Vy sami ve fantasy světě
Re: Vy sami ve fantasy světě
Jendoznačně čaroděj. Půlelf (s krví šedých elfů). Přesvědčení asi zákonné zlo.
Re: Vy sami ve fantasy světě
What D&D Character Are You?
se slovnikem to zvladne i ne-anglictinar http://fantasyherald.com/quiz/dand/index.php
se slovnikem to zvladne i ne-anglictinar http://fantasyherald.com/quiz/dand/index.php
nwn
Re: Vy sami ve fantasy světě
Pěkný, mně vyšlo: Chaotic Neutral Human Fighter. Těsně v závěsu ja humanem tu mám halfling a těsně v závěsu za fighterem mám paladin a bard. 
Na druhý pokus: Chaotic Good Dwarf Bard, v závěstu zase paladin s fighterem a člověk.
Na druhý pokus: Chaotic Good Dwarf Bard, v závěstu zase paladin s fighterem a člověk.
Vedoucí týmu Thalie
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Vy sami ve fantasy světě
kdepa je Barbarka - takovy zasadni povolani ?
chtel bych bejt zla dlouhovlasa kozata barbarka s velikym kladivem
chtel bych bejt zla dlouhovlasa kozata barbarka s velikym kladivem
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Vy sami ve fantasy světě
Chaotic Evil Halfling Bard

Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Vy sami ve fantasy světě
No..moc se mi ten test nelíbí: Chaotic Evil Half-Orc Mage Cleric

- Gorrgorroth
- Šlechtic
- Posts: 348
- Joined: 13:11 23. Oct 2008
- Location: Rožnov p. R.
- Contact:
Re: Vy sami ve fantasy světě
asi jediný vrah, ne pro vraždy
, ale pro svo schopnost ukecat každého, přesvědčit i nepřítele a ovlivnit VŠECHNY!!!!!!!

DM-Gorrgorroth- NEEXISTUJÍCÍ
smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou
smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou
Re: Vy sami ve fantasy světě
CHaoticky dobrý -halfling - barbar, hraničář, bojovnik

Last edited by ATom on 18:46 03. Apr 2009, edited 1 time in total.
Kermánšáh Salíf- Pán dvou scimitarů a mistr plátneřského umění.
Re: Vy sami ve fantasy světě
Tak podla toho testu som trafil presvedcenie ako True Neutral, rasa Half-Elf (Halfling) a class Paladin (pripadne cleric).
Nie uplne podla mojich predstav ale zvladol by som to 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Vy sami ve fantasy světě
Skutečně jsem doufal, že mi vyjde Obyvatel....škoda no, alespoň neutrálně dobrý elfí bard taky ujde (alespoň se to kryje s kronikařením
) Ale v utěsněném závěsu byl i pulčík a bojovník.
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Re: Vy sami ve fantasy světě
Potulny mnich daleko od vsech co by mi mohli nahodou nasrat...kdyby to nebylo bugnuty tak v kombinaci s hranicarem.
zmatene zlej, toulat se po svete a uzivat si kras prirody, zvejkat houby, zajimavy bylinky apod. Uzas. Poloelf.
zmatene zlej, toulat se po svete a uzivat si kras prirody, zvejkat houby, zajimavy bylinky apod. Uzas. Poloelf.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Vy sami ve fantasy světě
Mnich-carodej, presvedceni neutral, jenz by se v prubehu zivota naklonilo k dobru ci ke zlu (zalezelo by na osobnich zkusenostech) Urcite bych byl velmi tvrdohlavej (aspon neco at mam jak v realu
) takze bych sel tvrde za svym cilem
magii bych ovladal svet, a nicivymi kopy a udery bych siril zkazu mezi svymi neprateli, kteri by byli tak blahovy a chteli by si to se mnou rozdat
Nebo bych byl zoldnerska nymfomanka
to by taky mohlo byt zajimavy
Pokud by me zadny svet neprijal (nebo by se pod mou silnou osobnosti zhroutil) tak bych byl samotarsky carodej-badatel asi zmatene dobrej
magii bych ovladal svet, a nicivymi kopy a udery bych siril zkazu mezi svymi neprateli, kteri by byli tak blahovy a chteli by si to se mnou rozdat
Nebo bych byl zoldnerska nymfomanka
Pokud by me zadny svet neprijal (nebo by se pod mou silnou osobnosti zhroutil) tak bych byl samotarsky carodej-badatel asi zmatene dobrej
- Prometheus
- Šlechtic
- Posts: 318
- Joined: 18:10 13. Feb 2008
Re: Vy sami ve fantasy světě
Okridleny elf bard neutral
Prekvapko?
Ale mam pripravene aj alternatyvi keby to nahodou nevyslo: Clovek zaklinac alebo clovek menavka
Prekvapko?
Ale mam pripravene aj alternatyvi keby to nahodou nevyslo: Clovek zaklinac alebo clovek menavka
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora
A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
ACC Brik - Pandora
A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Vy sami ve fantasy světě
Vzdy a vsude Helmuv knez.
bohuzel na Thalii Helm nejni, ale jak sem slysel na srazu, castokrat se prokecnu a chvalim Helma, misto Norda
toto poselstvi vychazi uz par let.. BG to nacalo, ale ADaD to dokoncili k dokonalosti.
Chtel sem tak zacinat uz v podtemnu za kneze, ale tam to sebou neslo trosku zodpovednosti, dlae klerikum se v NWN rika terminatori a ja nechtel, at mi nekdo rika.. no jo to je jasny, to je klerik.. No ale ted to tak je a uz sem si na to zvykl. Bavi me za nej hrat a doufam, ze jeste dlouho bude. Diky craftu mi Okor preziva i ty hrozne lagy a pady bez ztratu xpu, bo trcim furt v dilne, tak to celkem de.
PS:
Doufej v boha Helma,
celym srdcem svym
a na rozhodnost svou se nespolehej.
Celym srdcem svym
snaz se jej poznavat,
on spravovati bude helmy tve.
Doufej v Helma.
Doufej v Pana.
Doufej v Helma.
On spravovati bude helmy tve.
bohuzel na Thalii Helm nejni, ale jak sem slysel na srazu, castokrat se prokecnu a chvalim Helma, misto Norda
toto poselstvi vychazi uz par let.. BG to nacalo, ale ADaD to dokoncili k dokonalosti.
Chtel sem tak zacinat uz v podtemnu za kneze, ale tam to sebou neslo trosku zodpovednosti, dlae klerikum se v NWN rika terminatori a ja nechtel, at mi nekdo rika.. no jo to je jasny, to je klerik.. No ale ted to tak je a uz sem si na to zvykl. Bavi me za nej hrat a doufam, ze jeste dlouho bude. Diky craftu mi Okor preziva i ty hrozne lagy a pady bez ztratu xpu, bo trcim furt v dilne, tak to celkem de.
PS:
Doufej v boha Helma,
celym srdcem svym
a na rozhodnost svou se nespolehej.
Celym srdcem svym
snaz se jej poznavat,
on spravovati bude helmy tve.
Doufej v Helma.
Doufej v Pana.
Doufej v Helma.
On spravovati bude helmy tve.
A zase se craftí...
Re: Vy sami ve fantasy světě
Myslíš Helma z rodu Hornů?
viz. xmarcosx ten tady hraje

Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.