Page 3 of 5
Re: Dotaz
Posted: 12:44 02. May 2009
by Lord_Berserk
muj oblibeny prikaz zni
/pc dislike
Re: Dotaz
Posted: 12:49 02. May 2009
by innfra
jé, ale nefunguje to, všichni mají odpor, takže pro povrch asi opravdu ne

Re: Dotaz
Posted: 12:51 02. May 2009
by nomis_b
no a co , tak sou cerveni. TO vse cervene mas zabijet na potkani? vzdyt to nevadi.. a kdyz ho potkas, tak se to da vysvetlit..
to je prave RP nezabit vse cervene pri prvnim setkani

Re: Dotaz
Posted: 13:12 02. May 2009
by Neithan1
innfra wrote:jé, ale nefunguje to, všichni mají odpor, takže pro povrch asi opravdu ne

ano /pc dislike automaticky nahodi dislike vsetkym PC na serveri
Re: Dotaz
Posted: 13:19 02. May 2009
by Pajule
jéééééééééééééje
Re: Dotaz
Posted: 11:55 03. May 2009
by Czech_Luthor
nomis_b wrote:no a co , tak sou cerveni. TO vse cervene mas zabijet na potkani? vzdyt to nevadi.. a kdyz ho potkas, tak se to da vysvetlit..
to je prave RP nezabit vse cervene pri prvnim setkani 
Pokud nejsi Chaotic Evil

Ten zabije i vše
modré a ba dokocne
zelené
Re: Dotaz
Posted: 12:04 03. May 2009
by Krata
jednou sem viděl hráče, co zabíjel občany v Ivory protože i za ně jsou exp!
Re: Dotaz
Posted: 12:11 03. May 2009
by innfra
nejlepší exp byl na občanech města neverwintru

, ale strážím se to moc nelíbilo

Re: Dotaz
Posted: 12:54 03. May 2009
by Czech_Luthor
Re: Dotaz
Posted: 11:28 04. May 2009
by kucik
Podlě mě by mezi sebou měli mít odpor všichni a pořád

Re: Dotaz
Posted: 23:46 04. May 2009
by igor
kucik wrote:Podlě mě by mezi sebou měli mít odpor všichni a pořád

Já mam odpor k celý Thalii

Re: Dotaz
Posted: 23:48 04. May 2009
by Pajule
*přijede zelený autobus* nééé nééé néé stop!žádná válka , jenoom síla květin!
mír a lásku!
Re: Dotaz
Posted: 13:21 05. May 2009
by innfra
Můžu zabíjet muly v dílnách ? Už mě to pomalu začíná štvát... nejde tam chodit...
Re: Dotaz
Posted: 13:31 05. May 2009
by Jeanes
nevim, ale ja je zabijel
Re: Dotaz
Posted: 13:32 05. May 2009
by Kiri
muzes, zehnam ti, haleluja