Page 3 of 5
Re: Popis postavy, přemíra hvězdičkování
Posted: 22:16 03. Sep 2009
by jachyra
ad Skipp - presne to isté sa stalo mne s Korou
ak by sa raz podarilo spraviť nejakú DM húlku, že by sa pridávali aj skilly (kopanie, sťahovanie ...) tak bych si Koru asik vytvorila nanovo, aby to bolo jak má

Re: Popis postavy, přemíra hvězdičkování
Posted: 22:23 03. Sep 2009
by Skipp
No kazdopadne, ak by bolo mozne poslat nejakemu DM alebo WB ci komu text s popisom a on by to tam vedel vlozit do postavy...
...tak by som urcite suhlasil
Re: Popis postavy, přemíra hvězdičkování
Posted: 22:24 03. Sep 2009
by jachyra
No už som sa raz na to pýtala

a že vraj to nie je možné. Len založiť tú postavu znova a DM jej prehodí expy a veci z tej predošlej postavy
Re: Popis postavy, přemíra hvězdičkování
Posted: 22:29 03. Sep 2009
by Skipp
jachyra wrote:No už som sa raz na to pýtala

a že vraj to nie je možné. Len založiť tú postavu znova a DM jej prehodí expy a veci z tej predošlej postavy

t oho akoze naklonovat doslova-dopismena

Tak to ne, kaslat na to.
Na co vam je popis ked tu postavu vidite

Re: Popis postavy, přemíra hvězdičkování
Posted: 22:33 03. Sep 2009
by Žorž
Stane se, v tom problém nevidím...jste už známé postavy, které mají pevný charakter a odhadnutelný vzhled. I když by v tom nejspíše popisek od začátku pomohl. Každopádně on čas vždycky vyjeví, kdo asi pouze nevěděl, že se popis zobrazuje a že má takový význam, a kdo se na něj prostě vykašlal - toho ve většině případů uvidíme jen v dungeonech/dílnách....nebo už nikdy více.
Re: Popis postavy, přemíra hvězdičkování
Posted: 22:57 03. Sep 2009
by Skipp
Žorž wrote:Stane se, v tom problém nevidím...jste už známé postavy, které mají pevný charakter a odhadnutelný vzhled. I když by v tom nejspíše popisek od začátku pomohl. Každopádně on čas vždycky vyjeví, kdo asi pouze nevěděl, že se popis zobrazuje a že má takový význam, a kdo se na něj prostě vykašlal - toho ve většině případů uvidíme jen v dungeonech/dílnách....nebo už nikdy více.
Zname postavy mozme byt ale ked Thlia prijma stale novych hracov tak v tom je ta smola,ze novacikovci nic nevedia

co uz
Re: Popis postavy, přemíra hvězdičkování
Posted: 00:05 04. Sep 2009
by DenGrasse
Bylo by dobré vylepšit úvodní lokaci a možnost přečíst si důležité návody a doporučení... hodně lidí vůbec nečte fórum, než vleze do hry
Re: Popis postavy, přemíra hvězdičkování
Posted: 09:56 04. Sep 2009
by kucik
Jenže kdyžuž jsou v úvodní lokaci, tak je třeba na popis pozdě. Stejně silně pochybuju, že by to četl, někdo, kdo si nepřečetl věci na webu.
Re: Popis postavy, přemíra hvězdičkování
Posted: 10:25 04. Sep 2009
by jachyra
No napr my s manželom sme si fórum prečítali, aj web ... ale holt niektoré veci sme asi zle pochopili .. napr ja som myslela, že tam, kde ide popis, že sa tam má dať životopis ... až potom sme prišli na to, že to tak nie je a že sa životopis má posielať po PM ;D
Re: Popis postavy, přemíra hvězdičkování
Posted: 10:41 04. Sep 2009
by DenGrasse
kucik wrote:Jenže kdyžuž jsou v úvodní lokaci, tak je třeba na popis pozdě. Stejně silně pochybuju, že by to četl, někdo, kdo si nepřečetl věci na webu.
Na pois ano (pokud bys nenaskriptoval možnost si popis v úvodní lokaci změnit

přes nějaký klikací placeable nebo NPC), ale na chování atd. pozdě není.
Re: Popis postavy, přemíra hvězdičkování
Posted: 10:53 04. Sep 2009
by skarbi
Nebo měnit popisek pomocí příkazu, dle potřeby. Z mojí hlavy to není, už to jinde dobře funguje.
Re: Popis postavy, přemíra hvězdičkování
Posted: 11:17 04. Sep 2009
by kucik
To se mi moc nelíbí. Popisek je skoro jediná věc, která postavu specifikuje a tudíž by imho měla být relativně stálá.
Re: Popis postavy, přemíra hvězdičkování
Posted: 11:22 04. Sep 2009
by Daanri
No je to stala vec co postavu specifikuje, ale na druhu stranu postava sa vyvija a jej vyzor sa moze pripadne menit, napr. moze zmenit dlzku vlasov, moze ziskat jazvu, prist o ruku, nohu, oko a moze to poznacit do popisku svojej postavy.
Tak isto zacinajuci hraci, ktory zabudli na popisok, pretoze im to vtedy neprislo dolezite, ale uz sa naucili a nechcu zakladat novu postavu, tak dostanu moznost pridat si ten popisok.
Re: Popis postavy, přemíra hvězdičkování
Posted: 11:26 04. Sep 2009
by G14
kucik wrote:To se mi moc nelíbí. Popisek je skoro jediná věc, která postavu specifikuje a tudíž by imho měla být relativně stálá.
uz se mi parkrat stalo,ze si clovek udelal postavu a dal si k nemu popisek,jaky se mu sam zamanul.....
ale pak ho ve hre potkalo neco,co na jeho tele viditelne zanechalo stopy na porad a chce to tak i hrat...(napr. tetovani,jizva,useknuta noha atd.).........
k tomu vsak jako informovani pro ostatni hrace muze poslouzit hvezdickovani u vasi postavy *ma jizvu pres zada,vypada dosti nezahojene* nebo popisek vasi postavy pod carou u prispevku na foru pro ooc napovedu do hry,kdyz nekdo chce

Re: Popis postavy, přemíra hvězdičkování
Posted: 11:30 04. Sep 2009
by kucik
Právě proto bych tuhle možnost nechal jen DM. Pokud chce hráč nějakou změnu občas, tak mu to DM zařídí.