Page 3 of 4
Re: ...
Posted: 17:30 10. Jul 2007
by melvik
Fidorka wrote:Karathské stráži nejdou vyřezávat srdce , elfím hlídkám uříznout uši a hobitím mrňousům ufiknout palce...

tyhle trofeje jeste nejsou vytvoreny

Re: Chyby Stahování
Posted: 17:32 10. Jul 2007
by melvik
Lord_Berserk wrote:tak neni to nak zavazny ale hlasit se to prece musi

...
- nepadaj kuze z Tygru u Ivory pred Taborem obru
- u Plivniku u Ivory by bylo dobry udelat aby to peri bylo v jedny kolonce
- u Orlu v Beldskejch skalach taky v jedny kolonce
kdyzby ste se nahodou nudili muzete to opravit

tygry sem snad opravil, zmenit stackovani je slozitejsi, az se me bude chtet

Posted: 11:23 17. Jul 2007
by Krata
Jeleni co jsou u Nathanova Srubu nejdou stáhnout, a kousek za Ivory jak jsou zlobři je stará květina která, pokud to nemá jiné využití, má starej způsob sbírání.. nic důležitýho, jen aby jste to věděli

Racek is dead
Posted: 11:38 17. Jul 2007
by Lord_Berserk
zas jedna malickost

zahral sem si na zabijaka Racku na pobrezi u Karathy - nestahujou se, ale zbyde po nich hromadka peri, kery nejde prodat... tak abyste to vedeli

Posted: 11:28 18. Jul 2007
by Krata
Tak ani jeleni mezi Karathou a Ivory nejdou stahnou
Kuze na severu
Posted: 12:27 22. Jul 2007
by Lord_Berserk
Takze par drobnosti... cerna antilopa u Isilsky pevnosti zmizi stejne tak jako snehovy vlk na severu
A pak co mi dostalo nejvic... stahovani mam 100% stahoval sem obycejnyho Lityho Tygra a normalne se mi to nepovedlo...LOL

Posted: 12:49 22. Jul 2007
by Krata
at hledám jak hledám, ještě sem nenašel jelena co by šel stánout.. což je docela škoda protože zrovna jejich kůže potřebuju

Posted: 10:37 24. Jul 2007
by 566344
Severni vresoviste - divocaci (dire boar) - nejdou stahovat (mrtvolky zmizi hned)
Posted: 19:49 25. Aug 2007
by resurrection
Sněžní tygři (Krynské hory) - jeskyně, kde je samice sněžného tygra. Z mrtvoly je stahována kůže lítého medvěda... a ona má ještě v remains svojí kůži pak.
Posted: 23:42 27. Aug 2007
by LDamian
Dorensky hvozd - u propasti stred (nocni spawn) nejdou stahovat divocaci. Stejne tak potom Dorensky hvozd za propasti jsou liti divocaci a gazely - nejdou stahovat.
Posted: 07:51 28. Aug 2007
by Kiri
Stackovani Cutory se moc nehodi, jednak nejde pouzit no a pak ztraci svoji funkci. Jednoduse: jedna cutora se nemuze vrazit do druhe, jelikoz hrozi poskozeni obou znich. NEvim ale esli uz sem to nepsal

?
Posted: 19:02 29. Aug 2007
by melvik
Nj mel bych obhospodarit zas tenhle topic

Posted: 22:20 29. Aug 2007
by Sylmael
Len jedna otazka. Preco si kupujete viac nez jednu cutoru? Doposial co beham po svete tak mi stacila jedna. A stale ju bolo kde doplnit (fontanky, rieka, pramen, studna). Pricom ked sa da pijem rovno zo zdroja a vodu v cutore si setrim na oblasti kadial voda netecie. K tomu sa da este prikupit voda vo flasiach a ta je uz stackovatelna bez toho aby sa nieco pokazilo.
Alkohol
Posted: 08:45 30. Aug 2007
by Lord_Berserk
Preco si kupujete viac nez jednu cutoru? Doposial co beham po svete tak mi stacila jedna........
Jo taky nechapu... pritom ve hre muzete najit spoustu piva a palenek, ze to ani nestiham pit...sem zvedavej jestli se dostavi ta zavislost na alkoholu
Jinak je docela divny ze ve hre nachazim jenom Jalovici (ta mi naklada nejvic), Svetly Pivo a Cistou Palenku...to vsechny NPC maj snad odpor k Cernymu Pivu nebo Lezaku ???
A nakonec malej dotaz...maji koralky typu Cista Palenka a Jalovice ruzny procenta alkoholu

Re: Alkohol
Posted: 09:06 30. Aug 2007
by Rejty
Lord_Berserk wrote:A nakonec malej dotaz...maji koralky typu Cista Palenka a Jalovice ruzny procenta alkoholu

Maji.