Page 3 of 13

Re: Sraz na SR

Posted: 21:52 17. Apr 2009
by Daanri
To bude chciet teda velku chatu a vela sudov piva. :lol:

Re: Sraz na SR

Posted: 21:52 17. Apr 2009
by Gorrgorroth
MaSo wrote:
hm...tak byl rychlejši :D
pamatuj! sem rychlejší než tvoje myšlenka! 8)

Re: Sraz na SR

Posted: 22:04 17. Apr 2009
by MaSo
Pivo! :)no o teda jo....zvlašť když jedou valaši.....vite přece že češi ve válce s alkoholem prohráli...jen valaši remizovali :-D.... jenom se tam nemluvi o slovacich...takže...opravdu moooc :mrgreen: a u chatu....zas tak velkou ne... mě stači kopnout někam pod verandu, pod schody, do keře...to je jedno ja jsem skladný :mrgreen:

Re: Sraz na SR

Posted: 09:22 18. Apr 2009
by Krata
hmm.. na slovensku sem se ještě neopil, nejspíš pojedu :)

Re: Sraz na SR

Posted: 12:49 18. Apr 2009
by Kiri
Krata wrote:hmm.. na slovensku sem se ještě neopil, nejspíš pojedu :)
To mas povinne!!! a fotr taky!!! kdo jinej by semnou sedel a usinal poranu?!?!

Re: Sraz na SR

Posted: 12:51 18. Apr 2009
by Krata
to je fakt, v tom tě nenechám!!

Re: Sraz na SR

Posted: 13:27 18. Apr 2009
by Pajule
táák sme se domlouvali s bratrem , žé bych se k němu asi připojela .. :twisted: pokdu snad nebudou chtít pas nebo občanku hahahaha

Re: Sraz na SR

Posted: 15:31 18. Apr 2009
by Daanri
hranice su zrusene, takze nikto nechce ani pas ani obcianku, nikto tam nic neriesi :wink:

Re: Sraz na SR

Posted: 11:26 20. Apr 2009
by kucik
Daanri wrote:hranice su zrusene, takze nikto nechce ani pas ani obcianku, nikto tam nic neriesi :wink:
Chceš říct, že ten chlast pašuju zbytečně?

Re: Sraz na SR

Posted: 11:30 20. Apr 2009
by Daanri
Asi jo. Ja ked chodil cez hranice na aute, tak som len prefrcal po dialnici a nikto sa o nic nezaujimal. Este mi bolo tazko spomalit na 60 ci 80 co tam mali. :twisted:

Re: Sraz na SR

Posted: 11:37 20. Apr 2009
by Prometheus
kucik wrote:
Daanri wrote:hranice su zrusene, takze nikto nechce ani pas ani obcianku, nikto tam nic neriesi :wink:
Chceš říct, že ten chlast pašuju zbytečně?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Sraz na SR

Posted: 21:33 20. Apr 2009
by Bahnak
kucik wrote:
Daanri wrote:hranice su zrusene, takze nikto nechce ani pas ani obcianku, nikto tam nic neriesi :wink:
Chceš říct, že ten chlast pašuju zbytečně?
lol :-)

Re: Sraz na SR

Posted: 23:06 21. Apr 2009
by fuxxo
Daanri wrote:To bude chciet teda velku chatu a vela sudov piva. :lol:
no to pivo sa snad "prepasuje" z ciech?!! :mrgreen: :mrgreen: ne ze by sme na slovensku mali hnusne pivo ale to ceske je NAJ!!!

inac s organizaciou ti rad pomozem Daanri :twisted: :twisted: :twisted: co sa tyka nejak tej domacej slivovice a inych "ICE" (jablkovICE, razovICE, marhulovICE) :mrgreen: :mrgreen: o to by som sa mohol postarat u nas toho napali na hekto-litre :twisted: a aj nejake fajnucke vinko by sa dalo vyriesit.

inac mne staci priestor 3x3m pred chatou, ja tam rozlozim stan, v ZARI :D by este nemusela byt taka zima, a este jednu dobrovolnicku :mrgreen: , kedze pravdepodobne pridu aj babenky, ubytujem u seba :twisted: :twisted:
inac dufam ze si toto neprecita moja draha lebo ma odje.... :mrgreen: :mrgreen:
Daanri nieze jej posles link :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Sraz na SR

Posted: 23:13 21. Apr 2009
by Daanri
Takze dobrovolniciek do stanu sa ti zachcelo co? Sak pockaj, ked sa to dozvie tvoja draha, inac dostanes po usoch. :twisted:

Pivco mame dobre aj tu...taka Cerna hora bude stacit akurat. :wink: Ja pokukam nake chaty a pak nahadzem nake moznosti s fotos, kde by sa to dalo spravit. :wink:

Re: Sraz na SR

Posted: 12:17 22. Apr 2009
by fuxxo
[quote="Daanri"]Takze dobrovolniciek do stanu sa ti zachcelo co? Sak pockaj, ked sa to dozvie tvoja draha, inac dostanes po usoch. :twisted:

to je vsetko vramci mojej obetavosti... :twisted: :twisted:
ak by sa nenaslo miesto na spanie v chate... :roll: