrgreen:
ty si pil !

EDYT ! tvoj prispevok snad hovori za vsetko

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?

Posted: 23:26 31. Mar 2009
by Krata
pche, jak si na takovou blbost přišel?

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?

Posted: 23:47 31. Mar 2009
by Miky
No nevím jak tady, ale efekt kamenky a kůry by se IC neměl brat v potaz. Kůže nezkamení, ale je jako z kamene. Nebo se to dá brát jako způsob jak znemožnit identifikaci? Když budu vraždit kamenkou nebo kůrou, svědci uvidí sochu nebo strom?

Jinak u schování krokodýla jde o schopnost kterou dovede použít - nějak, jen si nemyslím že je až tak absurdní, stačí zapojit fantazii (třeba když pak jedna postava vysvětluje druhé jak umřela). Podstatné je, že se dovede skrýt.

Ikdyby by kamenka byla viditelná, automatické skrytí by bylo stejně nesmyslné. Musí vědět kde a jak se skrýt. Prostě potřebuje mít vytrénovanou schopnost.

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?

Posted: 06:52 01. Apr 2009
by Krata
já to nemyslel vážně :D

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?

Posted: 06:56 01. Apr 2009
by Tretas
Krata wrote:já to nemyslel vážně :D
to nevadí stejnak je to zajímavé a docela hodně lidí to poplaší :-D tak proč si kazit zlomyslnou radost??? :mrgreen:

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?

Posted: 09:38 01. Apr 2009
by kucik
Vy jste neviděli nikdy takové ty záběry poklidného jezýrka, ze kterého se náhle vymrští krokodýl a sežere zvědavého turistu?

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?

Posted: 10:15 01. Apr 2009
by černý vlk
Tretas wrote:
Krata wrote:běh v plátovce
aspon by stoupl zájem o povolání mnicha :lol:
vždyť je tak silný, že za něj chce hrát každý ne? ;)

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?

Posted: 10:51 01. Apr 2009
by Miky
Krata wrote:já to nemyslel vážně :D
A co s tou kamenkou a vzhledem? Chtěl jsem se na to zeptat a tohle tema je už stejně zaspamované :wink:

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?

Posted: 10:54 01. Apr 2009
by Daanri
Ja by som si to predstavoval tak ze sa vam zmeni kuze, cize rysy tvare, postavy, podoba zostanu, nic sa tym neda zamaskovat, ta osoba aj ked ma na sebe kamenku alebo koru je jednozacne indetifikovatelna.

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?

Posted: 12:17 01. Apr 2009
by Krata
souhlasim

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?

Posted: 01:52 02. Apr 2009
by Miky
Takže i např. barva pleti, očí..atp?

Jinak...pro ilustraci, pohledal jsem na http://www.youtube.com/watch?v=HykkpG6OFpY a našel kousek z nějakého anime...a musím říct, že ten ogar je sympaťák na první pohled 8)

Představuju si to podobně, tělo se pokryje nějakým bordelem, který zpevní magie a jamile dostane nakládačku rozpadne se. Postava by měla být plně identifikovatelná, že je chráněná stoneskinem by IC poznat jít mohlo v závislosti na schopnostech a zkušenostech pozorovatele. Důležité je, že se vzhled nemění a možná by to chtělo někam napsat, ať to každý nehraje stylem: "áh, to seš ty, malém bych v tom šutru nepoznal".
S kůrou to vidím podobně, jen místo pohlcování útoky zbrzdí..
Postava se stínovým štítem by mohla vypadat jakoby byla neustále ve stínu...ale určitě ne v minitemnotě ja se to zobrazuje...

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?

Posted: 09:38 02. Apr 2009
by Daanri
Jo neco takovyho ako je tam v tom videjku by to mohlo byt. Napisat nake taketo prejavy by bolo dobre a urcite je to v plane uviest do popisu celkovej magie na Thalii.