Page 3 of 6

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 15:57 03. Apr 2009
by Miky
Jendoznačně čaroděj. Půlelf (s krví šedých elfů). Přesvědčení asi zákonné zlo.

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 16:41 03. Apr 2009
by Sveneld
What D&D Character Are You?

se slovnikem to zvladne i ne-anglictinar http://fantasyherald.com/quiz/dand/index.php

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 17:01 03. Apr 2009
by Rejty
Pěkný, mně vyšlo: Chaotic Neutral Human Fighter. Těsně v závěsu ja humanem tu mám halfling a těsně v závěsu za fighterem mám paladin a bard. :mrgreen:

Na druhý pokus: Chaotic Good Dwarf Bard, v závěstu zase paladin s fighterem a člověk.

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 17:06 03. Apr 2009
by Lord_Berserk
kdepa je Barbarka - takovy zasadni povolani ? :P

chtel bych bejt zla dlouhovlasa kozata barbarka s velikym kladivem :wink:

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 17:12 03. Apr 2009
by photter
Chaotic Evil Halfling Bard :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 17:30 03. Apr 2009
by Miky
No..moc se mi ten test nelíbí: Chaotic Evil Half-Orc Mage Cleric :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 17:33 03. Apr 2009
by Gorrgorroth
asi jediný vrah, ne pro vraždy :mrgreen: , ale pro svo schopnost ukecat každého, přesvědčit i nepřítele a ovlivnit VŠECHNY!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 17:51 03. Apr 2009
by ATom
CHaoticky dobrý -halfling - barbar, hraničář, bojovnik :? :)

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 18:20 03. Apr 2009
by Daanri
Tak podla toho testu som trafil presvedcenie ako True Neutral, rasa Half-Elf (Halfling) a class Paladin (pripadne cleric). :) Nie uplne podla mojich predstav ale zvladol by som to :)

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 18:36 03. Apr 2009
by Žorž
Skutečně jsem doufal, že mi vyjde Obyvatel....škoda no, alespoň neutrálně dobrý elfí bard taky ujde (alespoň se to kryje s kronikařením ;) ) Ale v utěsněném závěsu byl i pulčík a bojovník.

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 18:43 03. Apr 2009
by Kiri
Potulny mnich daleko od vsech co by mi mohli nahodou nasrat...kdyby to nebylo bugnuty tak v kombinaci s hranicarem.

zmatene zlej, toulat se po svete a uzivat si kras prirody, zvejkat houby, zajimavy bylinky apod. Uzas. Poloelf.

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 19:24 03. Apr 2009
by kaz
Mnich-carodej, presvedceni neutral, jenz by se v prubehu zivota naklonilo k dobru ci ke zlu (zalezelo by na osobnich zkusenostech) Urcite bych byl velmi tvrdohlavej (aspon neco at mam jak v realu :D ) takze bych sel tvrde za svym cilem :wink:
magii bych ovladal svet, a nicivymi kopy a udery bych siril zkazu mezi svymi neprateli, kteri by byli tak blahovy a chteli by si to se mnou rozdat :lol:

Nebo bych byl zoldnerska nymfomanka :mrgreen: to by taky mohlo byt zajimavy

Pokud by me zadny svet neprijal (nebo by se pod mou silnou osobnosti zhroutil) tak bych byl samotarsky carodej-badatel asi zmatene dobrej

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 19:50 03. Apr 2009
by Prometheus
Okridleny elf bard neutral
Prekvapko?
Ale mam pripravene aj alternatyvi keby to nahodou nevyslo: Clovek zaklinac alebo clovek menavka :wink:

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 14:07 06. Apr 2009
by nomis_b
Vzdy a vsude Helmuv knez.

bohuzel na Thalii Helm nejni, ale jak sem slysel na srazu, castokrat se prokecnu a chvalim Helma, misto Norda :wink:

toto poselstvi vychazi uz par let.. BG to nacalo, ale ADaD to dokoncili k dokonalosti.

Chtel sem tak zacinat uz v podtemnu za kneze, ale tam to sebou neslo trosku zodpovednosti, dlae klerikum se v NWN rika terminatori a ja nechtel, at mi nekdo rika.. no jo to je jasny, to je klerik.. No ale ted to tak je a uz sem si na to zvykl. Bavi me za nej hrat a doufam, ze jeste dlouho bude. Diky craftu mi Okor preziva i ty hrozne lagy a pady bez ztratu xpu, bo trcim furt v dilne, tak to celkem de.

PS:
Doufej v boha Helma,
celym srdcem svym
a na rozhodnost svou se nespolehej.

Celym srdcem svym
snaz se jej poznavat,
on spravovati bude helmy tve.

Doufej v Helma.
Doufej v Pana.
Doufej v Helma.
On spravovati bude helmy tve.

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 14:49 06. Apr 2009
by Tretas
Myslíš Helma z rodu Hornů? :-D viz. xmarcosx ten tady hraje :lol: :lol: :mrgreen: