Page 3 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:10 29. Jun 2009
by Prometheus
Ja mam rad skoro vsetky ceske rozpravky.Nasi slovensky amateri rozpravky vobec ale vobec nevedia spravit.
S certy nejsou zerty je moja oblubena.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 19:10 29. Jun 2009
by Radim

Code: Select all

*Ale je fakt, ze strach a hnus v las vegas mi taky prislo jako film "o nicem"
Je to film sice trošku divný,ale ten herecký výkon co tam předvádí Johny je naprosto excelentní.

Viz.:
Víte co je dobrého na éteru...že se chovátě jako idiot a je vám to úplně jedno :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ne je to prostě o fetu a nemá to téměř žádný dej,ale když se chci zasmát tak si to pustím.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 19:17 29. Jun 2009
by George
Filmy:
Pokojný bojovník (Dle knihy, kniha je lepší)
Celestinské proroctví (Dle knihy, kniha je lepší)
Stár Wórs :roll: :wink:

Seriály:
SG
Naruto :lol: :oops:
...pak taky dobrý
IT Crowd
My name is Earl

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 07:39 30. Jun 2009
by marii
nomis_b wrote:
marii wrote:S čerty nejsou žerty,Anděl Páně
mi prijde, ze hazes hezkou pohadku s uplne skaredou pohadkou do jednoho pytle. Ten andel pane sem videl a reknu vam, jak mam pohadky rad, na tuhle se asi tezko znova podivam, to se radsi budu divat na vypnutou televizi.

No vidis..a me se zrovna Andel Pane moc libil..:)..dle mne ,je to jedna z mala pohadek posledni doby,ktera stoji za pokoukani...ale proti gustu:)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 08:25 30. Jun 2009
by Marvin
Radim wrote:

Code: Select all

*Ale je fakt, ze strach a hnus v las vegas mi taky prislo jako film "o nicem"
Je to film sice trošku divný,ale ten herecký výkon co tam předvádí Johny je naprosto excelentní.

Viz.:
Víte co je dobrého na éteru...že se chovátě jako idiot a je vám to úplně jedno :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ne je to prostě o fetu a nemá to téměř žádný dej,ale když se chci zasmát tak si to pustím.
No ja myslim, ze dej je tam naopak celkom slusny. Je to jednoducho autobiograficky opis preziteho vikendu (alebo tyzdnu? neviem uz). A dokonca ked mam byt uprimny, tak ked som cital knihu, mal som vazne problemy aby som vobec chapal o co ide a co sa to tam deje. Film bol ovela jednoduchsi a plynulejsi :) .A co sa Deppa tyka, tomu sa neda nic vytknut. Hral to naprosto perfekrne ako vravis :)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 09:36 30. Jun 2009
by nomis_b
hm, ze existuje kniha sem ani nevedel. Jako prislo mi to fakt divne. Mam treba rad Bukowskeho, kde je taky pulka veci o nicem, ale libi se mi to. Ten film me ale nicim nezaujal. Byl jako drsny, jak byli ti dva sileni, ale podle me tu "drsnotu" z drog umi vystihnout i jine filmy a prijde mi , ze lepe.
Napr: transpotting ( ne ze by byl zrovna z nejlepsich, ale na jinej si zrovna nevzpominam :D )

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:41 30. Jun 2009
by Sorrow
Jak o nicem?Dyt pise o zivote, co a jak prozil, to je nic?

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:50 30. Jun 2009
by Sorrow
Tak, tohle je sice dobrej topic ale dost neurcitej.Pac dobrych filmu je tuny a tuny jich jeste bude :)
Jmenovat nake oblibene je dost tezke :(
Tak snad ty co si poustim castokrat:
Scarface
Platoon
Dead man

Ze serialu:
Red dwarf
Futurama
Chalupari

PS:k tomu stopari, mam i serial, je jeste starsi nez trpaslik
k trpaslikovi, taky ma dobre knizky ale ten prvni dil je fakt sranda, je tam vlastne
popsano kdy se poprve a za jakych skutecnosti sesel Lister s Rimrem :D
to skakani v hopikovi me rozesmalo a rozplakalo na 15 minut :lol:
jinak se pak muze pokecat na srazu :wink:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:43 01. Jul 2009
by malina
Ke spoustě pěknejch filmů bych přidala i Dunu (starou, jednodílnou). I když zase, jako kniha je to lepší, to můžu taky doporučit.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:30 01. Jul 2009
by G14
jeste sem si vzpomela na jeden serial o kterym stoji za to dat zminku... ROME (Řím)
pro ty co to chteji pustit detem,doporucuji 15 let a vyse :mrgreen:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 22:08 01. Jul 2009
by Neithan1
Red Dwarf
Lost
Battlestar Galactica
Dexter
Lie To Me
Futurama
Family Guy
South Park
American Dad
Simpsonovci
Zenaty se zavazky
Zaklinac (ten polsky serial, ale len diely v ktorych neboli ziadne specialne efekty)
True Blood
How i met your mother
IT crowd
Heroes (1. sezona)

a naj hlaska "tva prdel pozna stredovek" Pulp Fiction

:mrgreen:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:31 14. Sep 2009
by Tretas
Viděli ste už někdo Jánošíka?
No mě se tenhle film opravdu moc líbil! Doporučuji.

Ještě jsem byl na filmu Hodinu nevíš-od stejného herce, jako Jánošík. No řeknu vám zajímavý film a taky bych ho zařadil mezi ty dobré.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:02 14. Sep 2009
by Czech_Luthor
Na Jánošíka jsem chtěl vzít kámošku, ale nevim nevim, jestli je to dobrej nápad. :oops:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 19:55 14. Sep 2009
by Salyr
to Neithan1:lol ty si snad cetl muj tajnej denicek a vypsal serialy co se mi libi :D akorat tri nebo ctyri serialy sis napsal svoje :D

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 20:00 14. Sep 2009
by Prometheus
Tretas wrote:Viděli ste už někdo Jánošíka?
No mě se tenhle film opravdu moc líbil! Doporučuji.

Ještě jsem byl na filmu Hodinu nevíš-od stejného herce, jako Jánošík. No řeknu vám zajímavý film a taky bych ho zařadil mezi ty dobré.

Na Janosika sa chystam, dufam ze tentokrat to spravili uz poriadne.Predstavujem si nieco ako Statocne srdce :mrgreen: Inak to je tiez celkom podareny film...