Page 3 of 3

Re: Oblíbené staré hry

Posted: 10:54 19. Sep 2009
by Jonny
Takže kromě všech těch co tady byly jmenovaný bych připomněl ještě Planescape:Torment, skvělej Deus Ex, Dune 1, první dvě UFA, výbornou slovenskou tahovou stragošku Spellcross, taky všechny Monkey Island, Warcrafty, C&C, Diablo, Duke Nukem, ale hlavně Bioforge, hru s takovou atmosférou, kterou sem od tý doby nikde jinde nazažil. Kdo hrál, tak ví...

Re: Oblíbené staré hry

Posted: 12:12 20. Sep 2009
by Pivo
Baldurs gate 1,2.america army,fifa manager
Kdysi NHL-mistři ČR v počítačových hrách pro rok 2004 NHL 2004 - |i|Pivo
(http://bonusweb.idnes.cz/clanky/clanek. ... 018_bw.idn)
Nejlepší je skončit na vrcholu :wink:

Re: Oblíbené staré hry

Posted: 15:39 21. Sep 2009
by Freddy
Legendární časopis počátku devadesátých let Excalibur.

Skvělý a vtipný recenze ,

Andrej Anastasov , Jan Eisler a jejich časem vypěstované "kultíčky osobnosti" ve Score . :P


Scany .


http://www.ulozto.cz/2532794/excalibur.rar

Re: Oblíbené staré hry

Posted: 17:53 21. Sep 2009
by monstera
Freddy wrote:Legendární časopis počátku devadesátých let Excalibur.

Skvělý a vtipný recenze ,

Andrej Anastasov , Jan Eisler a jejich časem vypěstované "kultíčky osobnosti" ve Score . :P


Scany .


http://www.ulozto.cz/2532794/excalibur.rar
Jo, mám ještě pár ročníků skovanejch...

Re: Oblíbené staré hry

Posted: 20:18 21. Sep 2009
by Sveneld
Freddy wrote:Legendární časopis počátku devadesátých let Excalibur.

Skvělý a vtipný recenze ,

Andrej Anastasov , Jan Eisler a jejich časem vypěstované "kultíčky osobnosti" ve Score . :P


Scany .


http://www.ulozto.cz/2532794/excalibur.rar
S touhle legendou jsem se setkal nazivo, to uz ale delal do porno branze (delal tomu reklamy na netu).
byl sem tehdy na strahove za bratrankem s rozbitou deskou - bratranek hodne palil a jeden z jeho zakazniku byl i Anastasov
v mych sladkych sestnacti me zkazil spoustu idealu kdyz vypravoval o tom jak zapracovaji mlade studentky na privatech
nakonec me ale hodil na metro v jeho mitsubishi GM 3000, nejlepsi kara v jake jsem kdy jel :) akorat kdyz sem z toho vystupoval tak na me nejaky chlapy cumeli jak na nejakou buznicku :D

Re: Oblíbené staré hry

Posted: 20:30 21. Sep 2009
by Freddy
Jojo Andrej začal dělat erotický portály , dobře udělal ,je vidět že mu to vydělalo peníze :D

http://cs.wikipedia.org/wiki/Andrej_Anastasov

Ve své době jeho "pološílené pařanské alter ego Mamoulian" nemělo chybu. :twisted:


Potom zmoudřel , přestal dělat redaktora a udělal peníze :wink: