Page 3 of 9
Posted: 08:42 10. Aug 2007
by Aznar
Sylmael wrote:Pri volbe boha u Thaala je namiesto Azhar napisane Aznar. Ja neznaja boha Aznar!
uz znas

Posted: 09:32 10. Aug 2007
by 566344
Aznar wrote:Sylmael wrote:Pri volbe boha u Thaala je namiesto Azhar napisane Aznar. Ja neznaja boha Aznar!
uz znas

Da, ja tóže znáju jevó. On takój balvan katóroj ně umnéjet ni šak nazád sdélať.

//joke, postavu jsem jeste nevidel, tak nevim zda je to pravda

//
Posted: 19:20 10. Aug 2007
by Kiri
je
Posted: 09:01 11. Aug 2007
by Sylmael
Aznar wrote:Sylmael wrote:Pri volbe boha u Thaala je namiesto Azhar napisane Aznar. Ja neznaja boha Aznar!
uz znas

muhehe
Posted: 16:47 12. Aug 2007
by 566344
Kel-A-Hazr: Stoky pod pristavem, SZ cast mapy: vychod skrz velkou mriz neni viditelny - nezobrazi se pod kurzorem.
---------
Otazka: resi nekdo vubec tyhle hlasene veci? Nebo to sem pisou lide jen tak pro srandu kraliku?
Posted: 17:19 12. Aug 2007
by jaara
566344 wrote:
Otazka: resi nekdo vubec tyhle hlasene veci? Nebo to sem pisou lide jen tak pro srandu kraliku?
Resi

. Ale chyby v lokacich vetsinou dela rejty a ten je ted pryc.
Posted: 18:54 13. Aug 2007
by Daanri
V Doubkove v hostinci U Zabinozky chyba stolek na vykup veci.
Posted: 20:58 13. Aug 2007
by Kiri
mam pocit ze tam je (u zabiinozky), ale v cechu ten stolek an vykup..nejak sem nepochoipl jeho princip, jelikoz v rozhovoru s nakupcim neni moznost vykoupit vec ize stolku, takze na nej spis odkladam co nechci prodat.
Posted: 07:29 14. Aug 2007
by 566344
Beldska skaliska-jizni cip, JZ cast lokace: ukazuje to zmenu kurzoru kvuli prechodu, ale prechod neni fcni ani neni videt (takovy ten pas jak po krtkovi)
Posted: 10:19 14. Aug 2007
by Daanri
Stolek u Zabinozky nie je urcite.
Beldska skaliska jizni cip...prechod tam je a mal by byt aj funkcny len musis do tunela.

Posted: 10:28 14. Aug 2007
by 566344
Daanri wrote:Beldska skaliska jizni cip...prechod tam je a mal by byt aj funkcny len musis do tunela.

Poskakoval jsem okolo toho tveho "tunelu" asi 10 minut real casu... prechod sviti na dalku takovou tou bledemodrou zari ze "tam neco je", ale tunel jsem neobjevil. Diru do zeme jsem zadnou nevidel. Zkusim se jeste podivat - mozna je to tou prepracovanosti, nebo tim, ze jsem se konecne vyznal v rozdilech mezi: oresakem, oresnikem, orechem a orechovou liskou - a jejich obodobne zmatecne podobne pojmenovanymi produkty.

Posted: 13:25 14. Aug 2007
by jaara
566344 wrote:Daanri wrote:Beldska skaliska jizni cip...prechod tam je a mal by byt aj funkcny len musis do tunela.

Poskakoval jsem okolo toho tveho "tunelu" asi 10 minut real casu... prechod sviti na dalku takovou tou bledemodrou zari ze "tam neco je", ale tunel jsem neobjevil. Diru do zeme jsem zadnou nevidel. Zkusim se jeste podivat - mozna je to tou prepracovanosti, nebo tim, ze jsem se konecne vyznal v rozdilech mezi: oresakem, oresnikem, orechem a orechovou liskou - a jejich obodobne zmatecne podobne pojmenovanymi produkty.

lol, to je fakt prepracovanosti

dira do zeme tam je
Posted: 13:41 14. Aug 2007
by 566344
jaara wrote:lol, to je fakt prepracovanosti

dira do zeme tam je
OT: Dobre, budu hledat diru ne v plote, ale do zeme. Je to symbolicke - uz Liuovi par postav (povetsinou elfich, svete div se!) naznacilo, ze je zplozencem pekelnym, a kdyz uz nema pletky s peklem, tak s necim slizkym co do hliny zaleza urcite ano.
Liu se do hlubin zeme dral,
zvedavost ho hnala dal,
v predtuse mnozstvi zlata,
pred varovanim v usich vata,
nemnoha rad mu danych nedba,
tusenym pokladem predem se holedba.
Skoncil ale u Beldskych skal,
moc daleko se nedostal,
smejdi, patra, slidi, hleda,
vycerpanim je tvar bleda,
Rve: "Elf aby tam hodil kopi,
tady jsou snad vsichni slepi!"
Rev pomoci mu nedodal,
odrazil se od Beldskych skal...
Posted: 09:20 15. Aug 2007
by 566344
Stoky pod Karathou, lihniste mozkomoru: naprosto zbytecny prechod skrz dvere, ktere jdou odemcit pouze pres klic skryty v golemovi. Prechod usti o kousicek dal, naprosto stejnym smerem... staci jej zrusit a protahnout chodbu. Nevim proc mate tyhle inter-lokacne-prechodove blbiny v oblibe.

Nedosahnete nic jineho, nez nastvani povolani se summony a pritelicky. Kvuli stupidite nwn nejsou tito summoni schopni nasledovat pana skrz prechod pokud je tento prechod v ramci jedne lokace.
Tj. stejna pohadka jako v Mravencim doupeti u Doubkova... :/
Ad dira do zeme u belskcyh skal: ano, mate pravdu, je/byla tam. Ze by do ni i obr zapadnul.

Posted: 07:20 17. Aug 2007
by 566344
Dorensky hvozd-skreti udoli-jeskyne: spawn NPC hned u vchodu, navic pasti ihned za prechodem.