Page 3 of 10

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 21:35 18. May 2009
by Czech_Luthor
Upřímně řečeno... s Jachyrou (Kora) hraju už nějakou dobu. A řeknu ti, ta postava taková je. Nenechá si dělat na hlavu, je dost vražedná abych pravdu řekl a podtemnáky ksmrti nenávidí. Promin, ale muj Fallion je stejnej, je moc hrdej nato, aby si nechal buzerovat byť o jednotky drowů, má svojí hrdost a je dost tvrdohlavej. jasně nůž pod krkem mu trošku nažene bobky, ale i tak. Je skoro jak trpaslík (tímto se omlouvám všem trpošum, ale nenašel jsem nic jiného co by tak moc připomínalo tvrdohlavost a čest) :mrgreen:

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 21:37 18. May 2009
by Tretas
Czech_Luthor wrote: (tímto se omlouvám všem trpošum, ale nenašel jsem nic jiného co by tak moc připomínalo tvrdohlavost a čest) :mrgreen:
není se za co omlouvat, trpoši tací sou...

Jinak každý hraje svůj charakter a prostě když se ti nelíbí jeho RP tak s ním nehrej, příště ho už nepřepadávej.

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 21:37 18. May 2009
by akin
Jeanes wrote:oki dneska to byl conrad wolf, včera to byla nimbue, nebo jak se jmenuje. A na výpravě na které jsem byl myslím před tím naposled to byl morn a kora. Furt to samy, jejich postavy musí být prostě imbecilní, yop? vy dotyční souhlasíte?
Nimue? A co zahrala tak spatne??! Ze hned nepadla k zemi a nelizala ti boty?

1) uz jsem psal, ze ne kazdej chce hrat losera a posranka, takze uz z principu lze ocekavat, ze sektani budou takovato.

2) uz to, ze ta postava se vyda v noci do lesa svedci taky o jeji odvaze/vnitrni sile

3) A o tom vcerejsku bych se nezminoval... co jste tam proboha jako predvadeli? To, ze tam nekdo parkrat zaskuhra o tom, jak si da jeji stehynko, parkrat ji zmlatite a ukazete zbran? To je jako co? To se tam mela sesypat hned? Nebud k smichu, horsi strach by v ni vzbudila parta zlobru nebo mantikor...

4) v realu se treba deji horsi veci a dotycna osoba dal vstane a celi tomu. ZALEZI NA CHARAKTERU. Ne kazdej je zbabelec a ne kazdej by zase byl schopnej odolavat.
--------------------------------------------------------
Dle prispevku a toho co jsem videl vcera mam akorat pocit, ze to prave zlo tady vubec nehraje.. zjevne to jsou ploche postavy co dokola jen delaji to same... ulovit, "zmucit" a zabit....
A jeste poznamka, tim cos tu napsal ses ztrapnil. Jestli je ti 24 a chovas se takle, tak bych se tim nechlubil...
-------------------
2Berserk: tady je asi zakazano hrat nejakeho fanatika nebo postavu schopnou se obetovat. Hm, chtelo by to si asi procist i dejiny, kolik lidi se obetovalo za svou vec/pravdu/nazor/presvedceni......

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 21:40 18. May 2009
by Lord_Berserk
akin wrote:2Berserk: tady je asi zakazano hrat nejakeho fanatika nebo postavu schopnou se obetovat. Hm, chtelo by to si asi procist i dejiny, kolik lidi se obetovalo za svou vec/pravdu/nazor/presvedceni......
az si pozorne prectes co sem psal tak pak pis... psal sem ze schvaluju hrani fanatika, ale pak at neplace na foru ze mu nekdo uriz hlavu a ze to bylo absolutne bez RP :wink:

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 21:42 18. May 2009
by Tretas
ale akin psal, že se to tu asi zakazuje.... myslel to na ostatní, ne na tebe :wink:

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 21:43 18. May 2009
by Pajule
LQL o každý příspěvek víc mi to připadá...

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 21:44 18. May 2009
by akin
Pajule wrote:LQL o každý příspěvek víc mi to připadá...
co slovo to perla...

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 21:44 18. May 2009
by Lord_Berserk
Tretas wrote:ale akin psal, že se to tu asi zakazuje.... myslel to na ostatní, ne na tebe :wink:
esi to tak mysles tak vpoho ...z prispevku mi to vyznelo asi jinac

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 21:44 18. May 2009
by Tretas
Já už radši nemluvím (nepíšu) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Toť konec mého přispívání do zcela zbytečného topicu.

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 21:45 18. May 2009
by Tretas
Lord_Berserk wrote:
Tretas wrote:ale akin psal, že se to tu asi zakazuje.... myslel to na ostatní, ne na tebe :wink:
esi to tak mysles tak vpoho ...z prispevku mi to vyznelo asi jinac
snad teda já jsem to tak pochopil.... a dál už jen muj příspěvek nahoře

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 21:48 18. May 2009
by akin
Tretas wrote:
Lord_Berserk wrote:
Tretas wrote:ale akin psal, že se to tu asi zakazuje.... myslel to na ostatní, ne na tebe :wink:
esi to tak mysles tak vpoho ...z prispevku mi to vyznelo asi jinac
snad teda já jsem to tak pochopil.... a dál už jen muj příspěvek nahoře
Jojo tak jsem to myslel. Nebyl to utok na Berse ale jen konstatovani pro nej, ze to tak asi ostatni chapou.

Ono je totiz uz s podivem, ze se tu resi, ze je nekdo palicatej, fanatik, nepoddajnej, blablabla ... zajimave, ze by mel byt kazdej posranek, kdyz treba slozi medveda na ranu pesti, zastavi cas, OZIVI mrtveho. Asi to vsem prijde bezne, zjevne to dela kazdej vidlak...

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 21:49 18. May 2009
by Jeanes
akin wrote:
Jeanes wrote:oki dneska to byl conrad wolf, včera to byla nimbue, nebo jak se jmenuje. A na výpravě na které jsem byl myslím před tím naposled to byl morn a kora. Furt to samy, jejich postavy musí být prostě imbecilní, yop? vy dotyční souhlasíte?
Nimue? A co zahrala tak spatne??! Ze hned nepadla k zemi a nelizala ti boty?

1) uz jsem psal, ze ne kazdej chce hrat losera a posranka, takze uz z principu lze ocekavat, ze sektani budou takovato.

2) uz to, ze ta postava se vyda v noci do lesa svedci taky o jeji odvaze/vnitrni sile

3) A o tom vcerejsku bych se nezminoval... co jste tam proboha jako predvadeli? To, ze tam nekdo parkrat zaskuhra o tom, jak si da jeji stehynko, parkrat ji zmlatite a ukazete zbran? To je jako co? To se tam mela sesypat hned? Nebud k smichu, horsi strach by v ni vzbudila parta zlobru nebo mantikor...

4) v realu se treba deji horsi veci a dotycna osoba dal vstane a celi tomu. ZALEZI NA CHARAKTERU. Ne kazdej je zbabelec a ne kazdej by zase byl schopnej odolavat.
--------------------------------------------------------
Dle prispevku a toho co jsem videl vcera mam akorat pocit, ze to prave zlo tady vubec nehraje.. zjevne to jsou ploche postavy co dokola jen delaji to same... ulovit, "zmucit" a zabit....
A jeste poznamka, tim cos tu napsal ses ztrapnil. Jestli je ti 24 a chovas se takle, tak bych se tim nechlubil...
-------------------
2Berserk: tady je asi zakazano hrat nejakeho fanatika nebo postavu schopnou se obetovat. Hm, chtelo by to si asi procist i dejiny, kolik lidi se obetovalo za svou vec/pravdu/nazor/presvedceni......
1, pak budeš přicházet zbytečně o hlavu.

2 ve dne jsme slepý

3. tvuj charakter hrál uplne k prdu, vubec nespolupracoval, a koledoval si o uziznuti palice. Meli ti ji uriznout mnohem driv.

4 tvoje postava se chovala jako imbecil bez nejmensi chute k dalsimu zivotu. Vcera jsme potkali cca plácnu 10 dalsich postav. Tem kteri neco zahrali jsme zivot nevzali

poznamka pod carou:
hmmm... kolikrát jsme te prepadli ze muzes mluvit o tom ze jenom mucime a zabijime?

to s tim vekem... nemyslim si ze bych se chlubil, ze za chvilku jdu do duchodu, a nemyslim si ze jsem se zase ztrapnil. Hraju rozumne a pokud mi nikdo nekazi hru tak ja ji nekazim jemu.

Prosimte uz se nechci hadat! jo?

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 21:50 18. May 2009
by Czech_Luthor
akin wrote:
Pajule wrote:LQL o každý příspěvek víc mi to připadá...
co slovo to perla...

Za každou perlou se schovává Pajulka :mrgreen: :mrgreen:

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 21:52 18. May 2009
by akin
Jeanes wrote: 1, pak budeš přicházet zbytečně o hlavu.

2 ve dne jsme slepý

3. tvuj charakter hrál uplne k prdu, vubec nespolupracoval, a koledoval si o uziznuti palice. Meli ti ji uriznout mnohem driv.

4 tvoje postava se chovala jako imbecil bez nejmensi chute k dalsimu zivotu. Vcera jsme potkali cca plácnu 10 dalsich postav. Tem kteri neco zahrali jsme zivot nevzali

poznamka pod carou:
hmmm... kolikrát jsme te prepadli ze muzes mluvit o tom ze jenom mucime a zabijime?

to s tim vekem... nemyslim si ze bych se chlubil, ze za chvilku jdu do duchodu, a nemyslim si ze jsem se zase ztrapnil. Hraju rozumne a pokud mi nikdo nekazi hru tak ja ji nekazim jemu.

Prosimte uz se nechci hadat! jo?
ad2) jak to s tim souvisi? mluvil jsem o postave Nimue...
ad3+4) dekuji za oceneni, vidim, ze se mi muj charakter dari hrat

MELS HO HNED ZABIT, NIKDO SE TE O NEJAKE MILOSTI NEPROSI!! Kdybych chtel milost, hral bych podle toho, ale to ti zrejme nedoslo...

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 21:56 18. May 2009
by Pajule
rejtýýýýýýý bože zastav to simtě nebo nějakej jinek pověřenej člověk třeba bůh kucik :mrgreen: