Page 3 of 5

Re: Dotaz

Posted: 12:44 02. May 2009
by Lord_Berserk
muj oblibeny prikaz zni :) /pc dislike

Re: Dotaz

Posted: 12:49 02. May 2009
by innfra
jé, ale nefunguje to, všichni mají odpor, takže pro povrch asi opravdu ne :D

Re: Dotaz

Posted: 12:51 02. May 2009
by nomis_b
no a co , tak sou cerveni. TO vse cervene mas zabijet na potkani? vzdyt to nevadi.. a kdyz ho potkas, tak se to da vysvetlit..
to je prave RP nezabit vse cervene pri prvnim setkani :mrgreen:

Re: Dotaz

Posted: 13:12 02. May 2009
by Neithan1
innfra wrote:jé, ale nefunguje to, všichni mají odpor, takže pro povrch asi opravdu ne :D
ano /pc dislike automaticky nahodi dislike vsetkym PC na serveri

Re: Dotaz

Posted: 13:19 02. May 2009
by Pajule
jéééééééééééééje

Re: Dotaz

Posted: 11:55 03. May 2009
by Czech_Luthor
nomis_b wrote:no a co , tak sou cerveni. TO vse cervene mas zabijet na potkani? vzdyt to nevadi.. a kdyz ho potkas, tak se to da vysvetlit..
to je prave RP nezabit vse cervene pri prvnim setkani :mrgreen:

Pokud nejsi Chaotic Evil ;) Ten zabije i vše modré a ba dokocne zelené

Re: Dotaz

Posted: 12:04 03. May 2009
by Krata
jednou sem viděl hráče, co zabíjel občany v Ivory protože i za ně jsou exp!

Re: Dotaz

Posted: 12:11 03. May 2009
by innfra
nejlepší exp byl na občanech města neverwintru :lol: , ale strážím se to moc nelíbilo :twisted:

Re: Dotaz

Posted: 12:54 03. May 2009
by Czech_Luthor
Tam to byla sranda, mlátit je hned na 3lvl máš recht innfro :twisted: :twisted: :lol: :lol:

Re: Dotaz

Posted: 11:28 04. May 2009
by kucik
Podlě mě by mezi sebou měli mít odpor všichni a pořád :twisted:

Re: Dotaz

Posted: 23:46 04. May 2009
by igor
kucik wrote:Podlě mě by mezi sebou měli mít odpor všichni a pořád :twisted:
Já mam odpor k celý Thalii 8)

Re: Dotaz

Posted: 23:48 04. May 2009
by Pajule
*přijede zelený autobus* nééé nééé néé stop!žádná válka , jenoom síla květin!


mír a lásku!

Re: Dotaz

Posted: 13:21 05. May 2009
by innfra
Můžu zabíjet muly v dílnách ? Už mě to pomalu začíná štvát... nejde tam chodit...
Thalie 1.9_0001p.jpg

Re: Dotaz

Posted: 13:31 05. May 2009
by Jeanes
nevim, ale ja je zabijel

Re: Dotaz

Posted: 13:32 05. May 2009
by Kiri
muzes, zehnam ti, haleluja