Page 3 of 6
Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 15:57 03. Apr 2009
by Miky
Jendoznačně čaroděj. Půlelf (s krví šedých elfů). Přesvědčení asi zákonné zlo.
Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 16:41 03. Apr 2009
by Sveneld
What D&D Character Are You?
se slovnikem to zvladne i ne-anglictinar
http://fantasyherald.com/quiz/dand/index.php
Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 17:01 03. Apr 2009
by Rejty
Pěkný, mně vyšlo:
Chaotic Neutral Human Fighter. Těsně v závěsu ja humanem tu mám halfling a těsně v závěsu za fighterem mám paladin a bard.
Na druhý pokus: Chaotic Good Dwarf Bard, v závěstu zase paladin s fighterem a člověk.
Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 17:06 03. Apr 2009
by Lord_Berserk
kdepa je Barbarka - takovy zasadni povolani ?
chtel bych bejt zla dlouhovlasa kozata barbarka s velikym kladivem

Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 17:12 03. Apr 2009
by photter
Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 17:30 03. Apr 2009
by Miky
Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 17:33 03. Apr 2009
by Gorrgorroth
Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 17:51 03. Apr 2009
by ATom
CHaoticky dobrý -halfling - barbar, hraničář, bojovnik

Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 18:20 03. Apr 2009
by Daanri
Tak podla toho testu som trafil presvedcenie ako True Neutral, rasa Half-Elf (Halfling) a class Paladin (pripadne cleric).

Nie uplne podla mojich predstav ale zvladol by som to

Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 18:36 03. Apr 2009
by Žorž
Skutečně jsem doufal, že mi vyjde Obyvatel....škoda no, alespoň
neutrálně dobrý elfí bard taky ujde (alespoň se to kryje s kronikařením

) Ale v utěsněném závěsu byl i pulčík a bojovník.
Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 18:43 03. Apr 2009
by Kiri
Potulny mnich daleko od vsech co by mi mohli nahodou nasrat...kdyby to nebylo bugnuty tak v kombinaci s hranicarem.
zmatene zlej, toulat se po svete a uzivat si kras prirody, zvejkat houby, zajimavy bylinky apod. Uzas. Poloelf.
Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 19:24 03. Apr 2009
by kaz
Mnich-carodej, presvedceni neutral, jenz by se v prubehu zivota naklonilo k dobru ci ke zlu (zalezelo by na osobnich zkusenostech) Urcite bych byl velmi tvrdohlavej (aspon neco at mam jak v realu

) takze bych sel tvrde za svym cilem
magii bych ovladal svet, a nicivymi kopy a udery bych siril zkazu mezi svymi neprateli, kteri by byli tak blahovy a chteli by si to se mnou rozdat
Nebo bych byl zoldnerska nymfomanka

to by taky mohlo byt zajimavy
Pokud by me zadny svet neprijal (nebo by se pod mou silnou osobnosti zhroutil) tak bych byl samotarsky carodej-badatel asi zmatene dobrej
Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 19:50 03. Apr 2009
by Prometheus
Okridleny elf bard neutral
Prekvapko?
Ale mam pripravene aj alternatyvi keby to nahodou nevyslo: Clovek zaklinac alebo clovek menavka

Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 14:07 06. Apr 2009
by nomis_b
Vzdy a vsude Helmuv knez.
bohuzel na Thalii Helm nejni, ale jak sem slysel na srazu, castokrat se prokecnu a chvalim Helma, misto Norda
toto poselstvi vychazi uz par let.. BG to nacalo, ale ADaD to dokoncili k dokonalosti.
Chtel sem tak zacinat uz v podtemnu za kneze, ale tam to sebou neslo trosku zodpovednosti, dlae klerikum se v NWN rika terminatori a ja nechtel, at mi nekdo rika.. no jo to je jasny, to je klerik.. No ale ted to tak je a uz sem si na to zvykl. Bavi me za nej hrat a doufam, ze jeste dlouho bude. Diky craftu mi Okor preziva i ty hrozne lagy a pady bez ztratu xpu, bo trcim furt v dilne, tak to celkem de.
PS:
Doufej v boha Helma,
celym srdcem svym
a na rozhodnost svou se nespolehej.
Celym srdcem svym
snaz se jej poznavat,
on spravovati bude helmy tve.
Doufej v Helma.
Doufej v Pana.
Doufej v Helma.
On spravovati bude helmy tve.
Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 14:49 06. Apr 2009
by Tretas