Proč hrát i nehrát na thálii

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Proč hrát i nehrát na thálii

Post by Krata »

nomis_b wrote:i za spawn fora se da dat BAN
fakt?! :shock:

Infra: je vidět že o práci teamnu Thalie vís mnoho, z jedné věci dedukuješ celek ..

No a jesli nechceš chodit na Q, tak nechod.. jenom se připravíš o zážitek
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: Proč hrát i nehrát na thálii

Post by Skipp »

och joj ludia zlati...tato tema sa mi nechce citat
User avatar
Marvin
Mistr
Posts: 838
Joined: 12:50 13. Oct 2007
Contact:

Re: Proč hrát i nehrát na thálii

Post by Marvin »

innfra wrote:ano když jsem hlásil že mi něco nefunguje tak mě odpálkoval na Kucíka, že to neni jeho věc...
No ono je treba si hlavne uvedomit, ze nie kazdy clen tymu vie vsetko napravit. Preto sa asi deli tym na WB, DM, scripterov, kronikarov :wink:

A nechapem to s tym zlym odbocenim pri Q u ktoreho si prisiel o xp. :?:

PS: kde si prisiel na to, ze tu nie je podpora gild? Ja by som povedal, ze tu je naopak velmi velka podpora gild a to roznou formou. Ale to by si musel citat forum. Jednoducho ked ho necitas sa potom nicomu nemozes cudovat. Ja osobne si neviem predstavit ako moze clovek hrat RP ked vobec netusi co sa vo svete deje. Pride mi to protichodne ....
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
User avatar
Marvin
Mistr
Posts: 838
Joined: 12:50 13. Oct 2007
Contact:

Re: Proč hrát i nehrát na thálii

Post by Marvin »

Ono su dva topici tohto :shock: :?: To mne poser ...
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Proč hrát i nehrát na thálii

Post by Rejty »

innfra wrote:ano když jsem hlásil že mi něco nefunguje tak mě odpálkoval na Kucíka, že to neni jeho věc...
Fakt začínám pochyboval o tvý příčetnosti a inteligenci. Normálně jsem ti napsal, že já s tím nic nemůžu udělat a odkázal jsem tě na Kucika. Že tě huba nebolí!
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Proč hrát i nehrát na thálii

Post by nomis_b »

Marvin wrote: Ja by som povedal, ze tu je naopak velmi velka podpora gild a to roznou formou.
jop. ked se vas sejde aspon 5, aby to melo nejakou cenu a budete mit nekoho, kdo vas zastiti z tymu, treba jako ja zastituju Nordovy kladiva, tak je to otazka 10minut dohody.

Samozrejme to nejni povinnosti mit toho zastitovatele, ci Xpocet clenu. Z 90% kdyz je vas vice nez 5 a nejni to chvilkove vzplanuti, tak se da gilda udelat.Na druhou stranu je fakt, ze hodne gild zacnutych 3 hraci na 1lvlu se nedozije tydne, takze je tym k nove zakladanym takovym spolecenstvym ponekud skepticky, to jim nemuzes vycitat
A zase se craftí...
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Proč hrát i nehrát na thálii

Post by Tretas »

no quildy jsou tady podporované až až... vzpomínám si jak jsem s Poulim se bavil o tom že by jsme mohli mít klan, pak jsem 10 minut o tom kecal s kratou a druhý den jsme měli forko, vymyšlené přehozy atd...

jinak že tě Rejty odkázal na kucika mi přijde v pořádku, protože když tu chybu má na starost kucik tak to nebude dělat Rejty že... a bud rád že tě aspon odkázal, že se na tebe rovnou nevy...
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Proč hrát i nehrát na thálii

Post by Rejty »

innfra wrote:ano když jsem hlásil že mi něco nefunguje tak mě odpálkoval na Kucíka, že to neni jeho věc...
Jen malý důkaz toho, jak se ošklivě od začátku k tomuto hráči chovám, jsem na něj zasedlý a při problému ho odpálkuji...
Infr@ ‎(25.3.2009 22:25):
Dobrý večer, mám takový problém ve hře na Thalii, nejde mi odpočívat a mám únavu přes 50 % šlo by s tím něco prosím udělat ? Padnul mi net při odpočinku a od té doby to dělá.

Rejty ‎(25.3.2009 22:26):
zdar, spat musis v hospode a nebo u zapalenyho ohniste

Infr@ ‎(25.3.2009 22:28):
jj to vím, ale nejdemi to, napíše to odpočinek přerušen a ani sleep se neoběví

Infr@ ‎(25.3.2009 22:28):
už jsem to zkoušel 3x

Rejty ‎(25.3.2009 22:29):
ma vic lidi takovy problemy?

Infr@ ‎(25.3.2009 22:29):
nevím, asi jen já

Infr@ ‎(25.3.2009 22:29):
Mě totiž padl net

Infr@ ‎(25.3.2009 22:29):
teda při odpočnku

Rejty ‎(25.3.2009 22:31):
a co to pise kdyz das spat?

Infr@ ‎(25.3.2009 22:32):
mmnt, mrknu do historie

Infr@ ‎(25.3.2009 22:33):
už to tam nemám, ale standartní zahájení odpočinku a hned na to hodí odpočinek přerušen

Rejty ‎(25.3.2009 22:33):
a kde spis?

Infr@ ‎(25.3.2009 22:33):
kdyby byl problém se zaplacením pokoje tak to řeve že neni placenej

Infr@ ‎(25.3.2009 22:34):
zkoušel jsem v ivory a teď v karathe, teď jsem v dílně

Rejty ‎(25.3.2009 22:34):
v hospode si to zkousel a nejde?

Infr@ ‎(25.3.2009 22:35):
normálně, nejsem tu novej, už jsem měl skoro 12 lvl, teď jen 9tej
nevim proč to ejde, zkoušel jsem restartovat hru i počítač a pořád mi to dělá

Rejty ‎(25.3.2009 22:35):
taky netusim

Rejty ‎(25.3.2009 22:36):
jestli to pretrva i po resu, tak napis na forum

Infr@ ‎(25.3.2009 22:37):
ou, tak to musim napsat zase někomu kdo má na starosti fórum, protože mi nešlo se lognout, asi včera mi přišel mail z 15týho že jsem tam registrovanej a pod špatným nickem, ale hlavní je že mi to nejde se připojit, protože acont neni na fóru aktivovanej...

Rejty ‎(25.3.2009 22:38):
jakej account?

Rejty ‎(25.3.2009 22:38):
ze to vsechno vratilo o par dni zpet

Infr@ ‎(25.3.2009 22:38):
innfra, mělo to bejt s jedním n

Infr@ ‎(25.3.2009 22:38):
myslíš ve hře ?

Rejty ‎(25.3.2009 22:38):
na foru mi napis

Rejty ‎(25.3.2009 22:39):
at ti aktivuju ten ucet

Infr@ ‎(25.3.2009 22:39):
na fórum innfra

Rejty ‎(25.3.2009 22:39):
ok

Rejty ‎(25.3.2009 22:41):
aktivovano

Infr@ ‎(25.3.2009 22:42):
ok, dík
a ještě bych se chtěl zeptat, jestli se bude něco nahrazovat jak odešel ten disk ? Nebo kdyby se o tom mělo asi tak rozhodnout...

Rejty ‎(25.3.2009 22:42):
psal jsem na forum

Rejty ‎(25.3.2009 22:42):
bohuzel nebude

Rejty ‎(25.3.2009 22:43):
to se neda dokazat a lidi by si nadiktovali co chteji

Rejty ‎(25.3.2009 22:43):
jeste se pokusime obnovit neco z disku, ale to neni jisty, jestli to pujde

Infr@ ‎(25.3.2009 22:44):
aha, tak to jo, Dík kdyžtak někam postnu ten bug s tím odpočinkem, nedá se doufám únavou umřít ?

Rejty ‎(25.3.2009 22:44):
kdyz by te ta unava zabila, tak te vyhodim z pekla

Rejty ‎(25.3.2009 22:44):
ale po resu by to melo bejt ok

Rejty ‎(25.3.2009 22:44):
jeste te zkusim zabit

Rejty ‎(25.3.2009 22:45):
nebo napis andersonovi

Rejty ‎(25.3.2009 22:45):
je ted ve hre

Rejty ‎(25.3.2009 22:45):
at te zabije a hodi zpet

Infr@ ‎(25.3.2009 22:45):
ok, dobře dík
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: Proč hrát i nehrát na thálii

Post by innfra »

Diť jsi sám nevěděl čím to je, měl jsem na mysli to odpálkování na Kucíka ohledně timestopzakouzlení co se dělo asi týden na test servru... BTW choval jsem se já k tobě špatně do té doby než jsi mě Zabil? Choval jsem se slušně do rána než mi pukli nervy po tom co jsi napsal jako reakci na můj post.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Proč hrát i nehrát na thálii

Post by Pajule »

bud blbě čtu , nebo se mi dneska odešel mozek jako disk po tom všem :twisted: , ale nechápu tak trochu oč tady jde?bude někdo hodnej a řekne mi v krátkých větách?něco sem četla , ale nevim nevim fakt nevim oč jde :roll: :oops: :mrgreen:
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: Proč hrát i nehrát na thálii

Post by innfra »

Nic důležitýho, jen si tu jeden hráč vylejvá nervy a dělá flame protože má smůlu..

Wipněte ten topik, jestli to dělá ostudu, jak někdo psal..
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Proč hrát i nehrát na thálii

Post by Daanri »

Jako panove, pol dna nie som na fore a potom si citam taketo veci.

Rejty proste by si sa mal naozaj hanbit za taketo spravanie, bo to je uz naozaj moc co si dovolujes k hracom. Ako vsetkym by si mal za ospravedlnenie zdvihnut lvl, darovat dobrovolne predmety vlastnorucne udelane v toole podla kazdeho poziadavky a samozrejme crafterom pridat nake xp do craftu. Pretoze to uz vazne presahuje vsetky hranice a samozrejme sa verejne ospravedlnit na fore za tvoje otrasne chovanie k hracom. Vazne si vstup do svedomia kolkym si uz takto ukrivdil a odohnal ich z Thalie. To je uz vazne moc. Preto vyzyvam na verejny protest proti Rejtymu, panove vsetci do ulic.


Pre menej chapavych, vsetky vety uvedene vyssie su len vtip a vyplod blaznivej mysle. Rejty je skvelej chlapak a ferovej clovek, ktory naozaj nema za potreby zhadzovat nakych hracov, alebo si liecit na nich nake mocenske mindraky. Prave naopak, vzdy sa snazi pomoct a byt ferovy ku kazdemu rovnako a ako Q DM dela jedny z naj Q na Thalii. Tot moj nazor.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Fidorka
Obyvatel
Posts: 111
Joined: 16:10 27. Apr 2007

Re: Proč hrát i nehrát na thálii

Post by Fidorka »

innfra wrote:Nic důležitýho, jen si tu jeden hráč vylejvá nervy a dělá flame protože má smůlu...
Podívej , ať si oběť nebo pachatel ... už si určitě pochopil , že přes tuhle palbu na fóru neprojdeš. Prostě , ortel byl vynesen a máš cejch. Vítej v klubu ! :lol: Jestli si budeš o tom chtít ještě pokecat , klidně mi telluj ve hře ... vysvětlím ti jak to tu funguje s DM questy a poradím ti i s problémky jako je zaseklý spánek , nefunkční sběr , jak vytočit Rejtyho :wink: atd... ( postavy ve hře Nanien nebo Tarag Kovadlina ).

A pro ostatní , už by jste do něj nemuseli kopat když leží ne ? Myslím , že už si vyslechl dost a spíš by se mu hodila do budoucna pomoc než pocit že ho všichni nenávidí , protože mu bochla kamna a něco napsal na fórum...
Vrog Kurval - Velitel Temné legie


Ptáte se jak zlepšit své hraní zlých postav na Thalii? Držte se vždy pravidla č.1 : Hraj tak , aby se hrou bavila PŘEDEVŠÍM DRUHÁ STRANA - čili oběť. Pokud si myslíte , že to nezvládnete tak trénujte na NPC ovládaných DM. Pak za vaše chyby nebudou ostatní hráči platit ztrátou zkušeností a víry , že na tomhle servru se hraje fajn a s dobrými hráči...
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: Proč hrát i nehrát na thálii

Post by Skipp »

Fidorko tomu hovorim "zasah" :) dokazes podat pomocnu ruku a cloveka upokojit,len aby si z teba nespravili napovedu
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Proč hrát i nehrát na thálii

Post by Krata »

klidně at napíše a rádi mu kdokoliv určitě pomůžem.. nikdo do něj nekope když už leží, jen každej vyjádřil svůj názor tak jako ho vyjádřil on
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Locked