Page 3 of 3

Re: Kreslení map

Posted: 12:07 18. May 2009
by innfra
No mě to nedošlo, protože mi bylo řečeno běž a najdi Jmenovaný město, budou za to peníze a nakresli mapu... tak mě to v tu chvíli ani neseplo že je něco špatně, až mi to trklo, když mě upozornil hráč, tak dík za to... Jdu hledat mistra knihovníka, jak jsem měl v plánu(ono asi v jednu večer nemá cenu někoho hledat)... :wink:

Re: Kreslení map

Posted: 12:32 18. May 2009
by monstera
kucik wrote:
monstera wrote: JO, je to problém, je nedůstojené doby počítačové kultury si malovat ručně mapičku.
Máš pravdu. Jsme v době počítačové revoluce. Otevři si místo bloku excel.
Jo, to jsme udělal, a tak jsem si zmapoval pouštní oblast, tedy oblast poměrně malou. Asi jsem moc línej, ale žádný potěšení z výroby takové mapičky jsem neměl a rozhodně bych to nerad absolvoval na pevnině. Sandra by byla za takovou mapu ochotma zaplatt i několik set tisíc, jen aby nebloudil a nemusela si to malovat sama na čtverečky nebo na Excel. Snad od doby Ištaru jsme přeci jenom dál....

Re: Kreslení map

Posted: 14:13 18. May 2009
by G14
Infra to neres,staci rp predmet-*na mape je sice krasne znaceno a psano,ale zmatene neidentifikovane nazvy jsou popsany pouhym popiskem jak co vypada* :wink:
treba :wink:
to co vidis na vlastni oci muzes popsat jak vypada,ale nazvy jen rp peclive prostuduj nebo od nekoho zdejsiho zjisti....
ma postava nazev zna ic,tak proto zaznel nazev toho mesta...kdyby se to nedozvedela v zivote by o nicem takovem ani nemluvila :wink:
no problemo,nemusis ses delat s podrobnou mapou,to po tobe ani nemuzu chtit :wink:
snad si rozumime :P
ps-nejsi jediny kdo ji rp kresli,nemusi to byt pres excel :wink: ale snahy si cenim,diky :P

Re: Kreslení map

Posted: 14:16 18. May 2009
by innfra
njn, ale taky jsi mě mohla trochu trknout ooc, že by bylo dobrý to zjistit... přecijen ještě nejsem toliko zběhlej v tomhle a všechno si hned nedomyslím :-)

Re: Kreslení map

Posted: 14:20 18. May 2009
by G14
a myslis ze ja sem zabehla? :mrgreen:
mel bys trkat ty me :mrgreen:
v poho :wink:

Re: Kreslení map

Posted: 01:13 19. May 2009
by DenGrasse
Phantorris wrote:Nezlobte se na mě, ale jak může teoreticky kreslení map znít zajímavě, tak prakticky je to podle mě zbytečný.
tydle komentáře fakt zbožňuju... napadlo tě někdy, že nejvíc zbytečnej je takovejhle příspěvek?
zbytečnejch může připadat spoustě lidí spousta věcí.. třeba craft :wink:
mě připadaj zbytečný dungy, protože já je vůbec nepotřebuju - a přesto tady jsou.

kromě tebe jsou tu třeba i lidi, kterejm to zbytečný nepřipadá. nebo je jim to jedno. a jinejm to může připadat zajímavý... nejen teoreticky. jediný, na čem záleží, jestli se to kucikovi nebo někomu bude chtít naskriptovat. věř mi, že se s tim dá užít spousta RP, protože třeba mapy vzdálených lokací mohou být předmětem sháňky mezi postavami... ale co to tu vlastně vysvětluju, že?

Re: Kreslení map

Posted: 02:06 19. May 2009
by G14
ty jo,krasne receno :P
souhlas....k rp to je neco teoreticky praktickeho,tak co by ne :mrgreen: :wink:

Re: Kreslení map

Posted: 11:47 19. May 2009
by Krata
DenGrasse wrote:tydle komentáře fakt zbožňuju... napadlo tě někdy, že nejvíc zbytečnej je takovejhle příspěvek?
Tohle zas dostává mě, diskuze je od toho, aby se diskutovalo.. a vždycky se najde nějaká chytrá hlava, co toho druhého schodí :wink:

Re: Kreslení map

Posted: 12:26 19. May 2009
by DenGrasse
Ano, to máš pravdu. Například tím, že napíše, že se jí nějaký návrh zdá zbytečný...

Víš, Kráťo, existuje diskuse k věci - ta je podložená argumenty, nejlépe technického charakteru. A pak taky existuje zbytečná diskuse - což je vyjadřování vlastních pocitů, zejména. Pro tohle existují různé jiné vhodné topicy, např. pokec, kde se lze vyjádřit do systosti. Pokud se ale diskutuje o nějakém konkrétním tématu a zda ho zavést/nezavést do hry, existuje nikoli nelogický předpoklad, že se očekává debata na úrovni argumentů a protiargumentů, nikoli emotivních výlevů. Projevy pocitů ("přijde mi zbytečné") do této diskuse nepatří a zbytečně jí zaspamovávají, což je obecně rozšířený nešvar tohoto fóra.

Re: Kreslení map

Posted: 12:46 19. May 2009
by Krata
Možná mohl napsat proč, pravda, ale to že se mu to zdá zbytečné je taky názor. Promin teda že tady višhcni nejsme technicky založení a že jsme jen lidé. Nemusíš ale hned do každého štourat :)

Tretas: ted si mě urazil.. :(

Re: Kreslení map

Posted: 12:48 19. May 2009
by DenGrasse
Snaha o zefektivnění přehlednosti fóra a odstranění zbytečných spamů se ti zdá jako šťourání :?: :?: :?:

EDIT: ano, nelíbí je taky názor. problém je, že protinázor k němu je líbí. výkřiky líbí - nelíbí se můžeme častovat do nekonečna, aniž se kamkoli posuneme, krom čísla u počtu příspěvků. to je asi podstata mé námitky.

Re: Kreslení map

Posted: 12:56 19. May 2009
by Krata
jelikož mi každej řiká že sem spamer, měl by ses zamyslet na co se mě to vlastně ptáš :)

Tobě se to zdá v pořádku, mě se to nezdá, asi se nedohodnem.. pohled na věc dvou lidí, když někdo napiše k diskuzi že ten návrh se mu moc nelíbí a ty mu napíšeš že jeho příspěvek byl naproto zbytečně.. ano možá byl, on o tom možná i ví, ano zdá se mi to od tebe jako štourání

Trestas: velectěný.. nemusíš mě tak nazívat.. stačí bože, nebo tak něco :mrgreen:

Re: Kreslení map

Posted: 13:05 19. May 2009
by DenGrasse
Krata wrote:jelikož mi každej řiká že sem spamer, měl by ses zamyslet na co se mě to vlastně ptáš :)
já jsem ti tak nikdy něřekl, takže se tě smrtelně vážně ptám, jestli jsi opravdu spamer a to natolik, že se přes to nedokážeš přenést. navíc, na fóru týmu se teď problém spamování dost důrazně řeší, tak bych od tebe očekával orpavdu úplně jiný přístup... ale jak jsi napsal, jsme jen lidi a asi se nedohodneme. :wink:

Re: Kreslení map

Posted: 13:13 19. May 2009
by Krata
já neřikám že si mi tak řekl.. možná i ten spamer trochu sem, vim že se to na foru teamu řeší a stejně tak můžu reagovat na tebe.. protože ted oba píšem mimo mísu. Čekal si ode mě na to jinej postoj? Nečekej :) budu se vyjadřovat pořád stejně, možná už mě nenapadne jen tak ze srandy dát do každého vlákna příspěvek..

Poslední dobou se mi zdá že už ti známější spameři, stále jmenovaní (krata, neithan), už tolik nespamujou a nahradila je nová generace.

Re: Kreslení map

Posted: 13:19 19. May 2009
by DenGrasse
máš pravdu, vyjadřujem se už OT a už to sklouzlo. takže provádím sebekritiku a to, že jsem se nechal strhnout a tohle vlákno končím.