Page 3 of 13
Re: Sraz na SR
Posted: 21:52 17. Apr 2009
by Daanri
To bude chciet teda velku chatu a vela sudov piva.

Re: Sraz na SR
Posted: 21:52 17. Apr 2009
by Gorrgorroth
MaSo wrote:
hm...tak byl rychlejši

pamatuj! sem rychlejší než tvoje myšlenka!

Re: Sraz na SR
Posted: 22:04 17. Apr 2009
by MaSo
Pivo! :)no o teda jo....zvlašť když jedou valaši.....vite přece že češi ve válce s alkoholem prohráli...jen valaši remizovali

.... jenom se tam nemluvi o slovacich...takže...opravdu moooc

a u chatu....zas tak velkou ne... mě stači kopnout někam pod verandu, pod schody, do keře...to je jedno ja jsem skladný

Re: Sraz na SR
Posted: 09:22 18. Apr 2009
by Krata
hmm.. na slovensku sem se ještě neopil, nejspíš pojedu

Re: Sraz na SR
Posted: 12:49 18. Apr 2009
by Kiri
Krata wrote:hmm.. na slovensku sem se ještě neopil, nejspíš pojedu

To mas povinne!!! a fotr taky!!! kdo jinej by semnou sedel a usinal poranu?!?!
Re: Sraz na SR
Posted: 12:51 18. Apr 2009
by Krata
to je fakt, v tom tě nenechám!!
Re: Sraz na SR
Posted: 13:27 18. Apr 2009
by Pajule
táák sme se domlouvali s bratrem , žé bych se k němu asi připojela ..

pokdu snad nebudou chtít pas nebo občanku hahahaha
Re: Sraz na SR
Posted: 15:31 18. Apr 2009
by Daanri
hranice su zrusene, takze nikto nechce ani pas ani obcianku, nikto tam nic neriesi

Re: Sraz na SR
Posted: 11:26 20. Apr 2009
by kucik
Daanri wrote:hranice su zrusene, takze nikto nechce ani pas ani obcianku, nikto tam nic neriesi

Chceš říct, že ten chlast pašuju zbytečně?
Re: Sraz na SR
Posted: 11:30 20. Apr 2009
by Daanri
Asi jo. Ja ked chodil cez hranice na aute, tak som len prefrcal po dialnici a nikto sa o nic nezaujimal. Este mi bolo tazko spomalit na 60 ci 80 co tam mali.

Re: Sraz na SR
Posted: 11:37 20. Apr 2009
by Prometheus
Re: Sraz na SR
Posted: 21:33 20. Apr 2009
by Bahnak
kucik wrote:Daanri wrote:hranice su zrusene, takze nikto nechce ani pas ani obcianku, nikto tam nic neriesi

Chceš říct, že ten chlast pašuju zbytečně?
lol

Re: Sraz na SR
Posted: 23:06 21. Apr 2009
by fuxxo
Re: Sraz na SR
Posted: 23:13 21. Apr 2009
by Daanri
Takze dobrovolniciek do stanu sa ti zachcelo co? Sak pockaj, ked sa to dozvie tvoja draha, inac dostanes po usoch.
Pivco mame dobre aj tu...taka Cerna hora bude stacit akurat.

Ja pokukam nake chaty a pak nahadzem nake moznosti s fotos, kde by sa to dalo spravit.

Re: Sraz na SR
Posted: 12:17 22. Apr 2009
by fuxxo
[quote="Daanri"]Takze dobrovolniciek do stanu sa ti zachcelo co? Sak pockaj, ked sa to dozvie tvoja draha, inac dostanes po usoch.
to je vsetko vramci mojej obetavosti...
ak by sa nenaslo miesto na spanie v chate...
