Page 3 of 4

Re: Podtemno 2

Posted: 12:44 01. Apr 2009
by GetFirstPC
To co pišete jsou všechno věci co by se měli psát spíš jinde myslím ž tvořiteli tohto topicku spíš šlo o to nahnat hráče do podtemna a nebo zorganizovat již hráče kteří tam hrají a neměl vplánu aby tu byla diskuze jaci sou drowove co by se mělo měnit atd.

-------------------------------------------------------------
Jinak já jsem klidně ochotnej hrát se svym duergarem vpodtemnu kdyš bude ským zatím se převážně zdržuju v Hag Gragu.

Re: Podtemno 2

Posted: 13:43 01. Apr 2009
by Krata
proč ne? stejně se to vytvoří a může se o tom apson debatovat

Re: Podtemno 2

Posted: 14:02 01. Apr 2009
by igor
GetFirstPc má pravdu :)
Sem se měli psát jen ti co do toho jdou a ne debatovat co měnit atd... ale je to asi jedno, viz interní fórum Legie

Re: Podtemno 2

Posted: 14:06 01. Apr 2009
by nomis_b
oukej, ja ale nevim ,kide budu za pul roku a pokud nekoho chcete nalakat dolu, tak to nemuze probirat v nejakem internim foru.

ale mate recht, dole prisly tezke casy, musi se spolupracovat.

treba se tam mezi vas dolu jednou vratim... :wink:

Re: Podtemno 2

Posted: 16:11 01. Apr 2009
by DenGrasse
Jinak já bych klidně šel i za ten rámec co píše photter, protože nikde není svatosvatě dáno, že drowové musí být zrovna rodina a duergaři klan. dovedu si představit frakci (třeba v hag graru) složenou z drowů, duergarů i svirfneblinů, která zastupuje společný zájem v mocenských nebo třeba náboženských otázkách... prostě čím míň škatulkování a separování tím líp.

(přesnější návrhy uvedu na fóru reálií nejprve pro oči zasvěcených, pač jsou to poměrně velké změny)

Re: Podtemno 2

Posted: 19:58 01. Apr 2009
by Krata
zas bych se držel myšlenky podtemna, drowové x duergaři a svierfneblini .. nedělal bych z toho jednu velkou rodinku

Re: Podtemno 2

Posted: 20:03 01. Apr 2009
by photter
nějaký tradiční věci bych zachovával, přece jen když sme převzali ty pojmy, drow, duergar etc...tak bych to neprznil úplně ale jinak je všecko otázka diskuse...jen si pište a navrhujte, já vám to pak rozsápu :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Podtemno 2

Posted: 20:17 01. Apr 2009
by nomis_b
no jedna mala myslenak tu je, ze proste cele podtemno dobili drowove (ci duergari) ale to uz je 300 let zpatky (treba) , ze zacatku zili jedni jako otroci druhych, ale pak si an sebe zvykli. a nikdo uz si na tu dobu skoro nevzpomene.. ted sou proste na zebe zvykli i domy jsou promychane atd..

treba tedkom nam arabi nevadi, ale pred 300 lety, by ho vyhnali z Ceska urcite ven.. Zide taky zili v nemecku v klidu a miru pred 100 lety.... prikladu by se naslo..

je to jednoduche, a vystihuje to, proc by mohli byt spolu v jednom meste a tahat za jeden provaz.

Re: Podtemno 2

Posted: 20:43 01. Apr 2009
by photter
mně turbani vadí !
ale to je vcelku putna jestli bydlej spolu nebo ne, to nemá vliv na hratelnost, tady de hlavně vo to, odstranit zbytečný škatulky a schémata, aby ta hra dole taky bavila a nevokoukala se po pár tejdnech, což byl myslím hlavní problém podtemna jak bylo
vyjděte z těch bodů jak sem je vo pár příspěvků vejš vyjmenoval, popřípadě hoďte do placu další, ať se máme vo čem hádat a zatím není třeba vymejšlet zdůvodnění, to se doplní dycky
citlivý věci si nechte do WB fóra, víte proč
koneckonců "společný" bydlení už vlastně máme, ne ?

Re: Podtemno 2

Posted: 20:45 01. Apr 2009
by Krata
nechal bych mezi nima nějaké napětí nebo nepřátelství... aby tam byo co hrát, jak reagovat a podobně.. i na povrchu nejsou všichni kamarádi vodící se za ručičku

Re: Podtemno 2

Posted: 20:48 01. Apr 2009
by Rejty
Krata wrote:i na povrchu nejsou všichni kamarádi vodící se za ručičku
Hehe, to bych se hádal. :mrgreen:

Re: Podtemno 2

Posted: 20:50 01. Apr 2009
by Krata
vzdávám se, v nečem máš pravdu :D

Re: Podtemno 2

Posted: 22:22 01. Apr 2009
by photter
nejde o to, že by museli bejt kamarádi, má to jen ten smysl, aby když se rozhádaj postavy drowů a duergarů, aby z toho hned nebyla válka mezi Hagolem a Charaxxsem, jak sme dole už jednou zažili
klidně se můžou porvat a pozabíjet ale nebude to mít vliv na celkovou politiku a setting, prostě bezvýznamná potyčka

Re: Podtemno 2

Posted: 23:59 01. Apr 2009
by Krata
jo s tim souhlasim, ale nedělal bych je spojencema, že by měli společný města a společně všelijak spolupracovali a podobný věci.. zanechal bych tu rasovou nenávyst ale nemožnost ty dva dostat do války

Re: Podtemno 2

Posted: 00:09 02. Apr 2009
by Xaarth
Krata wrote:jo s tim souhlasim, ale nedělal bych je spojencema, že by měli společný města a společně všelijak spolupracovali a podobný věci.. zanechal bych tu rasovou nenávyst ale nemožnost ty dva dostat do války
******

když nebudou spolupracovat, tak nikdo nemůže hrát drowa,protože zůstane sám nebo všichni musí hrát drowy :) ale já za ušáky hrát třeba nebudu