Page 3 of 3

Re: Vliv postav na deni ve svete

Posted: 11:20 05. Apr 2009
by Fidorka
Rejty wrote: Když by neměla guilda ,,svého" DM, tak může živořit stejně tak, jako když jí DM odjede na dovolenou...
Teď jsme si maličko nerozuměli , já to myslel tak , že když jsou ve hře např. 4 hráči z jednoho spolku , tak "cizí" DM se jim z 90% vyhne , to proto aby nelezl do zelí "jejich" DM a nenaboural mu třeba quest a podobně. Teď mě tak napadlo , má vůbec Thalie zaveden systém DM deníků ? To by tenhle "teritoriální problém" krásně řešilo.

Re: Vliv postav na deni ve svete

Posted: 11:29 05. Apr 2009
by Rejty
Fidorka wrote:Teď jsme si maličko nerozuměli , já to myslel tak , že když jsou ve hře např. 4 hráči z jednoho spolku , tak "cizí" DM se jim z 90% vyhne , to proto aby nelezl do zelí "jejich" DM a nenaboural mu třeba quest a podobně.
Aha, tak to jsem špatně pochopil.
Fidorka wrote:Teď mě tak napadlo , má vůbec Thalie zaveden systém DM deníků ? To by tenhle "teritoriální problém" krásně řešilo.
Samozřejmě, že má.

Re: Vliv postav na deni ve svete

Posted: 10:40 06. Apr 2009
by kucik
Fidorka wrote:..
A já si řikal, že slyšim photterova slova :D

Je to pravda. Jakejkoliv spolek, má-li vydržet, musí bejt formovanej hráči, hráči (minimálně jeden) musí vyvíjet aktivitu a něco chtít. Pak se daj dělat divy. Jsem si jistej, že potom se jich DM ujmou a vim, že na Thalii maj velkou šanci skutečně ovlivnit svět a zanechat v něm svou stopu.

Re: Vliv postav na deni ve svete

Posted: 11:57 06. Apr 2009
by Sveneld
"rozdanim" postů a úřadů "motorum" se zlepsi konfrontaci mezi jednotlivejma frakcema - jak se zacnou krizit jednotlivy zajmy - ostatni se pak lehce nabaleji

Re: Vliv postav na deni ve svete

Posted: 13:50 06. Apr 2009
by DenGrasse
Na EfU obvykle ty gildy nabíhají tak, že nějakej DM vezme NPC, který se v tom angažuje a po nějaký době ho nechá zemřít/odejít/jinak vyšumět a nadále je to v rukou hráčů (samozřejmě se stává, že gilda bez řízení DM pak upadne nebo se zvrhne oproti původní myšlence, tak jí nechaj rozvíjet/zlikvidujou podle logickýho sledu událostí, čímž vznikají poměrně rozsáhlé možnosti zápletek...). Zkušenější hráči zakládaj gildy sami od začátku.