Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 00:30 07. Apr 2009
Buguje vám tady GetFirstPC - má taky jiné účty, ale pokud se při pádu ukáže jeho účet, je to on /.-)
Je známej už na jiných modulech.
Je známej už na jiných modulech.
fórum Equilibrie, 14.3.2009, Labir wrote:Opakované pády serveru byly způsobeny útokem na server někým z Ostravska. Dotyčný se s největší pravděpodobností připojoval z účtu lolik123456 na účet GetFirstPC s pokusem jej ovládnout. Během toho došlo vždy ke shození serveru. Poskytovatel dotyčného byl zabanován na firewallu serveru.
fórum Equilibrie, 14.3.2009, Labir wrote: Mimochodem ten dnešní útočník byl pravděpodobně majitel toho účtu GetFirstPC, DungeonAndDragon a orakulum jenž má IP ISA BAN za svoje opakované prohřešky. Útok přišel ze zcela stejné IP adresy. Jiné účty pokud si pamatuji z této IP adresy nebyly detekovány. Takže pravděpodobně se jednalo o snahu obejít podvodem IP ISA BAN... no a odnesli to opakovaně všichni na serveru protože tenhle silně nestandardní postup vždy server zhroutil.
Pikantní je že u tohoto případu mám v rozmýšlení prosbu dotyčného o odbanování. No... myslím že jsem se právě rozhodl. BAN na věky věků
hodnekrat to spadlo kdyz se pripojovalDenGrasse wrote:fórum Equilibrie, 14.3.2009, Labir wrote:Opakované pády serveru byly způsobeny útokem na server někým z Ostravska. Dotyčný se s největší pravděpodobností připojoval z účtu lolik123456 na účet GetFirstPC s pokusem jej ovládnout. Během toho došlo vždy ke shození serveru. Poskytovatel dotyčného byl zabanován na firewallu serveru.fórum Equilibrie, 14.3.2009, Labir wrote: Mimochodem ten dnešní útočník byl pravděpodobně majitel toho účtu GetFirstPC, DungeonAndDragon a orakulum jenž má IP ISA BAN za svoje opakované prohřešky. Útok přišel ze zcela stejné IP adresy. Jiné účty pokud si pamatuji z této IP adresy nebyly detekovány. Takže pravděpodobně se jednalo o snahu obejít podvodem IP ISA BAN... no a odnesli to opakovaně všichni na serveru protože tenhle silně nestandardní postup vždy server zhroutil.
Pikantní je že u tohoto případu mám v rozmýšlení prosbu dotyčného o odbanování. No... myslím že jsem se právě rozhodl. BAN na věky věků