Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 22:55 15. Apr 2009
Ja teďkom hrandu hraju a taky v multi povolání. Nechápu proč někdo řeší že je to v multi a že ma někdo 3lv hrandy a třeba 20lv bojovníka a muže tedy mít (jestli dobře počítám) 26b v ovládnutí. Tady bych ale neřešil to, že má jen 3lv hrandy, ale je to postava na 23lv! Samotny hraničař na 3lv by měl diametrálně odlišnou sílu tohoto skillu. A to tedy silně pochybuju že by se to někomu vyplatilo dávat. Jinak "utrhávání" zmámenych zvířet je běžná věc, několikrát mě zabil "vlastní" Litý mědvěd. Použití tohoto skillu je čistě na RP daneho hrače.
Navíc hraničář mi příjde jako nejslabší postava ze všech a takhle by se to mohlo rovnou zabalit. To je jako kdyby ste zakazali kouzelnikovi kouzlit kamene kuže a předtuchy, nebo válečníkům používat zbroje.
A k tomu prahvozdu, to neni o prahvozdu, ale systemově že se to vyplatí. A pokud holt se jednou extremně vyplatí někam chodit, tak se dycky najde nějaka hlavička, co se vykašle na svoji postavičku, zohne jeji charakter a vymyslí si nějakouu super RP zápletku proč MUSÍ zrovna ona neustále kolečkovat 3-4 místa a vybirat je, tim naexpit a enormně zbohatnout. To už ale není o Hraničářích, ale o looterech. Tady stačí bonifikovat ty co hrajou pěkně RP a vykašlat se na ty, co potřebuji neustale něco bez zjevneho důvodu zabíjet, popřípadě zmámit nějakou potvoru a dotahnout ji přez půl Thalie do dungu..
//edit: Ted sem si uvědomil že to z 3lv hrandy a 20ti bojovnikama nejde diky omezeni max 3b za lev. Tak si představte ne takovy extrém, třeba 7hranicar 14bojovnik...
Navíc hraničář mi příjde jako nejslabší postava ze všech a takhle by se to mohlo rovnou zabalit. To je jako kdyby ste zakazali kouzelnikovi kouzlit kamene kuže a předtuchy, nebo válečníkům používat zbroje.
A k tomu prahvozdu, to neni o prahvozdu, ale systemově že se to vyplatí. A pokud holt se jednou extremně vyplatí někam chodit, tak se dycky najde nějaka hlavička, co se vykašle na svoji postavičku, zohne jeji charakter a vymyslí si nějakouu super RP zápletku proč MUSÍ zrovna ona neustále kolečkovat 3-4 místa a vybirat je, tim naexpit a enormně zbohatnout. To už ale není o Hraničářích, ale o looterech. Tady stačí bonifikovat ty co hrajou pěkně RP a vykašlat se na ty, co potřebuji neustale něco bez zjevneho důvodu zabíjet, popřípadě zmámit nějakou potvoru a dotahnout ji přez půl Thalie do dungu..
//edit: Ted sem si uvědomil že to z 3lv hrandy a 20ti bojovnikama nejde diky omezeni max 3b za lev. Tak si představte ne takovy extrém, třeba 7hranicar 14bojovnik...