Page 3 of 4

Re: smrt

Posted: 19:19 22. Apr 2009
by innfra
Co to je ? to neznám, to musíš za otcem, já jen dělám reklamu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: smrt

Posted: 20:27 22. Apr 2009
by Bahnak
Takže zase spam *smutně si povzdechne* , mno, tak hakajda a píštala zas nebude, sem si řikal že by to bylo nějak snadne...
V ramci reklamy mi do PM napiš link webovky tvyho tatky (doufám že puškaře)
((BTW doufam ze ma stranky, protože pokud ne a podniká tak je mi jasny proč děláš reklamní banner :-)...))

Re: smrt

Posted: 20:49 22. Apr 2009
by loadr
bahnacku posli mi to potom taky, rad se mrknu, nebo to hodte rovnou tu, pokud to nejak neporusuje pravidla

Re: smrt

Posted: 20:52 22. Apr 2009
by Neithan1
kupim devinu, na sebeobranu do 2000 sk - napisal 14. rocny chalan na pokeci... True story

Re: smrt

Posted: 22:33 22. Apr 2009
by innfra
Bohužel web ještě neni, jsem línej se učit html, Php :(
Jinak by už někde na webu strašil... zatim tak maximálně už hezkou řádku let ve zlatejch stránkách a u nás na baráku cedule :wink:
Jo a taky nesmim zapomenout, že jezdí po závodech :twisted:

Re: smrt

Posted: 09:19 23. Apr 2009
by kucik
innfra wrote:Bohužel web ještě neni, jsem línej se učit html, Php :(
Jinak by už někde na webu strašil... zatim tak maximálně už hezkou řádku let ve zlatejch stránkách a u nás na baráku cedule :wink:
Jo a taky nesmim zapomenout, že jezdí po závodech :twisted:
Pro takové existujou různé WYSIWYG editory, případně úplně vyhrané automaty, které všechno udělaj za tebe.

Re: smrt

Posted: 14:47 26. Apr 2009
by Bahnak
žadny info - žádný byznys... jak nevim co kupuju tak neni byznys... aspon pošli nake fotky do PM...

Posted: 15:42 27. Apr 2009
by Radim
Po skonání a procházkou podsvětím sem se objevil jako vždy tam kde mám jen ten kůň mi zůstal
dole a novýho fakt kupovat nebudu. :mrgreen:
Dá se s tím něco dělat nebo stačí počkat na restart :?:

Re:

Posted: 15:52 27. Apr 2009
by loadr
pokud jsi chcipl na koni, tak uz setri....

Re: smrt

Posted: 16:18 27. Apr 2009
by kucik
Můžeš si tam pro něj dolu dojít. Jen to stojí trochu xp.

Re:

Posted: 16:27 27. Apr 2009
by Tretas
Radim wrote:Po skonání a procházkou podsvětím sem se objevil jako vždy tam kde mám jen ten kůň mi zůstal
dole a novýho fakt kupovat nebudu. :mrgreen:
Dá se s tím něco dělat nebo stačí počkat na restart :?:
nojo smůla smůloucí, ale jak zemřeš příště, tak mu dej následuj (pokud tam bude) a možná za tebou aji dojde :wink: ale řek bych že se to nesmí nebo vlastně jak je to?
Když zemřu tak koně tam musím nechat, nebo si ho mužu vytáhnout?

Re: smrt

Posted: 12:56 29. Apr 2009
by Bahnak
tomuto zkoušeni se Jorgu meze nekladou... ale urcite vsichni na thalii oceni když v ramci pruzkumu cca 20 zahyneš a odzkoušíš co a jak se dá s koníkem dělat a pak nam to nejak hezky sepišeš a my ostatni už budem vedet... :-) :-) :-)

Re: smrt

Posted: 13:05 29. Apr 2009
by Tretas
no mě osobně se povedlo koníka vytáhnout z podsvětí pomocí příkazu Následuj (nebo jak je to v tom dialogu) ale zajímalo by mě jestli se to smí?

Re: smrt

Posted: 13:13 29. Apr 2009
by Kiri
Tretas wrote:no mě osobně se povedlo koníka vytáhnout z podsvětí pomocí příkazu Následuj (nebo jak je to v tom dialogu) ale zajímalo by mě jestli se to smí?
pokud kun prisel cestou nahoru o XP a vsechno zlato tak ano...=> NESMI, ne?

EDIT: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: smrt

Posted: 15:52 29. Apr 2009
by Tretas
no o expy určitě přišel :mrgreen: :mrgreen:

no na to se furt ptám jestli smí nebo ne :-D