Page 3 of 3

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 20:22 02. Apr 2009
by monstera
Pajule wrote:tráallíí trálaláá zelený klobuk :mrgreen: prostě zelená vládne :wink: a tak to má být :twisted:
nene, zelenání je choroba mozku, modrá je dobrá

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 01:21 03. Apr 2009
by G14
Krata wrote:taky mám green power
a tak to ne....
my Kratovi musime drzet pri sobe :wink:
*okamzite meni na green power*

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 10:23 03. Apr 2009
by Krata
přesně tak! :D

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 12:00 03. Apr 2009
by Theogil I
Nevím co to je a kde se to mění, mám to černo zelené.

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 12:24 03. Apr 2009
by igor
Já mam taky zelený, neumim to změnit.

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 14:45 03. Apr 2009
by marii
oranzova taky neni spatna:)

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 15:04 03. Apr 2009
by Pajule
igor wrote:Já mam taky zelený, neumim to změnit.

zelená je nejlepší nevěř jima neposlouchej je :wink: :twisted:

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 18:45 03. Apr 2009
by Kiri
wowblue
vybral sem si ho zkraje a uz sem si zvyk.

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 19:07 03. Apr 2009
by kaz
cerna plocha, zelene pismo - ono to muze byt i jinak? :mrgreen:
kazdopadne uz jsem si zvykl a toto me vyhovuje :wink:

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 18:28 07. Apr 2009
by malina
Po vyzkoušení všech možností se mi asi nejlíp kouká na WoW blue, je to dobře čitelný. Takže další modrá. :)

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 14:02 09. Apr 2009
by innfra
Ani nevim že se ty vzhledy daj měnit, černá mi sedí dobře, nic nechci měnit :-)

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 14:11 09. Apr 2009
by kucik
Černý jsou všechny ;) (skoro...až na jeden)

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 21:42 09. Apr 2009
by Morendred
WOW Red , na zelenej se nedalo koukat 8)

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 00:11 10. Apr 2009
by Pajule
Morendred wrote:WOW Red , na zelenej se nedalo koukat 8)

tsss jinak jéjé sem řáda , že tě tu vidim , když né ve hře :lol: