Page 3 of 3
Re: Hudba v mestach
Posted: 00:22 23. Apr 2009
by Skipp
Jachym wrote:Chtěl bych poděkovat za velmi hezkou originalní středověkou hudbu v dílnách v Kel A Hazru (že je to z EU)
A také je velmi zajímavá hudba v karathe v obchodě u prodejce luků.
Poďakovanie prosím do témy "poděkování" toto je moj topic
A cakam kedy mi niekto kompetentny odpovie na moj ,predosly ,hore vyssie pisany prispevok ktory bol zacloneny OOT prispevkami

Re: Hudba v mestach
Posted: 09:08 23. Apr 2009
by Marvin
Klobuk dolu, tak prvotriedne zaspamovany topic a odignorovanie niecej snahy a pekneho napadu sa len tak nevidi....
Re: Hudba v mestach
Posted: 09:23 23. Apr 2009
by kucik
Marvin wrote:Klobuk dolu, tak prvotriedne zaspamovany topic a odignorovanie niecej snahy a pekneho napadu sa len tak nevidi....
Mno tak tu nespamuj.
Skipp wrote:
A cakam kedy mi niekto kompetentny odpovie na moj ,predosly ,hore vyssie pisany prispevok ktory bol zacloneny OOT prispevkami

Jaký příspěvek? Jestli se to bude přidávat? Určitě bude, když něco vytvoříš. Tak jako tak je v plán hudbu rozšiřovat.
...Jestli mě teda považuješ za někoho kompetentního

Re: Hudba v mestach
Posted: 10:19 23. Apr 2009
by Skipp
Skipp wrote:Nikto neodpoveda...hej a ja uz idem pisat novinku ze uz mam 7 mp3 skladieb ktore velmi krasne zapasuju do hostinca u racka a mam uz aj hudbu dodoubkova haloooo,tady se makaaa...co mam robit dalej...kolko minut to ma mat maximalne ,nech to zostriham...sup-sup
Tento prispevok

Re: Hudba v mestach
Posted: 11:03 23. Apr 2009
by kucik
Jedna skladba by měla být ideálně co možná nejdelší, případně by měl navazovat začátek na konec. Neměly by v tom bejt moc výrazný motivy, protože ty hodně rychle omrzej. Představ si, že ta skladba pojede v lokaci pořád dokola.
Re: Hudba v mestach
Posted: 10:17 01. Sep 2009
by kucik
Tak jak to vypadá? Neusnulo to trochu? Přikládám odkaz na konvertor formátů
http://nwvault.ign.com/View.php?view=ot ... ail&id=821
Re: Hudba v mestach
Posted: 13:25 01. Sep 2009
by Skipp
Popravde povediac, trocha to tu usnulo,ale zhodou okolnosti som tu bol vcera a na vsetko si spomenul.
Kucik, mozem tie mp3 tebe posielat? Ak budu hotove...
Re: Hudba v mestach
Posted: 13:44 01. Sep 2009
by kucik
Můžeš. Ideálně už prohnaný přes ten konvertor.
Re: Hudba v mestach
Posted: 14:35 01. Sep 2009
by Skipp
kucik wrote:Můžeš. Ideálně už prohnaný přes ten konvertor.
Ja mam na to taky svoj program,ktoremu rozumiem...teda ak sa jedna o mp3 format
Re: Hudba v mestach
Posted: 15:19 01. Sep 2009
by kucik
Je to konvertor do bmu formátu, kterej používá nwn a další hry.
Re: Hudba v mestach
Posted: 15:20 01. Sep 2009
by Skipp
kucik wrote:Je to konvertor do bmu formátu, kterej používá nwn a další hry.
aha tak, potom vraciam spet a stahujem ho

Re: Hudba v mestach
Posted: 23:01 01. Sep 2009
by Skipp
Uz´sa nam to pomalicky hromadi...takze Kuciku kam to mam poslat?
Re: Hudba v mestach
Posted: 10:05 02. Sep 2009
by kucik
Až to bude komplet, tak to pošli mě na kucik uzenáč net22.cz
Re: Hudba v mestach
Posted: 19:09 07. Sep 2009
by Skipp
Odoslané