Page 3 of 3

Re: Hudba v mestach

Posted: 00:22 23. Apr 2009
by Skipp
Jachym wrote:Chtěl bych poděkovat za velmi hezkou originalní středověkou hudbu v dílnách v Kel A Hazru (že je to z EU)
A také je velmi zajímavá hudba v karathe v obchodě u prodejce luků.

Poďakovanie prosím do témy "poděkování" toto je moj topic 8)

A cakam kedy mi niekto kompetentny odpovie na moj ,predosly ,hore vyssie pisany prispevok ktory bol zacloneny OOT prispevkami :?

Re: Hudba v mestach

Posted: 09:08 23. Apr 2009
by Marvin
Klobuk dolu, tak prvotriedne zaspamovany topic a odignorovanie niecej snahy a pekneho napadu sa len tak nevidi....

Re: Hudba v mestach

Posted: 09:23 23. Apr 2009
by kucik
Marvin wrote:Klobuk dolu, tak prvotriedne zaspamovany topic a odignorovanie niecej snahy a pekneho napadu sa len tak nevidi....
Mno tak tu nespamuj.
Skipp wrote: A cakam kedy mi niekto kompetentny odpovie na moj ,predosly ,hore vyssie pisany prispevok ktory bol zacloneny OOT prispevkami :?
Jaký příspěvek? Jestli se to bude přidávat? Určitě bude, když něco vytvoříš. Tak jako tak je v plán hudbu rozšiřovat.
...Jestli mě teda považuješ za někoho kompetentního :mrgreen:

Re: Hudba v mestach

Posted: 10:19 23. Apr 2009
by Skipp
Skipp wrote:Nikto neodpoveda...hej a ja uz idem pisat novinku ze uz mam 7 mp3 skladieb ktore velmi krasne zapasuju do hostinca u racka a mam uz aj hudbu dodoubkova haloooo,tady se makaaa...co mam robit dalej...kolko minut to ma mat maximalne ,nech to zostriham...sup-sup

Tento prispevok :roll:

Re: Hudba v mestach

Posted: 11:03 23. Apr 2009
by kucik
Jedna skladba by měla být ideálně co možná nejdelší, případně by měl navazovat začátek na konec. Neměly by v tom bejt moc výrazný motivy, protože ty hodně rychle omrzej. Představ si, že ta skladba pojede v lokaci pořád dokola.

Re: Hudba v mestach

Posted: 10:17 01. Sep 2009
by kucik
Tak jak to vypadá? Neusnulo to trochu? Přikládám odkaz na konvertor formátů

http://nwvault.ign.com/View.php?view=ot ... ail&id=821

Re: Hudba v mestach

Posted: 13:25 01. Sep 2009
by Skipp
kucik wrote:Tak jak to vypadá? Neusnulo to trochu? Přikládám odkaz na konvertor formátů

http://nwvault.ign.com/View.php?view=ot ... ail&id=821

Popravde povediac, trocha to tu usnulo,ale zhodou okolnosti som tu bol vcera a na vsetko si spomenul.

Kucik, mozem tie mp3 tebe posielat? Ak budu hotove...

Re: Hudba v mestach

Posted: 13:44 01. Sep 2009
by kucik
Můžeš. Ideálně už prohnaný přes ten konvertor.

Re: Hudba v mestach

Posted: 14:35 01. Sep 2009
by Skipp
kucik wrote:Můžeš. Ideálně už prohnaný přes ten konvertor.
Ja mam na to taky svoj program,ktoremu rozumiem...teda ak sa jedna o mp3 format

Re: Hudba v mestach

Posted: 15:19 01. Sep 2009
by kucik
Je to konvertor do bmu formátu, kterej používá nwn a další hry.

Re: Hudba v mestach

Posted: 15:20 01. Sep 2009
by Skipp
kucik wrote:Je to konvertor do bmu formátu, kterej používá nwn a další hry.

aha tak, potom vraciam spet a stahujem ho :)

Re: Hudba v mestach

Posted: 23:01 01. Sep 2009
by Skipp
Uz´sa nam to pomalicky hromadi...takze Kuciku kam to mam poslat?

Re: Hudba v mestach

Posted: 10:05 02. Sep 2009
by kucik
Až to bude komplet, tak to pošli mě na kucik uzenáč net22.cz

Re: Hudba v mestach

Posted: 19:09 07. Sep 2009
by Skipp
Odoslané