Page 3 of 12

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 00:30 07. Apr 2009
by Roma_CZ
Buguje vám tady GetFirstPC - má taky jiné účty, ale pokud se při pádu ukáže jeho účet, je to on /.-)
Je známej už na jiných modulech.

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 00:34 07. Apr 2009
by Krata
zajímavé *připravý kameny na kamenování*

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 00:42 07. Apr 2009
by Skipp
Pardon ale...taka otazka...na co toto je?
Hlada sa niekto kto sposobuje pady serveru? :?

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 01:57 07. Apr 2009
by DenGrasse
fórum Equilibrie, 14.3.2009, Labir wrote:Opakované pády serveru byly způsobeny útokem na server někým z Ostravska. Dotyčný se s největší pravděpodobností připojoval z účtu lolik123456 na účet GetFirstPC s pokusem jej ovládnout. Během toho došlo vždy ke shození serveru. Poskytovatel dotyčného byl zabanován na firewallu serveru.
fórum Equilibrie, 14.3.2009, Labir wrote: Mimochodem ten dnešní útočník byl pravděpodobně majitel toho účtu GetFirstPC, DungeonAndDragon a orakulum jenž má IP ISA BAN za svoje opakované prohřešky. Útok přišel ze zcela stejné IP adresy. Jiné účty pokud si pamatuji z této IP adresy nebyly detekovány. Takže pravděpodobně se jednalo o snahu obejít podvodem IP ISA BAN... no a odnesli to opakovaně všichni na serveru protože tenhle silně nestandardní postup vždy server zhroutil.
Pikantní je že u tohoto případu mám v rozmýšlení prosbu dotyčného o odbanování. No... myslím že jsem se právě rozhodl. BAN na věky věků

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 08:16 07. Apr 2009
by monstera
8,30 další pád, tavila kovy

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 08:17 07. Apr 2009
by Jeanes
ted nás tam bylo jenom pár, já zase u kotle

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 08:27 07. Apr 2009
by Xaarth
Seděl sem na lavici na černým trhu a čuměl. :)

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 08:34 07. Apr 2009
by paja13
DenGrasse wrote:
fórum Equilibrie, 14.3.2009, Labir wrote:Opakované pády serveru byly způsobeny útokem na server někým z Ostravska. Dotyčný se s největší pravděpodobností připojoval z účtu lolik123456 na účet GetFirstPC s pokusem jej ovládnout. Během toho došlo vždy ke shození serveru. Poskytovatel dotyčného byl zabanován na firewallu serveru.
fórum Equilibrie, 14.3.2009, Labir wrote: Mimochodem ten dnešní útočník byl pravděpodobně majitel toho účtu GetFirstPC, DungeonAndDragon a orakulum jenž má IP ISA BAN za svoje opakované prohřešky. Útok přišel ze zcela stejné IP adresy. Jiné účty pokud si pamatuji z této IP adresy nebyly detekovány. Takže pravděpodobně se jednalo o snahu obejít podvodem IP ISA BAN... no a odnesli to opakovaně všichni na serveru protože tenhle silně nestandardní postup vždy server zhroutil.
Pikantní je že u tohoto případu mám v rozmýšlení prosbu dotyčného o odbanování. No... myslím že jsem se právě rozhodl. BAN na věky věků
hodnekrat to spadlo kdyz se pripojoval
nejde projit logy pripojovani dat je dokupy s padama serveru a divat se na IPny?

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 13:46 07. Apr 2009
by Tretas
Prosím Rejtyho, nebo někoho podobného proklepnout toho Getfirst PC je opravdu nějaký podezřelý, u mě to spadlo 3 krat když se připojil

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 14:01 07. Apr 2009
by kucik
Dělám na tom, ale chci mít v první řadě jistotu, než někoho zabanujem. Přestože na foru nereaguje.

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 14:43 07. Apr 2009
by DenGrasse
Bylo by dobrý posoudit, jestli to padalo už předtim, než tady začal hrát, nebo ne...

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 15:52 07. Apr 2009
by Tretas
no pokud však někde v databazi je kdy kdo začal hrát... a kdy vlastně asi začly ty pády?

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 15:56 07. Apr 2009
by Tretas
dívám se že GetFirstPC je registrován (na foru) 15.3.2009 to by odpovídalo ne?

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 20:43 07. Apr 2009
by Neithan1
at promluvi ten jehoz GetFirstPC zvou.

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 20:44 07. Apr 2009
by Daanri
uz som mu pisal na ICQ, hadam sa k tomu vyjadri