Page 3 of 3

Posted: 21:47 14. Jun 2007
by Lorelei
Uctie jedu taky, Lorelei se tesi az pozna vsechny z Thalie

Posted: 21:49 14. Jun 2007
by Rejty
Supr, kdo dal? Budu potreboval kdo jede (kolik lidi), abych vcas zamluvil tu hospodu. Je moznost udelat grilovacku, jestli bude zajem. Tak bych to pak nerad platil ze svyho, kdyby to naky lidi na posledni chvili odvolali...

Posted: 22:07 14. Jun 2007
by pepa48
hej hou takova grupa...uz se tesim :twisted:

Posted: 22:10 14. Jun 2007
by jitka
I ja se prijedu navas kouknout :)

Posted: 22:26 14. Jun 2007
by steel_martin
Pokud mě nepřejede bagr tak přijedu. *mrk*

Posted: 23:11 14. Jun 2007
by Morn
Nesmíš se my plest pod nohy :twisted: (to by mě zajímalo kde jsi mě vyděl čeče??)

Grilovačka je moje hobi :D no to se těším dvojnásob.

Posted: 16:22 15. Jun 2007
by Krata
Taky se tam nějak zkusim dostat, doufám že už se tam ukážu :wink: