Page 3 of 4
Re: smrt
Posted: 19:19 22. Apr 2009
by innfra
Re: smrt
Posted: 20:27 22. Apr 2009
by Bahnak
Takže zase spam *smutně si povzdechne* , mno, tak hakajda a píštala zas nebude, sem si řikal že by to bylo nějak snadne...
V ramci reklamy mi do PM napiš link webovky tvyho tatky (doufám že puškaře)
((BTW doufam ze ma stranky, protože pokud ne a podniká tak je mi jasny proč děláš reklamní banner

...))
Re: smrt
Posted: 20:49 22. Apr 2009
by loadr
bahnacku posli mi to potom taky, rad se mrknu, nebo to hodte rovnou tu, pokud to nejak neporusuje pravidla
Re: smrt
Posted: 20:52 22. Apr 2009
by Neithan1
kupim devinu, na sebeobranu do 2000 sk - napisal 14. rocny chalan na pokeci... True story
Re: smrt
Posted: 22:33 22. Apr 2009
by innfra
Bohužel web ještě neni, jsem línej se učit html, Php
Jinak by už někde na webu strašil... zatim tak maximálně už hezkou řádku let ve zlatejch stránkách a u nás na baráku cedule
Jo a taky nesmim zapomenout, že jezdí po závodech

Re: smrt
Posted: 09:19 23. Apr 2009
by kucik
innfra wrote:Bohužel web ještě neni, jsem línej se učit html, Php
Jinak by už někde na webu strašil... zatim tak maximálně už hezkou řádku let ve zlatejch stránkách a u nás na baráku cedule
Jo a taky nesmim zapomenout, že jezdí po závodech

Pro takové existujou různé WYSIWYG editory, případně úplně vyhrané automaty, které všechno udělaj za tebe.
Re: smrt
Posted: 14:47 26. Apr 2009
by Bahnak
žadny info - žádný byznys... jak nevim co kupuju tak neni byznys... aspon pošli nake fotky do PM...
Posted: 15:42 27. Apr 2009
by Radim
Po skonání a procházkou podsvětím sem se objevil jako vždy tam kde mám jen ten kůň mi zůstal
dole a novýho fakt kupovat nebudu.
Dá se s tím něco dělat nebo stačí počkat na restart

Re:
Posted: 15:52 27. Apr 2009
by loadr
pokud jsi chcipl na koni, tak uz setri....
Re: smrt
Posted: 16:18 27. Apr 2009
by kucik
Můžeš si tam pro něj dolu dojít. Jen to stojí trochu xp.
Re:
Posted: 16:27 27. Apr 2009
by Tretas
Radim wrote:Po skonání a procházkou podsvětím sem se objevil jako vždy tam kde mám jen ten kůň mi zůstal
dole a novýho fakt kupovat nebudu.
Dá se s tím něco dělat nebo stačí počkat na restart

nojo smůla smůloucí, ale jak zemřeš příště, tak mu dej následuj (pokud tam bude) a možná za tebou aji dojde

ale řek bych že se to nesmí nebo vlastně jak je to?
Když zemřu tak koně tam musím nechat, nebo si ho mužu vytáhnout?
Re: smrt
Posted: 12:56 29. Apr 2009
by Bahnak
Re: smrt
Posted: 13:05 29. Apr 2009
by Tretas
no mě osobně se povedlo koníka vytáhnout z podsvětí pomocí příkazu Následuj (nebo jak je to v tom dialogu) ale zajímalo by mě jestli se to smí?
Re: smrt
Posted: 13:13 29. Apr 2009
by Kiri
Tretas wrote:no mě osobně se povedlo koníka vytáhnout z podsvětí pomocí příkazu Následuj (nebo jak je to v tom dialogu) ale zajímalo by mě jestli se to smí?
pokud kun prisel cestou nahoru o XP a vsechno zlato tak ano...=> NESMI, ne?
EDIT:

Re: smrt
Posted: 15:52 29. Apr 2009
by Tretas
no o expy určitě přišel
no na to se furt ptám jestli smí nebo ne
