Page 3 of 3
Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 14:24 30. Apr 2009
by Kiri
2Daanri: ty mas postavu?!
potrebuju nakyho caryfuka

kdy nekam zajdeme?

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 14:37 30. Apr 2009
by Daanri
Na jezevcov?

A nebojis sa?

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 14:41 30. Apr 2009
by Kiri
Daanri wrote:Na jezevcov?

A nebojis sa?

s tebou?

nezapomen na kvanta lekaren a lektvaru, budou treba

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 14:44 30. Apr 2009
by Daanri
Litej boj s lityma jezevcema. Nechapu ze vsetci delaji len vypravy na drakov a co ten starej jezevec? Kdy se udela vyprava na neho?

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 14:46 30. Apr 2009
by Krata
drak.. to je výzva
ale jezevec, to je šílentsví
Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 14:49 30. Apr 2009
by Daanri
I buh se boji jezevce.
Co znamena ze jezevec je mocnejsi nez buh, cize zalozime svatej kult Staryho jezevce. Preto zahajujem zbierku na chram jezevce? Kto prispeje?

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 14:52 30. Apr 2009
by nomis_b
Daanri wrote:zalozime svatej kult Staryho jezevce.
podle me musej mit jezevci z tech mrtvol dobrodruhu, co tam chcipnou, ten poklad skoro nekonecny, tedy jakykoliv prispevek odmitam.
Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 14:53 30. Apr 2009
by innfra
10 měšců na starýho jezevce, přijď si to vybrat

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 14:54 30. Apr 2009
by Kiri
Dam 5 mescu, vic nemam

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 14:55 30. Apr 2009
by Daanri
@Nomisi starej jezevec si ten najde a pak uvidis

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 14:59 30. Apr 2009
by nomis_b
Daanri wrote:@Nomisi starej jezevec si ten najde a pak uvidis

si tam rad chodim pro uhli, takze se spolu brzo potkame.
Hale vod tech dob, co sem zrusil tezeni v invis ci utocisti sem tam nastesti nebyl.
Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 15:06 30. Apr 2009
by Kiri
nomis_b wrote:Daanri wrote:@Nomisi starej jezevec si ten najde a pak uvidis

si tam rad chodim pro uhli, takze se spolu brzo potkame.
Hale vod tech dob, co sem zrusil tezeni v invis ci utocisti sem tam nastesti nebyl.
Nepodcenoval bych starika Arta

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 16:06 30. Apr 2009
by Krata
Daanri wrote:I buh se boji jezevce.
Co znamena ze jezevec je mocnejsi nez buh, cize zalozime svatej kult Staryho jezevce. Preto zahajujem zbierku na chram jezevce? Kto prispeje?

já se ho nebojim, z taktických důvodů sme uzavřeli mír..

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 10:11 06. May 2009
by Theogil I
Krata wrote:Daanri wrote:I buh se boji jezevce.
Co znamena ze jezevec je mocnejsi nez buh, cize zalozime svatej kult Staryho jezevce. Preto zahajujem zbierku na chram jezevce? Kto prispeje?

já se ho nebojim, z taktických důvodů sme uzavřeli mír..

Jo jinak by to skončilo nerozhodně co?
