Page 3 of 3
Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 15:51 28. Apr 2009
by Phantorris
co si já pamatuju tak postava s kterou sem si kdy zahral asi nejlíp byl Maric Asen
Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 22:58 28. Apr 2009
by Bahnak
v čem nej? RP, chování, síla postavy, spolehlivost nebo snad neco jineho. Nelze říct kdo je nej, je tuna hráčů kterých si vážím (svého klanu samozřejmě nejvíce), tuna hráčů o kterých vím prdlajz protože je hrát nevidím a pár jedinců které bych nejraději ani nechtěl již znovu potkat... takže muj hlas patří všem kteří se u hry baví a nekazí ji ostatním...
Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 23:04 28. Apr 2009
by kucik
Bahnak wrote:...
Proste napises prvniho, kdo te napadne a ten clovek pak ma radost, ze se ti jeho hra libi a ma motivaci v tom pokracovat.
A cim vic postav konkretne vyjmenujes, tim vic lidem udelas radost.
A abyste vedeli, uplne nejvetsi ptakovina je pak udelat nejakej zebricek a snazit se vyhlasit nej postavu. Protoze tim akorat vznikne spousta zavisti
A o tom to je

Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 00:03 29. Apr 2009
by innfra
Agree
Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 12:37 29. Apr 2009
by DenGrasse
je to oblíbená anketa na EQ.... jsou dokonce už tři kategirie, nejpřínosnější, nejzábavnější anejprocítěnější, nebo tak nějak... a až se najde nějaká další definice termínu "nejlepší" určitě zavedou i tu...

Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 19:51 29. Apr 2009
by Czech_Luthor
Jednoznačně Kora Meynolds hra sní je naprosto supr... dokážu se sní skvěle bavit takže KORA!
Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 20:25 29. Apr 2009
by Grunt
Mi se líbí zas Sinta