Page 3 of 5

Re: Skrytí expů

Posted: 17:02 30. Apr 2009
by Kiri
Rejty wrote:Jsem proti, zase se tu vymejšlí kraviny!
a kterou z ty veliky haldy mas namylsi konkretne? :mrgreen:

EDIT: jinak s tim prvnotnim napadem o skrejvani souhlasim, melo to tu bejt uz davno, urcite by to krapet mohlo pozvolnit tempo tech vsech podezrelych...Vubec mi to vyjmecne nepridje jako zase moc velka bejkovina. KDo hraje pro zabavu bude hrat dal pro zabavu, kdo hraje pro lvly a radost z cisilek (XP) treba zacne hrat pro zabavu :twisted:

Re: Skrytí expů

Posted: 17:03 30. Apr 2009
by nomis_b
innfra wrote: v nějakym měřítku a když se lognu x % zbývá k postupu nebo nějaká hláška už to skoro bude...
hm, treba takovej hrubej nasterl, jako zbyvati 10% zkusenosti do lvlu?

to by pak ztracelo tohle zneviditelneni xpu smysl. Stejne by sis prosel nejakou jeskyni a podival by ses, kolik % ti pribylo. Kdzy by si chipl, tak by ses mrknul, kolik % ti to ubralo... ne ne jeslit zneviditelnit tak uplne.

Ale ten napad kucika s tim, ze lvl down by vlastne neexistoval. Jen by proste clovek musel doexpit ten rozdil, ale zustal by mu ten lvl nahozeny to se mi libi.

Re: Skrytí expů

Posted: 17:15 30. Apr 2009
by Lord_Berserk
sem proti a Kucik asi nema co delat :mrgreen: hele proc nam konecne neudelas k tem lootovatelnejm mrtvolam ten tajnej bonusovej dodatek :idea: dyt ty vis co myslim

Re: Skrytí expů

Posted: 17:22 30. Apr 2009
by Marvin
Moznost "ti jebe" ... mne sa to nepaci, nepacilo sa mi to ani kedysi ked sa o tom bavilo a nepaci sa mi to stale :evil:

EDIT: Dovody:

OOC dovod: mam to jednoducho rad, ked hrajem rad vidim ako postupujem, rad vidim aky som lvl a kedy budem dalsi lvl, rad vidim, ze urputny boj niekde v dungu doopravdy stal za to.

IC dovod: xp su predsa indikator noveho poznania postavy. Sam musi snad vidiet ci sa po boji s niecim zlepsil, ci mu to nieco dalo alebo to bol nudny boj.

OOC+IC dovod: A co pri Q? Odmeny DM? Uz by odmeny DM v podobe xp stracali zmysel. Takto ked niekoho odmenim peknou ciastkou xp tak ten hrac vie, ze hral dobre. Je to motivacia...

Re: Skrytí expů

Posted: 17:38 30. Apr 2009
by Kiri
Kdysi na to byl jeden dobrej navrh ,ale neni vhodna doba to vytahovat na svetlo sveta, este neni rpavy cas .... btw: sem pro skryti XP!!! uz jenom z principu

Re: Skrytí expů

Posted: 18:25 30. Apr 2009
by Tretas
Rejty wrote:Jsem proti, zase se tu vymejšlí kraviny!
Uf to jsem si oddychnul, je nádhera slyšet slovo boží jak se mnou souhlasí. :lol:

Re: Skrytí expů

Posted: 18:42 30. Apr 2009
by Kiri
to mate s tema bohama naky pomotany porat :roll:

Re: Skrytí expů

Posted: 18:48 30. Apr 2009
by černý vlk
já jsem zcela pro :) at nejdou vidět expy..a víte co? to je málo, cokdyby se i levelovalo samo? automaticky by se dalo při přestupu "doporučeno"...všechny čísla by nebyly vidět, takže hráč by si ani nevšiml že postoupil, no to by bylo žůžo...a ještě pojďme dál, co takhle i itemy (zbraně,. zbroje) aby byly bez čísel...prostě krásný meč, koupíš si ho a nevíš jaký má enchant ani staty (dmg by se taky nevypisovalo)..to by byla opravdu paráda, kdy se na to mám těšít??? :)

Re: Skrytí expů

Posted: 18:51 30. Apr 2009
by Rejty
černý vlk wrote:...
Já bych skryl i rasu a povolání a generovalo by se to náhodně. To bude super!

Re: Skrytí expů

Posted: 18:54 30. Apr 2009
by Kiri
No pak ze to nejde, pokracujem lidi co vsechno de este vylepsit? :D :mrgreen: :twisted:

Re: Skrytí expů

Posted: 19:57 30. Apr 2009
by pepa48
vám ty flamy hodně chybí co?

Re: Skrytí expů

Posted: 20:13 30. Apr 2009
by Tretas
Kiri wrote:to mate s tema bohama naky pomotany porat :roll:
no ve hře je taky hodně boů, tak z DM šktulky jich je taky víc... Krata a Rejty patří mezi ty hlavní
Já bych skryl i rasu a povolání a generovalo by se to náhodně. To bude super!
Myslím že by se měla skrýt i postava a chodilo by se jen a pouze s nápisem při zmáčknutí TABu.

EDIT:hlavně ať to nebere nikdo vážně :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Skrytí expů

Posted: 20:17 30. Apr 2009
by Marvin
Tretas wrote: hodně boů, tak z DM šktulky jich je taky víc... Krata a Rejty patří mezi ty hlavní
Ehm! Ehm!! Ehm!!!

Re: Skrytí expů

Posted: 20:17 30. Apr 2009
by pepa48
vzpoura? xD

Re: Skrytí expů

Posted: 21:23 30. Apr 2009
by Kiri
jak by rek Bers: Ted ste si nasrali do vlastniho zradla :twisted: :twisted: :twisted: