Page 3 of 3
Re: Lovecká sezona
Posted: 17:12 24. Apr 2009
by nomis_b
innfra wrote:jednoduchý skriptík
to zni hezky

ale v zivote je to spise naopak..
no neco na ten zpusob by slo udelat az po trosku vetsim podivani se na ty samotne skripty.
Vono najit tu potvoru, kdyz muze byt i mrtva, prohledat kvuli ni celej server, neco ji nastavit a jeste pri smrti ji tu trofej pri genrovani pozmenit. to je dosti server zpomlaujici.
spis bych si zjistil, ajk se ted generuji potvory. jak si myslim, tak se pri smrti vygeneruje jeji loot, pokud mam to dobre tuseni a podle tagu potvory se udal i tag te trofeje.
Pokud se to spousti nejakym jedinym generalnim skriptem treba JA_BOSS nebo necim takovym, jak sem tak kdysi videl tak by to slo obejit jednoduseji.
Re: Lovecká sezona
Posted: 18:05 24. Apr 2009
by nomis_b
S Melvikem sme se shodli na jednoduchem reseni problemu:
trofeje nepudou vkladat do trezoru. Jeslit nekdo pak bude chtit taht sebou XX trofeji. je to jeho boj.
kdyz bude chtit dat nekdo vec do trezoru s promennou TROFEJ, tak ho banker upozorni, ze tohle tam nepatri a basta.
Re: Lovecká sezona
Posted: 18:50 24. Apr 2009
by Krata
Taky se mi nelíbí skladovat si trofeje a pak je nosit dle potřeby k lovci
Re: Lovecká sezona
Posted: 19:51 24. Apr 2009
by innfra
Jó to se mi líbí, to je lepší...
BTW půjdou tam stále ukládat uřezaný hlavy charů

? (pro méně chápavé joke)
Re: Lovecká sezona
Posted: 21:48 24. Apr 2009
by kucik
Tomu nerozumim, ale asi je to jedno.
Re: Lovecká sezona
Posted: 10:05 25. Apr 2009
by ravangorn
Když bude mít někdo ty trofeje v inventáři tak se nezkazí nebo jo? Pokud by se nezkazili, nešlo by nastavit teda hledaný trofeji nějakej ten timer jako u balíků na doručení? Třeba těch 120 hodin herního času (když se nebudou brát v potaz pády serveru). Ten se taky dává je po určitý době, určitýmu člověku (za určitý peníze

).
Re: Lovecká sezona
Posted: 14:28 25. Apr 2009
by innfra
ravangorn wrote:Když bude mít někdo ty trofeje v inventáři tak se nezkazí nebo jo? Pokud by se nezkazili, nešlo by nastavit teda hledaný trofeji nějakej ten timer jako u balíků na doručení? Třeba těch 120 hodin herního času (když se nebudou brát v potaz pády serveru). Ten se taky dává je po určitý době, určitýmu člověku (za určitý peníze

).
no něčím podobným jsem myslel ten jednoduchej skript viz výše
ale jinak mi vyhovuje inventář, jednu trofej dejme tomu kůži bych snad mohl nosit aniž by se zkazila...
Re: Lovecká sezona
Posted: 19:34 25. Apr 2009
by nomis_b
kucik wrote:Tomu nerozumim, ale asi je to jedno.
kdyz das do trezoru item, kterej by mel promennou TROFEJ > 0
potom by se ti predbet vratil zept do inventare + vyhodilo by to hlasku: tenhle predmet do trezoru nepratri.
vono s tim timerovanim je problem prave s pady, restarty atd. tohel by to podle me vyresilo jednoduseji.
Re: Lovecká sezona
Posted: 14:33 26. Apr 2009
by Bahnak
napad: dnes se loví: Lord Berserk, dones mi jeho hlavu a dostaneš 4x více než nabízí Karathská armáda...

Re: Lovecká sezona
Posted: 17:13 26. Apr 2009
by Krata
hele to by bylo taky dobrý

Re: Lovecká sezona
Posted: 15:44 01. Jul 2009
by Sapal
Při lovecký sezóně se loví Šaman kyselinových liliputánů, donesl jsem šamanovo srdce, ale lovec ho nechce vzít a hlásí, že "Žádný takový věci u sebe nemáš", ačkoliv se liliput stále loví. Jedná se o toho chlapíka v Podtemnu, jmenuje se Urilto Abrixo.
Re: Lovecká sezona
Posted: 17:08 01. Jul 2009
by nomis_b
mrknu se na jeho trofej. Obcas tam mam chybu v nejakem znaku a pod.