Alchymie

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: Alchymie

Post by Sveneld »

docela jsem koukal ze element na zbran dava +12 jako do zakladu, pri kritiku je to o prislusny nasobitel vetsi. trochu moc. na jednu stranu se tu upravilo dmg zbrani, na druhou vam to dozene a predezene jedna flaska..

jinak slo o flasku zek
nwn
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Alchymie

Post by Bahnak »

Sveneld wrote:docela jsem koukal ze element na zbran dava +12 jako do zakladu, pri kritiku je to o prislusny nasobitel vetsi. trochu moc. na jednu stranu se tu upravilo dmg zbrani, na druhou vam to dozene a predezene jedna flaska..

jinak slo o flasku zek
No, byli tu i takoví co meli zbran s treba 1k10 elementem, nakouzleny ohen na zbrani a potreli si zbran lektvarem 5x (ohen, chlad, kyselina, elektrina, zvuk)
To teprv byly kritiky... Od té doby je zakázáno potírat zbran více než jedním lektvarem, takže už se tost zkrotilo... takze +12 dmg elementem v lektvaru by melo byt ok...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: Alchymie

Post by černý vlk »

Bahnak wrote:
Sveneld wrote:docela jsem koukal ze element na zbran dava +12 jako do zakladu, pri kritiku je to o prislusny nasobitel vetsi. trochu moc. na jednu stranu se tu upravilo dmg zbrani, na druhou vam to dozene a predezene jedna flaska..

jinak slo o flasku zek
No, byli tu i takoví co meli zbran s treba 1k10 elementem, nakouzleny ohen na zbrani a potreli si zbran lektvarem 5x (ohen, chlad, kyselina, elektrina, zvuk)
To teprv byly kritiky... Od té doby je zakázáno potírat zbran více než jedním lektvarem, takže už se tost zkrotilo... takze +12 dmg elementem v lektvaru by melo byt ok...
už to naštěstí nejde kumulovat...navíc +12 je při top skillu v alchymii a to moc postav neumí

EDIT: navíc max je jen +8
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Dečka
Nováček
Posts: 31
Joined: 19:00 02. Sep 2009

Re: Alchymie

Post by Dečka »

Jak jste se dostali k +12 by mně zajímalo, mám top alchymistu dost dlouho a maximálně jde +8 elementem
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Alchymie

Post by Bahnak »

tak hybaj sveneld s pravdou ven. :-D Recepis sem a forem nebo nám selže pistole :-D
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Istvan
Měšťan
Posts: 228
Joined: 22:42 09. May 2007

Re: Alchymie

Post by Istvan »

Sveneld pise, ze pouzil lektvar "zek" to snad mluvi za vse, vsichni vime, ze na 20levelu alchymie by mel davat +8 (i to me pripada na 20minut dost po zmene sily zbrani a ocarovani, kdo nevidel nove ocarovani treba na kukry at se radej nevyjadruje, ja dal ocarovani nezkousel nemam na to naladu)
Sam sveneld nema takovou alchymii aby si to namichal, dokonce si myslim, ze zdroj toho lektvaru je sam Dečka.
Proste to včera pouzil a najednou byl efekt +12 a pise to poctive sem. Meli by se k tomu vyjadrovat zpusobila DM a ne nejaky tlachari.
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: Alchymie

Post by Sveneld »

Bahnak wrote:tak hybaj sveneld s pravdou ven. :-D Recepis sem a forem nebo nám selže pistole :-D
nechapu na co narazis...



jak rikam v zakladu +12 kyselinou element, pouzivam kukri - kritik x3 tzn, 12x3=36 dmg pri kritikach, nedavalo to +8, ale +12 - pisu to znova pro ty pomalejsi

prijde mi to dost..

jakmile ho pouziji znova - dodam screen, do te doby me a istvanovi, ktery to videl take, holt budete muset verit
nwn
Dečka
Nováček
Posts: 31
Joined: 19:00 02. Sep 2009

Re: Alchymie

Post by Dečka »

Tady je ten screen, vařeno dnes. Pokud máš +12 je to bug, jak se ti to povedlo netušim a vysyp je do koše.
Attachments
Kys8.JPG
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: Alchymie

Post by Sveneld »

tak jo jednalo se o bug, dneska stejny flasky z teze varky fungovaly normalne, takze +8
nwn
User avatar
Awadar
Měšťan
Posts: 200
Joined: 11:29 02. Jan 2008
Location: Brno
Contact:

Re: Alchymie

Post by Awadar »

Image

Jedná se o lektvar lel, prosím může se na to někdo podívat – toto je opravdu nepříjemné(je to drahý a ještě to nic nevyléčí)? Pil jsem lektvar po boji z medvědem v jejich noře.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Alchymie

Post by DenGrasse »

Není to vyrobené nějakým nízkolevelovým alchymistou? Pak by to mohlo odpovídat...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Alchymie

Post by kucik »

Lektvar lel, je ale jeden ze slabších léčivých lektvarů, jestli se nepletu. Zálečí samozřejmě, kdo to vyrobil.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Awadar
Měšťan
Posts: 200
Joined: 11:29 02. Jan 2008
Location: Brno
Contact:

Re: Alchymie

Post by Awadar »

Prosím netvrďte mi, že “lel“ je horší jak “li“(nemá náhodou “lel“ stejně jako “li“ pevně nastavenou hodnotu kolik má léčit, jestli se nemýlím tak něco kolem 40-50hp) – stojí mnohem víc(je 2-4 dražší jak "li"nevím přesně) a očividně tam je nějaký problém(Conflicts: 27)

Jinak léčivé lektvary jsou myslím tři – li,lel a lek – léčili 20hp, 40 nebo 50hp a lek je full heal a ten je ovlivněn lvl alcháče(pokud sem se spletl tak se omlouvám)
User avatar
Urlraen
Rytíř
Posts: 745
Joined: 09:42 02. Nov 2009

Re: Alchymie

Post by Urlraen »

LELléčí v rozpětí a může se stát, že vyléčí i třeba 18 což je míň jak LI, ale ve většině případů vyléčí víc.
Navíc léčivých lektvarů je víc. Asi málo zkoušíš a LEK není fullheal. :)
Urlraen Zau'ndar - Vůdce klanu Zau'ndar.

Hladový pes loví nejlíp.

Drowí mysl
User avatar
Awadar
Měšťan
Posts: 200
Joined: 11:29 02. Jan 2008
Location: Brno
Contact:

Re: Alchymie

Post by Awadar »

Urlraen wrote:LELléčí v rozpětí a může se stát, že vyléčí i třeba 18 což je míň jak LI, ale ve většině případů vyléčí víc.
Navíc léčivých lektvarů je víc. Asi málo zkoušíš a LEK není fullheal. :)

Děkuji za nějakou bližší informaci, aspoň vím, že lel je nanic a už si ho nekoupím(zatím mě ještě nevyléčil ani za 20hp). Zůstanu u li a lektvarů od NPC obchodníků.

Za svoji neznalost se omlouvám, alcháče nedělám jen pracuji s tím co jsem se doslechl ve hře.
Locked