Page 3 of 3

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii

Posted: 14:24 30. Apr 2009
by Kiri
2Daanri: ty mas postavu?!
potrebuju nakyho caryfuka ;-) kdy nekam zajdeme? :D

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii

Posted: 14:37 30. Apr 2009
by Daanri
Na jezevcov? :lol: A nebojis sa? :wink:

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii

Posted: 14:41 30. Apr 2009
by Kiri
Daanri wrote:Na jezevcov? :lol: A nebojis sa? :wink:
s tebou? :D :D :D nezapomen na kvanta lekaren a lektvaru, budou treba :mrgreen:

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii

Posted: 14:44 30. Apr 2009
by Daanri
Litej boj s lityma jezevcema. Nechapu ze vsetci delaji len vypravy na drakov a co ten starej jezevec? Kdy se udela vyprava na neho? :twisted:

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii

Posted: 14:46 30. Apr 2009
by Krata
drak.. to je výzva
ale jezevec, to je šílentsví

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii

Posted: 14:49 30. Apr 2009
by Daanri
I buh se boji jezevce. :lol:

Co znamena ze jezevec je mocnejsi nez buh, cize zalozime svatej kult Staryho jezevce. Preto zahajujem zbierku na chram jezevce? Kto prispeje? :P

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii

Posted: 14:52 30. Apr 2009
by nomis_b
Daanri wrote:zalozime svatej kult Staryho jezevce.
podle me musej mit jezevci z tech mrtvol dobrodruhu, co tam chcipnou, ten poklad skoro nekonecny, tedy jakykoliv prispevek odmitam.

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii

Posted: 14:53 30. Apr 2009
by innfra
10 měšců na starýho jezevce, přijď si to vybrat :mrgreen:

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii

Posted: 14:54 30. Apr 2009
by Kiri
Dam 5 mescu, vic nemam :mrgreen:

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii

Posted: 14:55 30. Apr 2009
by Daanri
@Nomisi starej jezevec si ten najde a pak uvidis :wink:

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii

Posted: 14:59 30. Apr 2009
by nomis_b
Daanri wrote:@Nomisi starej jezevec si ten najde a pak uvidis :wink:
si tam rad chodim pro uhli, takze se spolu brzo potkame.

Hale vod tech dob, co sem zrusil tezeni v invis ci utocisti sem tam nastesti nebyl.

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii

Posted: 15:06 30. Apr 2009
by Kiri
nomis_b wrote:
Daanri wrote:@Nomisi starej jezevec si ten najde a pak uvidis :wink:
si tam rad chodim pro uhli, takze se spolu brzo potkame.

Hale vod tech dob, co sem zrusil tezeni v invis ci utocisti sem tam nastesti nebyl.
Nepodcenoval bych starika Arta ;-)

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii

Posted: 16:06 30. Apr 2009
by Krata
Daanri wrote:I buh se boji jezevce. :lol:

Co znamena ze jezevec je mocnejsi nez buh, cize zalozime svatej kult Staryho jezevce. Preto zahajujem zbierku na chram jezevce? Kto prispeje? :P
já se ho nebojim, z taktických důvodů sme uzavřeli mír.. :)

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii

Posted: 10:11 06. May 2009
by Theogil I
Krata wrote:
Daanri wrote:I buh se boji jezevce. :lol:

Co znamena ze jezevec je mocnejsi nez buh, cize zalozime svatej kult Staryho jezevce. Preto zahajujem zbierku na chram jezevce? Kto prispeje? :P
já se ho nebojim, z taktických důvodů sme uzavřeli mír.. :)
Jo jinak by to skončilo nerozhodně co? :P