Page 3 of 3
Re: Alchymie
Posted: 13:35 01. Apr 2010
by Sveneld
docela jsem koukal ze element na zbran dava +12 jako do zakladu, pri kritiku je to o prislusny nasobitel vetsi. trochu moc. na jednu stranu se tu upravilo dmg zbrani, na druhou vam to dozene a predezene jedna flaska..
jinak slo o flasku zek
Re: Alchymie
Posted: 16:59 01. Apr 2010
by Bahnak
Sveneld wrote:docela jsem koukal ze element na zbran dava +12 jako do zakladu, pri kritiku je to o prislusny nasobitel vetsi. trochu moc. na jednu stranu se tu upravilo dmg zbrani, na druhou vam to dozene a predezene jedna flaska..
jinak slo o flasku zek
No, byli tu i takoví co meli zbran s treba 1k10 elementem, nakouzleny ohen na zbrani a potreli si zbran lektvarem 5x (ohen, chlad, kyselina, elektrina, zvuk)
To teprv byly kritiky... Od té doby je zakázáno potírat zbran více než jedním lektvarem, takže už se tost zkrotilo... takze +12 dmg elementem v lektvaru by melo byt ok...
Re: Alchymie
Posted: 17:56 01. Apr 2010
by černý vlk
Bahnak wrote:Sveneld wrote:docela jsem koukal ze element na zbran dava +12 jako do zakladu, pri kritiku je to o prislusny nasobitel vetsi. trochu moc. na jednu stranu se tu upravilo dmg zbrani, na druhou vam to dozene a predezene jedna flaska..
jinak slo o flasku zek
No, byli tu i takoví co meli zbran s treba 1k10 elementem, nakouzleny ohen na zbrani a potreli si zbran lektvarem 5x (ohen, chlad, kyselina, elektrina, zvuk)
To teprv byly kritiky... Od té doby je zakázáno potírat zbran více než jedním lektvarem, takže už se tost zkrotilo... takze +12 dmg elementem v lektvaru by melo byt ok...
už to naštěstí nejde kumulovat...navíc +12 je při top skillu v alchymii a to moc postav neumí
EDIT: navíc max je jen +8
Re: Alchymie
Posted: 18:08 01. Apr 2010
by Dečka
Jak jste se dostali k +12 by mně zajímalo, mám top alchymistu dost dlouho a maximálně jde +8 elementem
Re: Alchymie
Posted: 19:29 01. Apr 2010
by Bahnak
tak hybaj sveneld s pravdou ven.

Recepis sem a forem nebo nám selže pistole

Re: Alchymie
Posted: 07:10 02. Apr 2010
by Istvan
Sveneld pise, ze pouzil lektvar "zek" to snad mluvi za vse, vsichni vime, ze na 20levelu alchymie by mel davat +8 (i to me pripada na 20minut dost po zmene sily zbrani a ocarovani, kdo nevidel nove ocarovani treba na kukry at se radej nevyjadruje, ja dal ocarovani nezkousel nemam na to naladu)
Sam sveneld nema takovou alchymii aby si to namichal, dokonce si myslim, ze zdroj toho lektvaru je sam Dečka.
Proste to včera pouzil a najednou byl efekt +12 a pise to poctive sem. Meli by se k tomu vyjadrovat zpusobila DM a ne nejaky tlachari.
Re: Alchymie
Posted: 13:04 02. Apr 2010
by Sveneld
Bahnak wrote:tak hybaj sveneld s pravdou ven.

Recepis sem a forem nebo nám selže pistole

nechapu na co narazis...
jak rikam v zakladu +12 kyselinou element, pouzivam kukri - kritik x3 tzn, 12x3=36 dmg pri kritikach, nedavalo to +8, ale +12 - pisu to znova pro ty pomalejsi
prijde mi to dost..
jakmile ho pouziji znova - dodam screen, do te doby me a istvanovi, ktery to videl take, holt budete muset verit
Re: Alchymie
Posted: 15:08 02. Apr 2010
by Dečka
Tady je ten screen, vařeno dnes. Pokud máš +12 je to bug, jak se ti to povedlo netušim a vysyp je do koše.
Re: Alchymie
Posted: 01:41 03. Apr 2010
by Sveneld
tak jo jednalo se o bug, dneska stejny flasky z teze varky fungovaly normalne, takze +8
Re: Alchymie
Posted: 08:36 10. Apr 2010
by Awadar
Jedná se o lektvar lel, prosím může se na to někdo podívat – toto je opravdu nepříjemné(je to drahý a ještě to nic nevyléčí)? Pil jsem lektvar po boji z medvědem v jejich noře.
Re: Alchymie
Posted: 14:23 12. Apr 2010
by DenGrasse
Není to vyrobené nějakým nízkolevelovým alchymistou? Pak by to mohlo odpovídat...
Re: Alchymie
Posted: 14:36 12. Apr 2010
by kucik
Lektvar lel, je ale jeden ze slabších léčivých lektvarů, jestli se nepletu. Zálečí samozřejmě, kdo to vyrobil.
Re: Alchymie
Posted: 10:05 14. Apr 2010
by Awadar
Prosím netvrďte mi, že “lel“ je horší jak “li“(nemá náhodou “lel“ stejně jako “li“ pevně nastavenou hodnotu kolik má léčit, jestli se nemýlím tak něco kolem 40-50hp) – stojí mnohem víc(je 2-4 dražší jak "li"nevím přesně) a očividně tam je nějaký problém(Conflicts: 27)
Jinak léčivé lektvary jsou myslím tři – li,lel a lek – léčili 20hp, 40 nebo 50hp a lek je full heal a ten je ovlivněn lvl alcháče(pokud sem se spletl tak se omlouvám)
Re: Alchymie
Posted: 10:24 14. Apr 2010
by Urlraen
LELléčí v rozpětí a může se stát, že vyléčí i třeba 18 což je míň jak LI, ale ve většině případů vyléčí víc.
Navíc léčivých lektvarů je víc. Asi málo zkoušíš a LEK není fullheal.

Re: Alchymie
Posted: 11:01 14. Apr 2010
by Awadar
Urlraen wrote:LELléčí v rozpětí a může se stát, že vyléčí i třeba 18 což je míň jak LI, ale ve většině případů vyléčí víc.
Navíc léčivých lektvarů je víc. Asi málo zkoušíš a LEK není fullheal.

Děkuji za nějakou bližší informaci, aspoň vím, že lel je nanic a už si ho nekoupím(zatím mě ještě nevyléčil ani za 20hp). Zůstanu u li a lektvarů od NPC obchodníků.
Za svoji neznalost se omlouvám, alcháče nedělám jen pracuji s tím co jsem se doslechl ve hře.