Page 3 of 4
Posted: 22:32 21. Jun 2007
by Hassan
Jo to je v pohodicce ja to na vysehrade docela znam

Takze bych si vas nasel

Posted: 12:06 22. Jun 2007
by OneHeart
budu tam ,ako vždy

Posted: 12:38 22. Jun 2007
by Zyga
musim eště k doktorce a ráno sem to nějak zaspal. nejspíš budu mít zpoždění a dorazim až tak v 5

Posted: 14:54 22. Jun 2007
by Zyga
Pokud by se snad někdo obával že se sraz z důvodu blbýho počasí odkládá můžu ho uklidnit že JE takový detaily jako je počasí nás nemůžou zastavit
Posted: 23:33 22. Jun 2007
by 566344
Nakonec se seslo lidi na dva stoly - tedy, u toho druheho byli hlavne trpaslici.
Probralo se kde co, specialne ostre zoubky jedne nejmenovane druidky a jeji zaliba v hrani si s pany, zviratky a lykantropii (presne v tomhle poradi). Strava dobra, par pejsku jevilo eminentni zajem o velmi vkusne ogrilovane spizy.

Byli zahnani. I par nenechavych rukou jevilo zajem o velmi vkusne ogrilovane spizy. Take byli zahnani. Zaverem jevilo par panu eminentni zajem o ty pejsky (prozatim negrilovane

).
Pri rozchodu zapricinenem absenci dolevani penivych moku (h)ruznych znacek i kvalit se vetsina rozhodla pokracovat v najezdu na restauracni zarizeni, kterych (cituji) "je po silnici vosm na kazdy strane". BOhuzel, o jakou silnici melo jit jsme se nedozvedeli. Na druhou stranu se jedna zamilovana dvojice odpojila, by se postarala o cinnost vskutku intimni (opet cituji): "Jeste musim vytahnout trpaslika!" (to prohlasil On). Ona s tim souhlasila. Po ctvrthodine cekani pres nalevnou, behem ktere absolvovala jedna nejmenovana dvojice hodinu levitace prednasene Prof. Doc. Ing. Mgr. Kucikem, PhD. Behem levitacniho kurzu stihali zastoupit i drevorubce - jak se tak ritili vzduchem, alespon zpocatku kopirujice profil geodetickeho usporadani prudkeho svahu, stihali provadet prurez nizeji polozenych vetvi okrasneho stromovi.
Osudy ctverice techto panu z mokre ctvrti byly svereny do rukou bozich u reky - to uz jsem se odpojil. Jak dopadli, to se dozvime (doufam) zitra.
Na vic spisovani nemam sil.
Posted: 01:07 23. Jun 2007
by Hassan
Chtel bych omluvit svou nepritomnost i kdyz okolnosti nasvedsovali tomu ze se na Vysehrade ukazu...Bohuzel doslo k prehodnoceni situace a vzhledem k pocasi a casove tisni jsem byl nucen od Vysehradu upustit a zabydlel jsem se jinde

Doufam ze priste to vyjde a ukazu se i se (Zayllem).....Nadruhou stranu je videt ze se panstvo bavilo

Posted: 02:02 23. Jun 2007
by jaara
Sejde se takhle Brnak, Budejicak a Plzenak v hospode. Prijde cisnik a pta se, co si kdo da. Brnak rekne, ze chce Starobrno, Budejicak, ze chce Budvar. Plzenak se na to chvili kouka a pak si objedna Colu. Brnak a Budejicak na nej tazave a vycitave hledi, kdyz Plzenak rekne: "No co, kdyz vy dva nepijete pivo, tak ja si ho taky nedam."
Posted: 06:18 23. Jun 2007
by 566344
jaara wrote:Sejde se takhle Brnak, Budejicak a Plzenak v hospode. Prijde cisnik a pta se, co si kdo da. Brnak rekne, ze chce Starobrno, Budejicak, ze chce Budvar. Plzenak se na to chvili kouka a pak si objedna Colu. Brnak a Budejicak na nej tazave a vycitave hledi, kdyz Plzenak rekne: "No co, kdyz vy dva nepijete pivo, tak ja si ho taky nedam."
Hele, nechej si toho. Ja pil stoprocentni piti spravnych, logicky uvazujicich chlapu prave ukoncivsich dlouhodobou hospitalizaci. Natocenych rukou vnadne vycepni, nesizene, se spravnou cepickou peny, v pullitrovem krygliku, s laskou do mych rukou predaneho: kofolu.

Posted: 09:53 23. Jun 2007
by OneIceOne
Reference ze srazu na Vyšehradě 22/6/07
I přes vydatný, počáteční déšť dorazilo obstojných 11 lidiček. Jsme tedy blízko překonání rekordu 13 lidí, když započítam ještě časté navštevníky jako je Ježura, Snowman a Anurin, kteří však nemohli dorazit. Nakonec se udělalo hezky a rozběhla se nevázaná zábava. Nově nás poctil svou přítomností tajemný chlápík , který se představil jako Numero aneb na forech znám jako 566344. Snad se nám podaří přitahnout více lidí z Thalie. S Ojtou jsme zjistili, že v hospůdce byl přidán nový fotbálek. Toť asi vše, pak fotek na závěr.
Pár fotek
Posted: 10:01 23. Jun 2007
by 566344
By me hlavne zajimalo, jak to dopadlo s tim vytahovanim Trpaslika.

Posted: 10:43 23. Jun 2007
by photter
hrome, čtu správně, že někdo tady chce imponovat svý přítelkyni předváděním TRPASLÍKA ???
koukám, že i v ohledu zvrhlosti se eště mám hodně co učit...taková nádherná deviace....
Posted: 12:22 23. Jun 2007
by 566344
photter wrote:hrome, čtu správně, že někdo tady chce imponovat svý přítelkyni předváděním TRPASLÍKA ???
koukám, že i v ohledu zvrhlosti se eště mám hodně co učit...taková nádherná deviace....
Ja to blize nezkoumal. A jen pro presnost upozornuji, ze formulace byla (ticuji): "Tak ja jdu vytahnout Trpaslika." A slecna na to souhlasne kyvla. Jen mohu konstatovat, ze se na onen ukon ani vyslovene netesila, ani se (aspon en viditelne) nehrozila veci pristich.

Posted: 12:36 23. Jun 2007
by photter
to už nevokecáš, jediná možná správná odpověď slečny tváří v tvář takový nechutnosti je vytáhnout velkorážnou bokovnici
a pak, že moje postavičky sou zvrhlý......Sodoma, Gomora

Posted: 13:05 23. Jun 2007
by 566344
photter wrote:to už nevokecáš, jediná možná správná odpověď slečny tváří v tvář takový nechutnosti je vytáhnout velkorážnou bokovnici
a pak, že moje postavičky sou zvrhlý......Sodoma, Gomora

Je to okecavat nemusim. Ja to nerek. *kouka na jednoho krudrnateho vlasatce s vousy*
Posted: 15:38 23. Jun 2007
by OneHeart
photter wrote:...velkorážnou bokovnici...
bohové...nechci vědět cos tim myslel
