Page 3 of 3

Re: Najkrajšie dievča Thalie

Posted: 00:12 09. May 2009
by Marvin
innfra wrote:to kora: Já nemůžu, ženskou mám jen pro svojí vlastní potřebu :D
Ou. Detaily prosim vynech :mrgreen: :mrgreen:

Re: Najkrajšie dievča Thalie

Posted: 19:59 09. May 2009
by Pajule
Neithan1 wrote:pokial viem tak toto je priebezne zistovanie zaujmu, neskor by sa o tom tvoje postavy dozvedeli tak nebud taka feministka pajky a ukaz bikiny tvojej RPG postavicky (pre policiu)

pššt bud :twisted: