Page 3 of 3
Re: Nejoblíbenější město
Posted: 19:32 02. May 2009
by pepa48
já měl vždycky nejradši Har Ganeth/Hag Grar
Re: Nejoblíbenější město
Posted: 20:21 02. May 2009
by Skipp
Sice Karathu moc nemusim ale sa mi velmi pacia tie kadejake ulicky medzi domami cez ktore sa lahko a nepozorovane da prejst na ine miesto

Re: Nejoblíbenější město
Posted: 20:45 02. May 2009
by ripatko
Ivory.....vzdycky mi rve srdce svazovat si dusi nekde jinde
Re: Nejoblíbenější město
Posted: 23:21 02. May 2009
by Marvin
GrUbeRi-C-k ReSpeCt PluS
Je pekne spravene, ma hutnu atmosferu a je celkovo odlahle. Naviac ma nedavno dostali rozhovory/i/e a moznost PERSUADE v rozhovore pri zistovani informacii. Nikde inde som si to zatial nevsimol, az na straze a prostitutku s chorobami.
Inak dalsi hlas by bol pre Isil, ale bohuzial panove.
EDIT: tiez to citam Ajvory.... DoupkovWood a Tarten City.