Page 3 of 5
Re: Nase budoucnost ?!
Posted: 20:28 04. Aug 2009
by monstera
[quote="Sorrow"]Tak ono kdyz neco narusta, po case prerusta.Je pak otazkou casu koho prvniho
to zarazi ci pobidne treba jen k dokumentu.
Co se tyka te viry, tak mam uplne jinou zkusenost.Vsude kde sem pracoval, at je to Nizozemi, Anglie
ci Francie, tak vsude sem videl jak se to meni.To jak tam bylo zmineno o tech mesitach je opravdu pravda.
Lepší radar a rakety, než mešity a minarety !
Re: Nase budoucnost ?!
Posted: 21:07 04. Aug 2009
by Freddy
Lidi když jsme se tak pěkně rozohnili , ted mně napadlo , rozjeďte někdo ve hře nějaký pěkný rasistický nebo nábožensky nesnášenlivý téma !
V Náboženský čtvrti v Karhatě je to na můj vkus moc poklidný , jeden chrámeček vedle druhýho, lidi co uctívají různý bohy se potkávají při vstupu na ulicích a ani si očka nevydrápou ,
podívejte tady na Zemi u nás v realu kolik krve sme už kvůli tomu tady prolili ,jedno víc nesnášenlivý náboženství vedle druhýho ,
Nebo alespoň maleej pogromek na pulčííky v Doubkově sehrát by někdo mohl !
potenciál ve hráčích by tady byl já myslím

Re: Nase budoucnost ?!
Posted: 21:16 04. Aug 2009
by Pajule
Freddy wrote:Lidi když jsme se tak pěkně rozohnili , ted mně napadlo , rozjeďte někdo ve hře nějaký pěkný rasistický nebo nábožensky nesnášenlivý téma !
V Náboženský čtvrti v Karhatě je to na můj vkus moc poklidný , jeden chrámeček vedle druhýho, lidi co uctívají různý bohy se potkávají při vstupu na ulicích a ani si očka nevydrápou ,
podívejte tady na Zemi u nás v realu kolik krve sme už kvůli tomu tady prolili ,jedno víc nesnášenlivý náboženství vedle druhýho ,
Nebo alespoň maleej pogromek na pulčííky v Doubkově sehrát by někdo mohl !
potenciál ve hráčích by tady byl já myslím

to je dost dobrý nápad podle mě

at je nějaká sranda

nejsou tu fanatický paladinové už ani

Re: Nase budoucnost ?!
Posted: 21:40 04. Aug 2009
by Neithan1
Preco by medzi sebou superili chramy dobrych bohov ?
Ale stym rasizmom to uz nieje taky zly napad..
Re: Nase budoucnost ?!
Posted: 21:42 04. Aug 2009
by Pajule
Neithan1 wrote:Preco by medzi sebou superili chramy dobrych bohov ?
prooč?protože se objeví ěnjaký kněz co bude hrabivej..všici enmůžou být hodní..ani mezi temi hodnými bohy

Re: Nase budoucnost ?!
Posted: 21:58 04. Aug 2009
by zachy
Naše budoucnost??? Viz. film Idiokracie

Re: Nase budoucnost ?!
Posted: 22:03 04. Aug 2009
by Freddy
Neithan1 wrote:Preco by medzi sebou superili chramy dobrych bohov ?
Ale stym rasizmom to uz nieje taky zly napad..
To je věc co se mně v NWN moc nelibí

ta semknutost příznivců dobrých versus uctívači zlých bohů , každý správný náboženský fundamentalista by ve světě kde existuje polytheismus
neváhal zkřivit vlásek bližnímu svému i s tzv, "spřáteleného okruhu bohů "
Vemte si jak se "kamarádsky " dívá Islám na Krista a jak si šli (jdou) hoši vesele pokrku

(sic příklad z oblasti monotheismu ) .
Další skvělé napětí vzniká mezi příznivci monotheistických versus polytheistických náboženství ale to už je skutečně mimo téma vlákna .

Re: Nase budoucnost ?!
Posted: 22:13 04. Aug 2009
by Prometheus
Do zabudnutia upadlo uz vela kultur a civilizacii, ta nasa nieje nicim vynimocna, sme len dalsi v dlhom rade.Preto suhlasim s Daanrim- je to prirodzeny vyvoj.
No a s tymi detmi je to trosku zlozite.Pracujem v zdravotnictve ako laborant a denne vysetrujeme vela vela vela tehotnych zien.Robime aj specialne testy na vrodene vyvojove vady ako je napriklad Downov syndrom.Neverili by ste kolko toho je.Porodit zdrave dieta zacina byt naozajstny problem.
Re: Nase budoucnost ?!
Posted: 23:50 04. Aug 2009
by George
marii wrote:Samozrejme...ale budou to zase ,,jen ,,lide...budou mit oci,pusu,nos..dve ruce.dve nohy...sve emoce,plany,sve sny...sve radosti a starosti....
Za 50 let?... No nevím nevím.. uvidíme

Re: Nase budoucnost ?!
Posted: 14:07 05. Aug 2009
by Miky
Dokumentární film musí být nezaujatý, tohle je primitivní propaganda. "Trailerový text", hudba, hlas nabádající k akci místo aby problém přiblížil, informace bez zdrojů...
Ve skutečnosti není problém imigrace (muslimů ani kohokoliv jiného). Problémy jsou xenofobie a rasismus, ke kterým tenhle snímek nabádá. Prolínání a pohlcování kultur je v globalizovaném světě samozřejmost, co na tom že místo kostelů (do který stejně nikdo nechodí) budou mešity? Navíc jsou mnohem závažnejší problémy...
Re: Nase budoucnost ?!
Posted: 15:56 05. Aug 2009
by kucik
Jestli jste si ještě nevšimli rasismu ve hře, doporučuju kouknout se do podtemna

Re: Nase budoucnost ?!
Posted: 17:13 05. Aug 2009
by Freddy
Miky wrote:Dokumentární film musí být nezaujatý, tohle je primitivní propaganda. "Trailerový text", hudba, hlas nabádající k akci místo aby problém přiblížil, informace bez zdrojů...
Ve skutečnosti není problém imigrace (muslimů ani kohokoliv jiného). Problémy jsou xenofobie a rasismus, ke kterým tenhle snímek nabádá. Prolínání a pohlcování kultur je v globalizovaném světě samozřejmost, co na tom že místo kostelů (do který stejně nikdo nechodí) budou mešity? Navíc jsou mnohem závažnejší problémy...
Samozřejmě že to má jediný účel a to manipulovat s myslí mas , všechny informace zprostředkované tímhle způsobem neslouží v dnešním mediálním světě k ničemu jinému .
Takže se dá i jednoduše vystopovat pozpátku kdo by mohl by zadavatelem podobného snímku ,
zde bych se nebál pohlédnout do křesťanského světa , kde zdá se heslo "Milujte se a množte se " čili potřebný koeficient množivosti alespoň 2.0 jaksi nevyšlo

Re: Nase budoucnost ?!
Posted: 19:59 05. Aug 2009
by Sorrow
Ja nevim ale hned za vsim videt propagandu a cilenej utok mi prijde taky uhozeny
Proc sou lidi kteri monitoruji oteplovani, ubytek lesu a ruznych zvirat?
Ono na neco ukazat a hned psat ze to je propaganda spis zavani strachem ze skutecnosti...
Re: Nase budoucnost ?!
Posted: 20:26 05. Aug 2009
by kucik
Sorrow wrote:...
Sam se povazuju za silne pravicove smyslejiciho cloveka. Presto rikat tomuhle ,,dokument" nebo uvazovat o jeho nezaujatosti, ci dokonce uvazovat, ze za tim nestoji nejaka extremisticka strana mi prijde trochu naivni.
Je to typickej zpusob, jak vypichnout nekolik malo ,,faktu" aniz je vic rozvedes, nebo reknes celou skutecnost.
A kdyuz jsi zminil globalni oteplovani, zkus si nastudovat nejake materialy o meteorologi, tvorbe sklenikoveho efektu a podobnych efektech ovlivnujicich klima na zemi. Shodou takove veci ve svem oboru potrebuju znat. Mozna budes prekvapenej co skutecne ovlivnuje clovek a co ne.

Re: Nase budoucnost ?!
Posted: 21:13 05. Aug 2009
by Sorrow
kucik wrote:Sam se povazuju za silne pravicove smyslejiciho cloveka. Presto rikat tomuhle ,,dokument" nebo uvazovat o jeho nezaujatosti, ci dokonce uvazovat, ze za tim nestoji nejaka extremisticka strana mi prijde trochu naivni.
Je to typickej zpusob, jak vypichnout nekolik malo ,,faktu" aniz je vic rozvedes, nebo reknes celou skutecnost.
A kdyuz jsi zminil globalni oteplovani, zkus si nastudovat nejake materialy o meteorologi, tvorbe sklenikoveho efektu a podobnych efektech ovlivnujicich klima na zemi. Shodou takove veci ve svem oboru potrebuju znat. Mozna budes prekvapenej co skutecne ovlivnuje clovek a co ne.

1-Jak ma byt dokument nezaujaty?Mas tam prece videt neoddiskutovatelne fakta.Lide z chudych a premnozenych oblasti se
presidluji do zemi snazsich jim pro zivot.Skutecnost ze se v techto zemich rychle mnozi a pomalu vytlacuji mistni obyvatele
ac je to treba i vinou jim vlasni je take skutecnost.
Prikladu sem zazil i ja sam nespocet a to i v tech ekonomicky silnejsich statech.
Osobne nechci nikomu tim neco urcovat, jen mi to prijde jako dulezity fakt premeny
v lidskem pokoleni.
2-Vzdyt sem psal,,Proc sou lidi kteri monitoruji oteplovani, ubytek lesu a ruznych zvirat?,,
Taky asi potrebujou neco k praci...