Page 3 of 12
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 10:32 15. Jun 2009
by tao kan
bigbull666 wrote:Ja bych jel taky ale s tou dopravou je to horsi... Jede nejaky dobrak z Prahy, ze bych ho zneuzil a svez se s nim?
Jestli stihnem udělat kostým tak jedem a přiberem tě

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 10:43 15. Jun 2009
by Krata
Tak ale.. víte o srazu měsíc dopředu a jede zatim jen 10 lidí? Dyk ten sraz je jednou za rok, to si fakt nikdo neudělá čas? Děláte si z srandu?
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 13:30 15. Jun 2009
by Neithan1
Ja hlavne nechapem ako moze mat niekto problem s dopravou. To je taky problem sadnut do vlaku a nechat sa za hodinu niekam doviezt ?

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 14:26 15. Jun 2009
by Krata
Neithan a Marv jeli na jedno dení

sraz vlakem ze slovenska až do plzně.... po české republice by mělo být jezdit ještě snažší ne?

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 14:43 15. Jun 2009
by Pajule
Krata wrote:Neithan a Marv jeli na jedno dení

sraz vlakem ze slovenska až do plzně.... po české republice by mělo být jezdit ještě snažší ne?

a co teprv když má někdo režíijku

brat se zatim nevyjádřil

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 17:38 15. Jun 2009
by kucik
Pravděpodobně se tam taky vyskytnu.
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 15:07 30. Jun 2009
by Sorrow
Letos jde pesky, loni prej pichnul.
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 12:02 03. Jul 2009
by Rejty
Tak co, lidi? Kdo ještě pojede na sraz? Zatím nikdo neposlal ani peníze, takže se polepšete!

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 12:24 03. Jul 2009
by Tretas
Bohužel já nedojedu, to víte ve 14 se blbě jezdí přes celou ČR
Snad někdy později, za rok za dva.
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 12:27 03. Jul 2009
by Rejty
Výmluvy. Nasedneš do vlaku a já tě vyzvednu na nádraží!
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 12:45 03. Jul 2009
by Tretas
Tak s tím není problém, to bych jel s bratrem, ale skus to domluvit s mojí mamkou

Snad příští rok už pojedu.
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 12:47 03. Jul 2009
by photter
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 12:50 03. Jul 2009
by Tretas
Tak to mám zaručené že mě pustí

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 12:53 03. Jul 2009
by Rejty
Řekni, že se o tebe postaráme...
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 13:05 03. Jul 2009
by Krata
hromada lidí které si v životě neviděl.. vyjde to?
Taky mě ale štvete, velkej sraz je jednou do roka a to nepojedete?! Výmluvy typu "nemám se tam jak dostat" neberem..