Re: Padl mi net, dostal jsem kill
Posted: 12:55 02. Apr 2009
A to bych si mohl říct o dvoudenní ban místo smrti ? To by byl sice nespravedlivý trest(jelikož tvrdím, že sem nevinný), ale přijatelnější...
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
kto by nechcelKrata wrote:ale že hráči vždycky nesnášej jeho... já chci taky, aby kvůli mě někdo založil topic
Můžeš si říkat o co chceš, ale tresty tu určujou DM. Říkat si o jiný trest je absurdní...innfra wrote:A to bych si mohl říct o dvoudenní ban místo smrti ? To by byl sice nespravedlivý trest(jelikož tvrdím, že sem nevinný), ale přijatelnější...
Tak mi řekni co jsem podle tebe měl dělat ? Už teda smířenej že mi nikdo nepomůže, jsem pohřbil svojí postavu a jak jinak se můžu rozloučit s většinou lidí co jsem znal na servru a byli zrovna online..? Nevím, ale prostě to moc hrotíte... chápu že když něco udělám proti pravidlům tak za to dostanu trest od toho pravidla hry jsou a jsou nadevše... jenže to byla moje reakce na to co se stalo... psal jsem do PJ kanálu, Pmkoval jsem nic nepomohlo... tak jsem se uchýlil k tomuhle rozhodnutí i přesto že jsem věděl že se to nemá.Krata wrote:i kdyby... infus porušil několik dalších pravidel, je držkatej na DM, znevažuje rozhodnutí DM bez důkazu, jednim topicem napadl Thalii (dalo by se říct) a zneužil kanál křik, jednou pro dožadování si pozornosti o DM a druhý den na spam.... přemejšlim, není smrt málo?
Nic se nehortí, nejseš první ani poslední případ kterému se něco nelíbilo.. a co si měl dělat? určitě ne psát do křiku a začít se takhle obořovat na foruinnfra wrote:Tak mi řekni co jsem podle tebe měl dělat ? Už teda smířenej že mi nikdo nepomůže, jsem pohřbil svojí postavu a jak jinak se můžu rozloučit s většinou lidí co jsem znal na servru a byli zrovna online..? Nevím, ale prostě to moc hrotíte... chápu že když něco udělám proti pravidlům tak za to dostanu trest od toho pravidla hry jsou a jsou nadevše... jenže to byla moje reakce na to co se stalo... psal jsem do PJ kanálu, Pmkoval jsem nic nepomohlo... tak jsem se uchýlil k tomuhle rozhodnutí i přesto že jsem věděl že se to nemá.Krata wrote:i kdyby... infus porušil několik dalších pravidel, je držkatej na DM, znevažuje rozhodnutí DM bez důkazu, jednim topicem napadl Thalii (dalo by se říct) a zneužil kanál křik, jednou pro dožadování si pozornosti o DM a druhý den na spam.... přemejšlim, není smrt málo?
OK. Nicméně to ber tak, že DM musí měřit všem stejně a z objektivního pohledu ten trest zrušit nemůže. Že jsi bugger, tě nikdo, jestli se nepletu, nenařkl. DM si to může myslet a časem mu to buď vyvrátíš, nebo potvrdíš. To už je na tobě.innfra wrote:Já se prostě ale nechci smířit s tím že jsem bugger a odlogl jsem se v boji, když to není pravda.
A mohl by jít provést jeden pokus v dané oblasti za asistence DM, až by byl někdy čas ? Protože koukám na ty logy a nějak mi to nejde dohromady... ty časy tam jsou teda správně... dejme tomu, že mi padl net ve 23.26 dle mého logu, zůstal jsem tam stát mezi moby...(po tom jsem si šel do koupelny vyčistit zuby) těch 10 minut přibližně do těch 23.41 logu servru... je možná že bych tam vydržel na tom místě 10 minut nechat na sebe útočit ? Chtěl bych zkusit jestli bych tam vydržel těch deset minut, byl jsem v self bufu i resist na magii mám od okora...(spekulace: možná tam byl nějaký lag ohledně ověření odezvy jestli jsem ve hře... a to HP mi skočilo z těžce raněn na 104, když servru naskočilo time out z daný ip...) Protože když jsem se lognul a měl jsem 104 HP jsem utekl pryč od tý armády a ani mě nikdo nezasáhl měl jsem tam jen nějaký hody na vůli/reflex/výdrž... mám pocit nepamatuji si přesně...kucik wrote:Na serveru ne.
Nic takovýho se dělat nebude. Čemu nerozumíš na slově VYŘEŠENO?innfra wrote:A mohl by jít provést jeden pokus v dané oblasti za asistence DM, až by byl někdy čas ? atd.