Re: Najkrajšie dievča Thalie
Posted: 00:12 09. May 2009
Ou. Detaily prosim vynechinnfra wrote:to kora: Já nemůžu, ženskou mám jen pro svojí vlastní potřebu
Ou. Detaily prosim vynechinnfra wrote:to kora: Já nemůžu, ženskou mám jen pro svojí vlastní potřebu
Neithan1 wrote:pokial viem tak toto je priebezne zistovanie zaujmu, neskor by sa o tom tvoje postavy dozvedeli tak nebud taka feministka pajky a ukaz bikiny tvojej RPG postavicky (pre policiu)