Page 3 of 6

Re: Padl mi net, dostal jsem kill

Posted: 12:55 02. Apr 2009
by innfra
A to bych si mohl říct o dvoudenní ban místo smrti ? To by byl sice nespravedlivý trest(jelikož tvrdím, že sem nevinný), ale přijatelnější...

Re: Padl mi net, dostal jsem kill

Posted: 12:55 02. Apr 2009
by Neithan1
Krata wrote:ale že hráči vždycky nesnášej jeho... já chci taky, aby kvůli mě někdo založil topic :(
kto by nechcel 8)

Smrt je kruta, smutna a deprimujuca...ale nema to nic spolocne s danou temou. Suhlasim s Rejtym a jeho pohladom na tresty.

Re: Padl mi net, dostal jsem kill

Posted: 12:57 02. Apr 2009
by Rejty
innfra wrote:A to bych si mohl říct o dvoudenní ban místo smrti ? To by byl sice nespravedlivý trest(jelikož tvrdím, že sem nevinný), ale přijatelnější...
Můžeš si říkat o co chceš, ale tresty tu určujou DM. Říkat si o jiný trest je absurdní...

Re: Padl mi net, dostal jsem kill

Posted: 13:04 02. Apr 2009
by igor
K tomu logu z toho modemu... ještě je možnost že tam kvůli změně času je posun o hodinu (na některejch serverech to mam o hoďku šoupnutý). Pokud jo, tak je to přesně o hodinu.

Re: Padl mi net, dostal jsem kill

Posted: 13:09 02. Apr 2009
by innfra
Krata wrote:i kdyby... infus porušil několik dalších pravidel, je držkatej na DM, znevažuje rozhodnutí DM bez důkazu, jednim topicem napadl Thalii (dalo by se říct) a zneužil kanál křik, jednou pro dožadování si pozornosti o DM a druhý den na spam.... přemejšlim, není smrt málo?
Tak mi řekni co jsem podle tebe měl dělat ? Už teda smířenej že mi nikdo nepomůže, jsem pohřbil svojí postavu a jak jinak se můžu rozloučit s většinou lidí co jsem znal na servru a byli zrovna online..? Nevím, ale prostě to moc hrotíte... chápu že když něco udělám proti pravidlům tak za to dostanu trest od toho pravidla hry jsou a jsou nadevše... jenže to byla moje reakce na to co se stalo... psal jsem do PJ kanálu, Pmkoval jsem nic nepomohlo... tak jsem se uchýlil k tomuhle rozhodnutí i přesto že jsem věděl že se to nemá.

Re: Padl mi net, dostal jsem kill

Posted: 13:12 02. Apr 2009
by Loki_cz
To co napsal photter zní rozumně. Akorát bych chtěl upozornit na fakt, že DM jak hráče v tomto případě, tak mnoho jiných hráčů i v nejasných případech hned označí za bugery a cheatery. Řekl bych, že to je to co hráče rozezlí víc, než tresty, zvlášť, když trvají na tom, že jsou nevinni. Možná by jste mohli zvážit používání takových označení.
Loki a creeper

Re: Padl mi net, dostal jsem kill

Posted: 13:26 02. Apr 2009
by Krata
innfra wrote:
Krata wrote:i kdyby... infus porušil několik dalších pravidel, je držkatej na DM, znevažuje rozhodnutí DM bez důkazu, jednim topicem napadl Thalii (dalo by se říct) a zneužil kanál křik, jednou pro dožadování si pozornosti o DM a druhý den na spam.... přemejšlim, není smrt málo?
Tak mi řekni co jsem podle tebe měl dělat ? Už teda smířenej že mi nikdo nepomůže, jsem pohřbil svojí postavu a jak jinak se můžu rozloučit s většinou lidí co jsem znal na servru a byli zrovna online..? Nevím, ale prostě to moc hrotíte... chápu že když něco udělám proti pravidlům tak za to dostanu trest od toho pravidla hry jsou a jsou nadevše... jenže to byla moje reakce na to co se stalo... psal jsem do PJ kanálu, Pmkoval jsem nic nepomohlo... tak jsem se uchýlil k tomuhle rozhodnutí i přesto že jsem věděl že se to nemá.
Nic se nehortí, nejseš první ani poslední případ kterému se něco nelíbilo.. a co si měl dělat? určitě ne psát do křiku a začít se takhle obořovat na foru :)

Re: Padl mi net, dostal jsem kill

Posted: 13:28 02. Apr 2009
by innfra
Já se prostě ale nechci smířit s tím že jsem bugger a odlogl jsem se v boji, když to není pravda.

Re: Padl mi net, dostal jsem kill

Posted: 13:29 02. Apr 2009
by Rejty
Označení bugger sis přiřadil sám.

Re: Padl mi net, dostal jsem kill

Posted: 13:32 02. Apr 2009
by kucik
innfra wrote:Já se prostě ale nechci smířit s tím že jsem bugger a odlogl jsem se v boji, když to není pravda.
OK. Nicméně to ber tak, že DM musí měřit všem stejně a z objektivního pohledu ten trest zrušit nemůže. Že jsi bugger, tě nikdo, jestli se nepletu, nenařkl. DM si to může myslet a časem mu to buď vyvrátíš, nebo potvrdíš. To už je na tobě.

Re: Padl mi net, dostal jsem kill

Posted: 13:44 02. Apr 2009
by innfra
Tak dobře, trest mám, ale může se v tom logu nějak dohledat, že jsem se neodlogl, ale padl mi net ?

Re: Padl mi net, dostal jsem kill

Posted: 13:47 02. Apr 2009
by kucik
Na serveru ne.

Re: Padl mi net, dostal jsem kill

Posted: 14:00 02. Apr 2009
by innfra
kucik wrote:Na serveru ne.
A mohl by jít provést jeden pokus v dané oblasti za asistence DM, až by byl někdy čas ? Protože koukám na ty logy a nějak mi to nejde dohromady... ty časy tam jsou teda správně... dejme tomu, že mi padl net ve 23.26 dle mého logu, zůstal jsem tam stát mezi moby...(po tom jsem si šel do koupelny vyčistit zuby) těch 10 minut přibližně do těch 23.41 logu servru... je možná že bych tam vydržel na tom místě 10 minut nechat na sebe útočit ? Chtěl bych zkusit jestli bych tam vydržel těch deset minut, byl jsem v self bufu i resist na magii mám od okora...(spekulace: možná tam byl nějaký lag ohledně ověření odezvy jestli jsem ve hře... a to HP mi skočilo z těžce raněn na 104, když servru naskočilo time out z daný ip...) Protože když jsem se lognul a měl jsem 104 HP jsem utekl pryč od tý armády a ani mě nikdo nezasáhl měl jsem tam jen nějaký hody na vůli/reflex/výdrž... mám pocit nepamatuji si přesně...

Re: Padl mi net, dostal jsem kill

Posted: 14:10 02. Apr 2009
by Rejty
innfra wrote:A mohl by jít provést jeden pokus v dané oblasti za asistence DM, až by byl někdy čas ? atd.
Nic takovýho se dělat nebude. Čemu nerozumíš na slově VYŘEŠENO?

Re: Padl mi net, dostal jsem kill

Posted: 14:10 02. Apr 2009
by kucik
Si to zkus někdy v doprovodu jinýho hráče.